Şimdi Ara

Daha hiç midye yemedim . (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
3.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Midyeyide çok severim kokoreçide.Hiç bi türlü iğrenmem ama bi kere işkembe çorbası yapılan eve girdim.O ne kokudur arkadaş.Tadamıyorum artık.Hiç bi lokma dahi almadım.Herkes övüyor ama deneyemiyorum işte.

+kelle paça
  • olasada yesek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colossus_

Midyeyide çok severim kokoreçide.Hiç bi türlü iğrenmem ama bi kere işkembe çorbası yapılan eve girdim.O ne kokudur arkadaş.Tadamıyorum artık.Hiç bi lokma dahi almadım.Herkes övüyor ama deneyemiyorum işte.

+kelle paça

İşkembede veya paça da haşladıktan sonra ilk suyun 2/3'si dökülmezse çok pis kokar ve ağır olur. Genelde dökmezler ve insanın midesini bulandırır.
  • Ben de hiç yemedim daha. Hiç bir kuvvet de yediremez sanırım. Deniz ürünlerinden nefret ediyorum.
  • Bir arkadasi midye dolmadan gomduk bro dikkat et bence...
  • Kesinlikle güzel biyerde tadına bakmalısınız Hiç affetmem adama para verip abi git büfenin tamamını bırak dediğimi çok bilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: upower

Hiçbir çeşidini yemedim tiksinç geliyor tadı nasıl bu meretin

+1 banada iğrenç geliyor
  • Neyse konu ss'ler ile desteklenmemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Callum -- 26 Ocak 2012; 5:44:22 >
  • quote:

Midyeyide çok severim kokoreçide.Hiç bi türlü iğrenmem ama bi kere işkembe çorbası yapılan eve girdim.O ne kokudur arkadaş.Tadamıyorum artık.Hiç bi lokma dahi almadım.Herkes övüyor ama deneyemiyorum işte.

+kelle paça

hocam işkembe konusunda sana kesinlikle katılıyorum hele bi kere kızarmış işkembe yedirdiler hayatımda böyle birşey tattıgımı hatırlıyorum yutmak ıstıyorum yutamıyorum çiğnmeye çalışıyorum lastik gibi çiğnenmıyor öylece çıkardım ağzımdan

ama sana tavsiyem güzel 1 restorantta kelle paça çorbası içmen evde yapılan gibi değildir sosları eti acısı sarımsagı herşeyini adamlar kıvamında koyuyor yanınada roka istersin ve hayatında içmediğin güzellikte çorba içmiş olursun

• hayatında bir kere de olsa yemen gerekir, rakıyla güzel gider
  • lan pzrtsi yedim en son hala tadı damağımda ve bidaa ne zaman yersem o zamana kadar damağımda kalıcaksın midyemmm
  • İzmirde baya revaçtadır adım başı tezgah görebilirsiniz ben çok severim ayrıca işkembe,kokereç çiğköfte vazgeçilmezlerim arasında.
  • arkadaşım ilk denemesinde yataklara düştü, 2 hafta sonra kaybettik. sen bilirsin artık.
  • Bende hiç yemedim hanefi mezhebine göre caiz değil ama diğer mezheplerde caizdir. Yeme merakım olmadı hiç bi ara yerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: niksaçmabişeybence

adeti boşver hayvan dışarı mıçamıyor içinde biriktiriyor

İyice iğrendirdin

quote:

Orijinalden alıntı: b437

Mideye, kokoreç, goralı, domates, peynir vb diye giden hayatımda hiç yemediğim bir ton şey var. Ben konu açıyor muyum? Hayır. Sen vanpir misin gardaş?

Evet.

quote:

+kelle paça

Ben de kelle paçayla işkembeye bayılırım

• Yaşama. Diyorum

Kesinlikle gördüğün yerde ye
  • kuru patlıcan ye aynı tadı
  • bu yaz bodrumdayken 48 tane yedım bı oturusta. Mıdem tabı bozuldu o ayrı ama baska bısı daha var,neden tum mıdyecıler mardinli ?
  • zaten haram
  • Mağara.

Kaliteli bir yerde yiyebilirsin, lezzetlidir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.