Şimdi Ara

Daha hiç midye yemedim . (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
3.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nty35

quote:

Orijinalden alıntı: Wingsaber

midye guzeldir fakat cok yersen agir metal ve pestisitteki birikintiler olacaginda ayvayi yersin

Hangi tıp

ne tıpı hocam ben tıp sevmem cevre muh okuyorum
  • Yenilmezmi la o.
  • Midyenin adet gördugune kaynak var mı
  • Bende hiç yemedim,hatta dün gece arkadaş aldı satan adamla kavga ediyordum bunun içinde neler var nasıl yapıyorsunuz diye soru sorarken
  • adeti boşver hayvan dışarı mıçamıyor içinde biriktiriyor
  • mide yenmez mi la süper öyle bol limonlu falan !!1
  • quote:

Orijinalden alıntı: jo_be

Beyler şu midyenin içinden nasıl pilav çıkıyor ben onu çözemedim denizde yaşayan bir kabuklu hayvanın içinde pilavın ne işi var hemi de pişmiş

• çeşme de ye bak müthiş bişiy

• Bi kaşık pilav la bildiğin ye gitsin.
  • Lan gece yarisi karnim da ac
  • Mideye, kokoreç, goralı, domates, peynir vb diye giden hayatımda hiç yemediğim bir ton şey var. Ben konu açıyor muyum? Hayır. Sen vanpir misin gardaş?
  • ben daha ilk kez gecen gun yedim yedikten sonrada tovbe ettim bidaha yemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: b437

Mideye, kokoreç, goralı, domates, peynir vb diye giden hayatımda hiç yemediğim bir ton şey var. Ben konu açıyor muyum? Hayır. Sen vanpir misin gardaş?

• quote:

Orijinalden alıntı: upower

Hiçbir çeşidini yemedim tiksinç geliyor tadı nasıl bu meretin

+1 bide kaymak hayatım boyunca hiç yemedim..hep itici gelmiştir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mick Thomson

quote:

Mideye, kokoreç, goralı, domates, peynir vb diye giden hayatımda hiç yemediğim bir ton şey var. Ben konu açıyor muyum? Hayır. Sen vanpir misin gardaş?

Öyle hocam, küçükken yememek için deli gibi ağlıyormuşum o yüzden yediremiyorlarmış. Hala yemek istemiyorum o yüzden hiç tatmışlığım yok. Daha böyle bir ton şey var.

• quote:

Beyler şu midyenin içinden nasıl pilav çıkıyor ben onu çözemedim denizde yaşayan bir kabuklu hayvanın içinde pilavın ne işi var hemi de pişmiş

Ciddi olduğunu varsayarak cevaplıyorum sorunu kanka,midyeyi denizden çıkardıktan sonra içini açıp pilavla dolduruyorlar midye dolma oluyor.
    Ayrıca yemeyenler mutlaka limonlayıp yesinler daha önce yemedikleri için pişman olacaklar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mick Thomson

quote:

Öyle hocam, küçükken yememek için deli gibi ağlıyormuşum o yüzden yediremiyorlarmış. Hala yemek istemiyorum o yüzden hiç tatmışlığım yok. Daha böyle bir ton şey var.

domatesli yemekleri de mi yemiyorsun?

• Bugün yedim.Gayet güzeldi bence çooooook şey kaybediyorsun yemiyerek.Değişik tatlara her zaman açık olmalısın
  • quote:

Daha hiç midye yemedim .
  • Bende hiç yemedim. İstanbul'da değilim. Bizim burada da deniz kenarında hiç raslamadım. Yoksa böcek falan demem yaların
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.