Şimdi Ara

DAIHATSU APPLAUSE kullanıcıları buraya (alkışı haketmiyormu?) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
8
Favori
107.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadara mal olur bilmiyorum ama mutlaka orijinal parça kullanın, japon malı olsun. Yoksa 3 ay sonra yeniden yaptırmak zorunda kalırsınız, yan sanayi parçalara bulaşmayın derim.
  • Zaten orjinal parça kullanıcam ama ilk arabam bu tarz bakımlarda ne kadar masraf çıkar bilmiyorum ve masrafını bilmeden de arabayı sanayiye sokmak istemiyorum, hiç yok mu daihatsu aplause kullanıp ön takım arka takım bakımlarını yaptıran? Generaller, binbaşılar neredesiniz
  • Sen önce bir rot-balansçıya gidip araca baktır. Onlar sana liste çıkaracak, o listedeki parçaları alıp sonra sanayiye gideceksin. Fikir vermesi için:http://www.parcapiyasasi.com/Urunler/3056-daihatsu-applause-90-97-suspansiyon-alt-takim.aspx daha ucuza bulabilirsin parçacılarda
  • arkadaşlar meraba ben appulas almayı düşünüyorum birtane buldumda 90 model 16 valf klimalı hidrolik direksiyonlu veasire 6000 tl civarında uygunmudur tavsiyelerini bekliyorum
  • ikinci eli varmıdır parça sıkıntısı olurmu diatsuların hngi modellerini tavsiye edrsiniz
  • Eğer temiz bir aplause bulduysan kaçırma derim, sürüş keyfi açısından 6 bin TL.'ye daha iyi bir araba alma şansın yok, rampa yukarı bile 5. viteste devrini düşürmeden giden bir araba hemde lpg'de, benzindeki performansını düşünemiyorum bile, direksiyonu çok rahat, debriyaj, vites geçişleri çok iyi bende de 93 model klimalı var çok memnunum 3-4 ay oldu alalı daha sanayiye gitmedim, -7 derece soğukta tek marşta çalışıyor lpg'de, bizzat yaşadım o paraya şahin, brodway, alıp paranı çöpe atma derim ama temizse diyorum çünkü kurcalanmış müzmin bozuk bir japon arabası iflah olmaz buna dikkat et. Yedek parçalara gelince biraz pahalı, mesela arka stop lambam çatlak değiştirmiyorum şimdilik 100-150 tl arası tek bir tanesi, aksesuar olarak parçaları pahalıdır. Yürüyenindeki parçalarda pahalı ama şahinin ön takımını değiştirdiğinde 1 sene kullanıyorsan orjinal aplause yedek parçasını değiştirdiğinde 3-4 sene kullanırsın fiyat farkının hakkını verir yani, ben tavsiye ederim 3-4 aydır sanayiye gitmedim çok şükür ve 2010 model arabalarla kalkışta kapışabiliyorum o derece

• yıl 2012 bende diyorum birtane akmaz kokmaz alayım ne dersiniz arkadaşlar.
  • Valla bende citroen saxo var şu an ama ara sıra özlüyorum bu arabayı, geniş, konforlu, rahat arabaydı. Uzun yolda çok rahat gidiyordu, arkada oturanlar rahattı. Bagajı acayip genişdi, en güzel yanlarından biriydi. Benim talihsizliğim aracı aldığımda contası yanıktı, sonradan yaptırdık ama 3 kuruşluk devir daimi değiştirmediğimiz için o da yandı. Alırken dikkat edeceğiniz en önemli şey arabanın contası olsun.
  • o nerden gördüm bu başlığı ilk arabamdı
    tüm sahipleri iyi günlerde kullansınlar
  • selam arkadaşlar.benimde 91 model otomatik applause 'm var 6 yıldır kullanıyorum...184000 binde aldım şu an 430000 binde ...

bana distribütör kapağı lazım..yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım bekliyorum...farklı şikayetlerinizede yardımcı olmaya çalışırım 6 yıldır aşşa yukarı her şeyini ögrendim :)
  • ARKADAŞLAR BEN TEKRAR APPLAUSE ALIYORUM İNŞALLAH. DİĞER APPLAUSE ARABAMI 2 AY KULLANDIM EVİN MASRAFLARI İÇİN SATTIM. ŞİMDİ BORÇ HARÇ TEKRAR ALIYORUM ANKARADAN İNŞALLAH.....
  • Arkadaşlar bana daihatsu aplause sol arka stop lambası lazım yardımcı olabilecek olan varsa irtibata geçebiliriz. Aracı alırken çatlaktı eski sahibi bantla tutturmuş tabi ben aldıktan sonra kış, yağmur, çamur derken bantlar çıkmaya başladı. Çıkma arıyorum sıfırı için çok para istediler, eğer elinde olan varsa yada Bursa içi şurda bulursun diye tavsiye edecek olan varsa çok sevinirim.
  • ARABAMA ALDIĞIM ARKADAŞI OSTİMDEN SİNCANA GETİRDİM.. VE İNECEK ZAMAN BANA ABİ BU ARABA NE DEDİ .... BENDE DAIHATSU DEDİM... HİÇ SES GELMİYOR NE GÜZEL ARABA NE KADAR GENİŞ RAHAT ..... DİYE SIRALADI .... PERFORMEN MÜKEMMEL. RAHAT ... ARKADA OTURAN İNSANLARI DA YORMUYOR... ARABAYI 15 HAZİRANDA AHLATLIBELDEN BİR ASTSUBAY ARKADAŞTAN ALDIM ... İLK GÜN İNTERNETTEN GÖRÜP KAPORAYI YOLLADIM. ARABAYI SATMADI AMA BU ARADA KAÇ KİŞİ ARADI FALAN DEDİ.... PLAKA 06 EBY 20 İDİ..... MAVİ. SOL ÇAMURLUK BOYALI BAŞKA NE BOYA VAR NE DEĞİŞEN SÜPER ELLENMEMİŞ BİR APPLAUSE... AYRICA İÇİNDE HİÇ SİGARA BİLE İÇİLMEMİŞ ....KÜLLÜK FALAN SIFIR DURUYORÇ.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmandar06

ARABAMA ALDIĞIM ARKADAŞI OSTİMDEN SİNCANA GETİRDİM.. VE İNECEK ZAMAN BANA ABİ BU ARABA NE DEDİ .... BENDE DAIHATSU DEDİM... HİÇ SES GELMİYOR NE GÜZEL ARABA NE KADAR GENİŞ RAHAT ..... DİYE SIRALADI .... PERFORMEN MÜKEMMEL. RAHAT ... ARKADA OTURAN İNSANLARI DA YORMUYOR... ARABAYI 15 HAZİRANDA AHLATLIBELDEN BİR ASTSUBAY ARKADAŞTAN ALDIM ... İLK GÜN İNTERNETTEN GÖRÜP KAPORAYI YOLLADIM. ARABAYI SATMADI AMA BU ARADA KAÇ KİŞİ ARADI FALAN DEDİ.... PLAKA 06 EBY 20 İDİ..... MAVİ. SOL ÇAMURLUK BOYALI BAŞKA NE BOYA VAR NE DEĞİŞEN SÜPER ELLENMEMİŞ BİR APPLAUSE... AYRICA İÇİNDE HİÇ SİGARA BİLE İÇİLMEMİŞ ....KÜLLÜK FALAN SIFIR DURUYORÇ.....

Hiç sesi mi çıkmıyor? Yahu benimkisi ortalığı yarıyordu :) sanki 200 beygirlik turbolu araba gibi ses çıkartıyordu, senin araba nasıl böyle sessiz? Sen çok yavaş sürüyorsun galiba. Bir de resim koyma imkanı varsa güzel olur, bakalım nasılmış araba.

• forum hala aktifmidir beyler kimseler varmıdır
  • BEN BURADAYIM.... BU DA BENİM APPLAUSE.... 6 AY ÖNCE ALDIM... ROKET GİBİ.... LPG TAKILALI 2 YIL TAM OLMADI. BUNDAN DOLAYI MOTOR GAYET TEMİZ VE ATİK.... GRAM YAĞ YAKMAZ....

• Arkadaşlar bende bu aralar araç alıcam ve benimde aklımda bu Applause var 90-91 modellerinin fiyatları ne alemdedirve bugün hala alınırmı bu araç konuyu okudum 2007-2008 de her parçası bulunabiliyormuş ama günümüzde bu mümkünmü hala alınırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxömür

Arkadaşlar bende bu aralar araç alıcam ve benimde aklımda bu Applause var 90-91 modellerinin fiyatları ne alemdedirve bugün hala alınırmı bu araç konuyu okudum 2007-2008 de her parçası bulunabiliyormuş ama günümüzde bu mümkünmü hala alınırmı

ben tokat zilede ikamet ediyorum. bir önceki aracımda applause idi. bakmaya almaya ta ankaradan gelip gidildi. ona göre sen hesap et. alınır mı satılır mı? tabii ki de evet. kaporta parçaları çıkmacılardan temin edilebilir . diğer parçaları ise bir telefonla ankara istanbul izmir gibi japon parçacılardan 1 günde temin edilebiliyor. çoğu parçaları ise toyota ile aynı modeldeki araçlar ile uyuşmaktadır. karar sizin...
  • peki applause parasına alınabilecek başka ne araçlar var (Tofaş hariç)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxömür

peki applause parasına alınabilecek başka ne araçlar var (Tofaş hariç)

applause parasına alacağın tek araç reno 9 fairwaydir hocam

fairway de kullandım applause de kullandım kesinlikle applause derim

helede klimalı ön cam otomatik modeli buldun mu temiz ise sakın kaçırma

şimdi R 19 beymen europa aracım var olursa eğer app ile takas etmek isterim olmazsa satıp app almayı düşünüyorum
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.