Şimdi Ara

Daha önce Lada Vega kullanan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malum ikinci el piyasası çok kötü. Bende bir Lada Vega almak istiyorum çünkü param ona yetiyor. Hidrolik direksiyon şart.

Sizce nasıl arabadır. Sorunlu mu kullananlar kısaca Lada Vega hakkinda bilgi verebilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben acemilikte almıştım 2011-2012 yılıydı sanırım 7 bin TL ye almıştım.
    Lpgliydi, arabadan da anlamıyordum eniştem almıştı.

1 ay falan kullandım.

Galiba direksşyonu bir tık sertti ama koltukları falan çok rahattı. Gidişi falan da güzeldi. Araba yolda giderken gazı olduğu halde 1-2 kez teklemeye başlamıştı. Sorunu ne falan diye bakmadan hemen geri elden çıkarttırmıştım.

Bence sağlamsa alınır. Tipi biraz eski ama binilir yani.

Ha kliması ejderha gibi ısırıyordu

• Alınır. ama temiz olcak, bakımlı olması şART. Facebookta Lada Garage grubu var. detaylı bilgileri oradan kesinlikle alırsınız.

• Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Uzak dur 1 yıl kullandım illallah ettirdi benim aracim 196 binde orjinâldi birde ekspertiz raporu tertemiz araçti. Aklın varsa uzak dur kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size bozuk gelmiş. 8 senedir kullanıyorum, değiştire değiştire. sorun yok.

• Araçta ABS olmadığı için freni köklediğinizde araba direksiyon komutlarını dinlemiyor dümdüz gidiyor, bunu bilin.
    Bu araçlarda 3 motor var birisi samaranınkiyle aynı.
    Bunlar yarı enjeksiyonlu denen bişey olduğu için LPG de bazen sorun çıkabiliyor, benzinli daha rahat olur.
    Bende tecrübeli değilim ama aracı alacağınız kişinin arabayı ne zamandır kullandığı önemli.Satıcının samimiyetine inanıyor vede uzun süredir aracı kullanıyorsa alınabilir.Bazen benzer fiyatlara mazda 626 ilanlırıda oluyor. Son olarak arabanın yağ çubuğunu çekip duman atıp atmadığına bakmayı unutmayın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.