Şimdi Ara

Daha Kararlı Windows 10 Deneyimi İçin SAC Güncelleştirme Kanalını Kullanın / Build: 19041.572 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
823
Cevap
43
Favori
61.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yeqdor

Merhaba. Windows 10 1709 RTM sürümü hangi tarihte yayınlanacak bir bilgin var mı?

hocam ben daha bu sürümleri indiremedim ki maşaallah çok iyi bende bir türlü olmadı hep hata veriyor...

• 2017-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1703 08 Toplu Güncelleştirmesi (KB4034674)
    . 2017-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1703 07 Toplu Güncelleştirmesi (KB4032188)
  • Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Yukarıdaki yolu takip ederek Download klasörüne ulaşın ve içindeki tüm dosya ve klasörleri silin, bilgisayarınızı yeniden başlatıp Windows Update'den güncelleştirmeleri yeniden yüklemeyi deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRT_

C:\Windows\SoftwareDistribution\Download

Yukarıdaki yolu takip ederek Download klasörüne ulaşın ve içindeki tüm dosya ve klasörleri silin, bilgisayarınızı yeniden başlatıp Windows Update'den güncelleştirmeleri yeniden yüklemeyi deneyin.

sorunum yüklemede değil yükleme yapıyorum yeniden başlat diyorum başlatma esnasında bilgisayarı kapatmayın diyor güncelleme yapılıyor bilgisayar açıldığında güncelleme tamamlanamadı diyor sonra yeni güncelleştirme var diyor yine yapıyorum ama olmuyor çıldırttı valla...
  • Sarper 77 S kullanıcısına yanıt
    Komut istemini yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutları tek ter girerek uygulayın.

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase

sfc /scannow
  • quote:

Komut istemini yönetici olarak çalıştırın ve aşağıdaki komutları tek ter girerek uygulayın.

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase

sfc /scannow

aynen dediğinizi yaptım ilkinde Error : 87 diye hata verdi ama ben yinede devam ettim 2 ve 3 adımda sorun çıkmadı yeniden başlatıp yükleme ve yeniden başlatma yaptım ama yine yükleme tamamlanamadı hatasını veriyor ilginize teşekkürler...
  • Merhaba. 19 Eylül 2017 tarihinde Windows 10 Yapı 16291 çıktı ama final RTM mi bilemiyorum. Belki siz biliyorsunuzdur. Final RTM olabilir mi?
  • yeqdor Y kullanıcısına yanıt
    Final RTM değil. Escrow-RTM

Final build 16293 yada 16294 olacak.
  • MRT_ kullanıcısına yanıt
    21.09.2017 (UTC +3) sabah saatlerinde 16294.1 çıktı ama yapı numarasının yanında .1 var final RTM falan değil sanırım
    Escrow-RTM

Wzor RTM 16296 olacak diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bi yandan Zac Bowden 16298, bi yandan da bazıları 16300 / 16303 olarak tahmin ediyor. Neyse hayırlısı. Bi an önce final RTM olsun da SAC (Targeted) dağıtımı da yapılsın. Bekliyoruz
    SAC (Targeted) dagitimini önermiyorum. Bu dagitim benim için BETA'dir. SAC dagitimini bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 21 Eylül 2017; 17:59:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Benim için farketmiyor. 15063 çıkar çıkmaz direk kurdum. Bazı buglar dışında herhangi bir sorun yaşamadım. Toplu güncellemeleri ile bir kaç bug düzeleceğini bildiğim için bir süre bekledim. winver.exe'de şuan 15063.608 gösteriyor.
  • Bide bir şey soracağım. Güncelleme olarak eski sürümler de sunulan Hizmet Paketi'yle (Service Pack) mi daha verimli yoksa günümüzde kullandığımız ayrı ayrı verilen yapı sürümleri (TH1, TH2, RS1...) mi?
    Böyle olması daha iyi aslında her yeni sürümde güncel ISO sunuluyor.
  • 16288'e KB8880054 düzeltmesi gelmiş :D
    16288 Slow ring'den 15.09.2017 tarihinde yayınlanmıştı. Slow ring kanalı için 16291 bugün sunuldu.

Güncelleştirme 16288'den 16291'e geçişte oluşan bir sıkıntıyı çözüyor olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRT_ -- 22 Eylül 2017; 23:46:7 >
  • Merhabalar, en stabil SAC sürümünü kullanarak bilgisayarıma format atmak istiyorum. İlk mesajdaki iso dosyası linkleri sanırım Türkçe dil için. Lisansım Single Language için olanı, acaba en stabil SAC sürümü için 64bit İngilizce iso linki verebilir misiniz? tb.rg-adguard.net/ ya da bu siteden hangi versiyonu indirmeliyim? 1703 mü yoksa 1607 mi? Hangisini tavsiye edersiniz? Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FearMaster -- 23 Eylül 2017; 5:11:57 >
  • FearMaster kullanıcısına yanıt
    adguard.net sitedesinden 1607 14393.0 yapı numaralı ISO dosyasını indirip format atın.https://tb.rg-adguard.net/index.php

format bittikten sonra internete bağlanmadan önce aşağıdaki kayıt defteri dosyasını çalıştırın.

Link: Windows 10 1607 İş İçin Güncel Dalı Açar + 180 Gün Ekler.reg

Şimdi internette bağlanın ve lisansınızı etkinleştirip windows updateden gelen güncelleştirmeleri yükleyip build 14393.1715 yapısına yükselin.

• quote:

adguard.net sitedesinden 1607 14393.0 yapı numaralı ISO dosyasını indirip format atın.https://tb.rg-adguard.net/index.php

format bittikten sonra internete bağlanmadan önce aşağıdaki kayıt defteri dosyasını çalıştırın.

Link: Windows 10 1607 İş İçin Güncel Dalı Açar + 180 Gün Ekler.reg

Şimdi internette bağlanın ve lisansınızı etkinleştirip windows updateden gelen güncelleştirmeleri yükleyip build 14393.1715 yapısına yükselin.

Hocam teşekkür ederim sizi de yordum; ama müsadenizle bir soru daha sormak istiyorum. Her seferinde sizi yormak ve forumu işgal etmemek için acaba ne zaman bir üst sürüme geçmem gerektiğini nasıl öğrenebilirim? Mesela 1607 kurduktan sonra ne zaman 1703'ün de stabil hale geldiğini nerden öğrenebilirim? Teşekkürler.

• FearMaster kullanıcısına yanıt
    Şuan için 1703'den benim umudum kalmadı diyebilirim. 1709 sürümünü bekliyorum. RTM sürüm ve sonrasına bakacağım. 1709 sürümü ilk çıktığında SAC(Targeted) olarak sunulacak. Yaklaşık 4 ay sonra SAC dalına geçecek. En stabil sürüm için benim imzamım en üst bölümünde yazan sürümü kontrol edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.