Şimdi Ara

Dahili Bileşenler - Sohbet Konusu - Discord Üye Alımı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
3.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Görmemişizdir atlamışızdır bu ne alınganlık, katılıyorum bu küsme moduyla sana göre değil belli ki.

Alıntıları Göster
    Estağfurullah alınganlık yok çocuk değiliz tanınan birisi de değiliz o yüzden bize göre değilde eski dahili ahalisine göreyse bize göre değil dedik diye sesli düşündük sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yalnız bugün epey yol yaptım, şu teknolojiyi hayatımıza bu kadar sokmamamız lazım onu anladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sething

Sendkilali aliyoruz.harranli degil..

Alıntıları Göster
    Patronda sendikalı herhal toprağını tutuyi

• ugrpkr kullanıcısına yanıt
    Eskisi yenisi yok seviyeli muhabbet edecek herkese açık bir grup, zaten buna güvenmeyen arkadaş gelip orada trollük yapamaz afaroz olur gider anında, bu sebeple onunda rahatlığı var ama öyle mesajımı kaleye almamışsınız gibi alıngalın yapıp burası bize göre değilmiş çıkarımı yapmanın ne anlamı var? Ben bu forumda 12 yılda kaç bin kişiye cevap vermişimdir yardımcı olmuşumdur bir düşünsen cevabı bulursun.

Çok basit bende katılmak istiyorum davet alabilirmiyim diyoruz, görmez gözden kaçırırsam Bidaha diyoruz vs.

Mesaj sayısı ve üyelik tarihi tutmayan arkadaşlar lütfen kusura bakmayın, sizleri de ilerde ekleriz.

• quote:

Eskisi yenisi yok seviyeli muhabbet edecek herkese açık bir grup, zaten buna güvenmeyen arkadaş gelip orada trollük yapamaz afaroz olur gider anında, bu sebeple onunda rahatlığı var ama öyle mesajımı kaleye almamışsınız gibi alıngalın yapıp burası bize göre değilmiş çıkarımı yapmanın ne anlamı var? Ben bu forumda 12 yılda kaç bin kişiye cevap vermişimdir yardımcı olmuşumdur bir düşünsen cevabı bulursun.

Çok basit bende katılmak istiyorum davet alabilirmiyim diyoruz, görmez gözden kaçırırsam Bidaha diyoruz vs.

Mesaj sayısı ve üyelik tarihi tutmayan arkadaşlar lütfen kusura bakmayın, sizleri de ilerde ekleriz.
    Söyledim yineleyeyim hocam alınganlık yok çocuk değiliz yaş 33 sadece msjım görünmeyince sesli düşündüğümü söyledim size göre alınganlıksa eğer öyledir yinede teşekkürler

• KATILIM ŞARTLARI :

MİNİMUM 3 YILLIK ÜYELİK
    MİNİMUM +500 Mesaj
    AÇIK PROFİL
    Discord da DH Kullanıcı Adınızı yada Gerçek Adınızı Kullanmalısınız

Şartları sağlamayan yada sağlamayacak arkadaşlarım , malesef.
  • Katılmak istiyorum, iyi forumlar diliyorum.
  • Ben de katılmak isterim.
  • öne çıkaralım
  • Boş yer kaldıysa davet alabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vip üst katta 20 kişilik yer kaldı cam kenarı yeni gelenler için ayrıldı sosyal mesafe kurallarına uyalım Yeni davetler gönderildi
  • Masa başı iş yoksa gelmem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Davetler yenilendi. Herkes masabaşı iş istediği için herkesi amir memur yaptım ben ırgat oldum çok şükür.
  • camın sıkılıyordu muhabbet sohbet iyi gider de mesaj sayım az umarım kabul edersiniz yaş 32 :)
  • quote:

Davetler yenilendi. Herkes masabaşı iş istediği için herkesi amir memur yaptım ben ırgat oldum çok şükür.
    davet alabilirmiyim :)
  • konuyu uplayalım da bari 20 kişilik kontenjan da dolsun gayri
  • Bana da davet lütfen :)
  • Akşam fırında patatesli GPU tarifi gelecek arkadaşlar, muhabbete bekleriz
  • Mr. Decent kullanıcısına yanıt
    Hemde davul fırında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Abartmayın, davul fırın neymiş siz beni fakir mi sandınız. Ankastre fırında pişirecem kartı. Ama kışın size patatesin yanına sobaya ram atarım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.