Şimdi Ara

Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / Build: 19041.572 (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
823
Cevap
43
Favori
61.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Üstad 1709 yükleyince pc otomatik olarak 1803 güncellemesini yüklemek istemeyecek mi bunun önüne nasıl geçeceğiz ?
  • Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Standart yüklemede Windows update üzerinden 1803 sürümü gelecektir.

Windows 10 Pro, Enterprise yada Education sürümlerinden birini kullanıyorsanız Windows Update gelişmiş seçenekler bölünden Yarı yıllık kanala geçip 275 gün ek erteleme ayarı yaparsanız 1709 sürümünü son destek tarihine kadar kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 10 Kasım 2018; 23:23:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • build 1803 e geçtikten sonra çok fazla fps problemi yaşıyorum geri yükleme noktası da yok ne yapabilirim lütfen yardım eder misiniz?
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    peki bu ayarı yaptıktan sonra yine hiçbir zaman güncellemeleri denetle butonuna basmamamız mı gerekiyo?

yoksa rahat rahat basabilir miyiz
  • atınki kullanıcısına yanıt
    Kalite güncelleştirmelerini yüklemek istiyorsanız güncelleştirmeleri denetle butonuna basabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjenrobbenn

build 1803 e geçtikten sonra çok fazla fps problemi yaşıyorum geri yükleme noktası da yok ne yapabilirim lütfen yardım eder misiniz?
    update ile mi geçtiniz temiz kurulum mu ?
    Ekran kartı modeliniz nedir ?
  • viper17 kullanıcısına yanıt
    update ile gtx970
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjenrobbenn

update ile gtx970
    tüm sürücüleriniz güncel mi ?
  • Windows u tekrar kurdum sıfır şuan düzeldi gibi teşekkürler

• Hocam merhaba biraz acemiyim 1709 sürümü kurdum bundan sonra ekstra yapmam gereken birşey var mı ayarlardan 365 i seçtim başka da birşey yapmadım

• Yarı yıllık kanala alın ve 365 gün erteleme yapın. Başka bir şeye gerek yoktur.
  • @MRT_ hocam benim Home Single Language lisansım var 1709 yüklesem Pro olmadığı için güncelleştirmeleri ertelememin farklı bir yolu yok mudur?

• dagnomels kullanıcısına yanıt
    Yolu var ama biraz ugraştirabilir.

Bedavaya orjinal Pro lisans sahibi olabilirsiniz

Teşekkürler hocam peki şu nette satılan 20-30 tllik lisans kodlardan alsam etkinleşir mi korsan kullanmak istemiyorum

• Olur sıkıntı olmaz

• Hocam merhaba. Kafama takılan bir soru var. 17134 yapısı aldığı son güncelleme ile .441 yapı numarasına kavuşmuş. Bende sadece özellik güncelleştirmeleri geciktirmeli olduğu halde .407 yapı numarasını aldım en son. Ve Windows Update üzerinden kontrol ettiğimde de yeni güncelleştirme bulamıyor. Sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssphnx

Hocam merhaba. Kafama takılan bir soru var. 17134 yapısı aldığı son güncelleme ile .441 yapı numarasına kavuşmuş. Bende sadece özellik güncelleştirmeleri geciktirmeli olduğu halde .407 yapı numarasını aldım en son. Ve Windows Update üzerinden kontrol ettiğimde de yeni güncelleştirme bulamıyor. Sebebi ne olabilir?
    1709'da da aynı sorun var son build numarasına kavuşmadı güncellemeyle.

• ssphnx kullanıcısına yanıt
    atınki kullanıcısına yanıt
    SAC kanalı ayarı eğer Yerel Grup İlkesi Düzenleyici (gpedit.msc) üzerinden yapılırsa her ayın 2. salı günü yayınlanan Kalite güncelleştirmesi Windows Updateden geliyor ve yükleniyor.

Bu ayarı Ayarlar/Güncelleştirme ve güvenlik/Windows Update/Gelişmiş seçenekler bölümünden yaparsanız her ay 2 adet Kalite güncelleştirmesi alırsınız. 1. güncelleme ayın 2. salı gününde gelir, 2. güncelleme ise ayın 4. salı gününde gelir(ayın son haftasındaki herhangi bir gün olabilir).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 1 Aralık 2018; 14:43:9 >
    Kafa karışıklığımın sebebi de bu zaten, ayarı gpedit.msc üzerinden yapmadım. Windows Update gelişmiş seçenekler üzerinden yaptım. Son zamanlarda Microsoft'un güncelleme konusundaki sıkıntıları malum, belki de bir problem tespit edip geri çekmişlerdir. Bekleyip göreceğim sanırım.

Teşekkür ediyorum bilgilendirme mesajınızdan ötürü.

• aynı şekilde ben de gelişmiş ayarlardan yaptım gpedit'ten değil
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.