Şimdi Ara

daha yeni e-okul a baktım ne bu sözlüler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaşlar bu sözlülerde kıtlık mı var?? hepsi düşük düşük sözlü döşemiş.. sen derse katıl kendinii yırt ama adam gelsin ben sözlüleri yazılı paralelinde veririm desin ve öylede versin.. ölsün bunlar ya ölsün..

• quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

ya arkadaşlar bu sözlülerde kıtlık mı var?? hepsi düşük düşük sözlü döşemiş.. sen derse katıl kendinii yırt ama adam gelsin ben sözlüleri yazılı paralelinde veririm desin ve öylede versin.. ölsün bunlar ya ölsün..
  • bende guvenlik kodu acılmıo :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudden_Death

bende guvenlik kodu acılmıo :S

Yandaki adama tıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mawoix

ya arkadaşlar bu sözlülerde kıtlık mı var?? hepsi düşük düşük sözlü döşemiş.. sen derse katıl kendinii yırt ama adam gelsin ben sözlüleri yazılı paralelinde veririm desin ve öylede versin.. ölsün bunlar ya ölsün..

iyi yine düşürmemiş

bizim sınıfta bir kaç kişinin ortalamaları düştü
  • ingilizceden 38 aldım lise 1im 2. sınavdan 78 aldım 3. sınavda çok kötü geçti diğer derslerim 82 üstü hepsi ama 10 saat olunnca takdirde gidio bide sözlüyü yazılı doğrultusunda vercekmiş dedim ben senin ta... gidicem göstericem sözlüler yazılılardan tamamen ayrı verilecektir kanununu. Görcekler ya çok gıcık olmaya başladım. İngilizceden tüm ödevlerim tam abartmıyorum kıçımı yırtıyorm derste sözlü notunu yazılı dahilinde vercekmiş lafa bak . Gelde sövmeya
  • Daha Vermemişler Ya Pff
  • Bizimkiler zahmet edip yazmamışlar.
  • Giremedim e okula

kodu yazıyorum yanlış diyor

Edit:Girdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydarpaşa62 -- 16 Ocak 2010; 17:07:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydarpaşa

Girimedim e okula

kodu yazıyorum yanlış diyor

tc kimlik söyle girip bakalım söyleyelim
  • Benim sözlüm iyi ohbe.gif
  • bizim zamanımızda yoktu e okul falan şanslı gençlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cannibalz

quote:

Orijinalden alıntı: Sudden_Death

bende guvenlik kodu acılmıo :S

Yandaki adama tıkla.

girdim matematik 1 31 dusuyo inş duzeltir umudum yok ama
  • Yandaki adama tıklıyorum ses gelmiyor. Lütfen yardım

Edit: Oh be girdim sonunda. Google chrome' den girince güvenlik kodunu sesli olarak söylemiyor. Explorer' den girdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GökByRock_ -- 16 Ocak 2010; 17:25:24 >
  • Girdiğiniz Giriş Kodu yanlış! bu çıkyor kaç defadr gzli kapaklı kardşeimn notlara bakayım dedm yalan oldu
  • Benim de öyle,not dilenmedik diye benden düşükler 3 oldu,ben hala aynıyım(ders içinde de onlardan daha iyiyim).Gençliği alıştırıyorlar böyle dilenmeye,ileride çıkacak acısı.Bugün 3-5 puan için dilenen yarın ne için dilenir belli olmaz.Bu not dilenen tiplerden biri kaza eseri devletin üst kademelerinde görev alırsa,yandık.2 haftaya kalmadan silinir gideriz.
    Öğretmenler,yeni nesil sizin eseriniz olacaktır !
  • Beyler nasıl giriyorsunuz yarıdm edin,ALLah rızası için.
  • benim liste fena değil de şu geometri 4 gelse Takdir alıcam..ama geometri 3 gelicek
  • Beyler hadi yav söyleyin nasıl giricem..
  • Taktir Belgesi almayı planlıyorum son anda bi aksilik çıkmazsa alırım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.