Şimdi Ara

DAHİ ADAM YAYINCILIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mağazalarda 9.90 lira olan kitaplarını internette 5-6 liraya bulabiliyorsunuz
    ÇOK FAYDASIZ BİR KİTAP kesinlikle önermiyorum

Ne ümitlerle almıştım oysa...
    Demiştim ki ohh mis keriz miyim 400 sayfalık tarih kitabından çalışayım alırım 120 sayfalık Dahi Adam Yayıncılığı özetini okur anlarım demiştim
    Meğer öyle olmuyormuş

iŞTE O KİTAP BU KİTAP
    SADECE TARİH KONU ANLATIMLISINI ALDIM DİĞER DERSLERİNİ BİLMİYORUM

DAHİ ADAM YAYINCILIK

Birde dalga geçer gibi çözümlü soru koymuşlar

Aşağıdakilerden hangisi kast sistemidir

B)Bilmem ne bilmemne

Çözüm : Bilmem ne bilmemne kast sistemidir

gibi saçma sapan çözümlü soruları var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-785125AAA -- 21 Temmuz 2015; 14:30:41 >

• HEM UP HEM EDİT

TARİH KİTABINI BEĞENMEDİĞİM HALDE FELSEFE KİTABINI SİPARİŞ VERDİM
    MAĞAZADA FELSEFE KİTAPLARINA BAKMIŞTIM GÜZEL GELMİŞTİ
  • TongYabgu_ kullanıcısına yanıt
    Ben sırtımı sağlam kayaya dayamak istiyorum
    Formül Tarih Konu anlatımlı sipariş ettim onun gelmesini bekliyorum bir yandanda elimde ki Dahi Adam + İnternette ki videlar ile Tarihi üstünkörü geçmeyi düşünüyorum
    Formül'ün kitabı gelincede azıcık ayrıntı katıp ondan çalışcam ardından 2 tane soru bankam var onları bitirip Felsefeye geçicem bu sefer ondada aynısını yapıcam

Not : Sayısal öğrencisiyim
  • sacma sapan yayınlar almayın formül tarih ne hocam allah askına git palme al simetri al ne bileyim al bilindik şeyler
  • kai96 kullanıcısına yanıt
    FEM GÜVENDER ARASINDA KALDIM ANCAK ONLARDAN ALSAM ÇOK ZAMAN AYIRMAM GEREKECEKTİ

ZATEN İNTERNETTE İZLEDİĞİM videolar ile konuyu güzel bir şekilde öğreniyorum

FORMÜL'Ü ise hem tanımak hemde kitap tarzını beğendiğim için aldım umarım yanıltmaz

ayrıca formül fdd final bunlar ortak sayılır bilindik yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: TongYabgu_

tarih konu anlatımı boş iş gerekte yok eğer çok eksiğin varsa internetten kısa videoları dinle yeter. Eğer eksik fazla yoksa direk test çöz zaten testlerde mantık yürüterekte yapabilirsin zaten çok az bilgi çıkıyor sb de ve ygs de. Direk video izle konu anlatım boş zaman

2010 ygs tarih sorularini cozmemissin demekki.Cozseydin cogu konularin bilgi oldugunu gorurdun.
  • TongYabgu_ kullanıcısına yanıt
    ÖSYM 2009dan önce hep yorum soruyordu ancak 2009dan sonra bilgi+yorum sistemine girdi

Yani yorumu yapman için azıcıkta olsa bir bilgi lazım sen bu bilgileri zaten bildiğin için farkedememiş olabilirsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.