Şimdi Ara

Daihatsu Kulübü (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.085
Cevap
22
Favori
334.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomatik sirion istiyorum. Eski kasanin dış dizaynina bayildim. Ama yil olmus 2017. 2005 yilindan kalma otomatik almak mantikli mi sizce? Yeni kasaya da pek bayilmadim ama ilerde bigun illa ki satmk isteyecez. Sorun yasar miyiz satmakta o da dusunduruyor acikcasi. Baya baya eski model olacak cunku. Bir de yeni kasanin bagaji daha kucuk gibi mi bana mi oyle geldi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2005 model Sirion otomatik 25000tl'ye alınabilecek en iyi arabadır. Başka alternatifler düşünmek boşa zaman kaybı bence
  • Nesryn N kullanıcısına yanıt
    2007 model otomatik japon araçlarına baktınız mı? Hepsi 35den aşağı istemiyor.

• Nesryn N kullanıcısına yanıt
    Sahibindende solda araç listesi var günlük takip ediyorum daihatsu 145 e düşüyor ertesi gün 160 a çıkıyor ertesi gün 150 ye derken her gün 5-10 ilan eklenip 5-10 araç satılıyor 7 sene önce çekilme kararı alan bir firma için hala satışları tatminkar yeni kasanın bagajı çok ufak , kaputtan bagajdan kısmışlar iç mekana vermişler iç mekanı çoğu B sınıfından büyük
  • daihatsu her türlü yedek parça içinhttp://www.seherotomotiv.com/
  • terios veya materia için kumanda nereden bulabiliriz acaba?
  • Sayfa aktif değil sanirim. Bir ara subaru almayı düşündüm olmadi. Simdi dahiatsu sirion ya da curuoe arasindayim. Ustasi bulunmaz parçası bulunmaz diyorlar hep. Su anda kullanan arkadaşlar ne.diyorsunuz .

Herkes corsa pailo klio diyor..

• terios 2005 kullanıyorum. konfor aramıyorsan sorun yok. istanbulda herkes her şeyinden anlıyor.
  • Teşekkürler .. Sonunda bir.kişi.cevap verdi :)

ben de alacağım buyiuk ihtimalle. .. Çok konfor aramiyorum :)'

• Dün yeni kasa Sirionumla ilk defa otobana çıktım 160 tan sonra galiba uçuyoruz dedim yavaşladım ,bu arabanın şehiriçi aracı olduğunu biliyodum dün bizzat onaylamış oldum , bu araçlarlara hız yapmayın abi Allah korusun sonu kötü olabilir
  • dayı hatsu kullananlar problem yaşamadıklarından pek buralara uğramazlar şahsi fikrim bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paradox78 -- 15 Eylül 2017; 18:39:55 >
  • Bak bu habere sevindim super :))) darısı başımıza inşallah .

• Beyler hayırlı akşamlar.

Hanıma otomatik vites 25.000 dolaylarında araç bakıyorum. Sirionları eskiden beri sever ve takip ederim. 2005 model 150.000 km dolaylarında bir araç alınır mı? Özellikle şanzımanında bir sorun var mıdır? Alırken nelere dikkat etmeliyim? Kronik sorunu var mıdır?

Teşekkürler.

• erAn_ kullanıcısına yanıt
    Hocam vites olarak kronik sorunu hic duymadım. Hatta kullanan arkadaşlar honda jazz dan daha iyi diyordu. 150bin bu arabalar için hiç birşey. Büyük kazası yok ise kesinlikle alınır. Daihatsu'yu kullanan bilir :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oOoSöNMeZoOoO kullanıcısına yanıt
    Hocam araçlar 950 kilo. Lastik ebatları küçük. Yol tutuşu normal bence. 4 kişi 190 yaptık dahada giderdi. Hız= tehlike. Fazla zorlamamak lazım

• materia almayı dusunuyorum göruslerınız kullanıcı yorumları ?
  • bratt_pitt B kullanıcısına yanıt
    buyur kardeşim sonunda biri inceleme videosu çekmiş Türkiyede

https://www.youtube.com/watch?v=8WLv2gDxfIM
  • 2009 1,3 otomatik sirion böcüğü ben de geldim aranıza. Bu böcük ile az evvel tükanımın önüne park edemeyen lineacının pas geçmek zorunda kaldığı yere, herifin suratına sırıta sırıta bakıp tek hamlede girdim. Adam kafayı salladı ve gitti. Bir hafta olmadı daha alalı ve iyi ki almışım diyorum. Heralde enaz bi 7-8 sene bineriz Yemişim korsayı klioyu bitli palyoyu.
  • rabitelli kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadara aldiniz? Demeyin öyle alınır millet. Daihatsu'da neymiş beee!! Clio,getz varken :)

• Beyler sizede oluyormu bilmem ama trafikte ne zaman başka Daihatsu sürücüsüyle karşılaşsak küçük bi gülümsemeyle selam veriyoruz , Şuan kadar 3-4 kere olmuştur. Çok samimi geliyor bana
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.