Şimdi Ara

'Daha Fazla Öne Çıkan Konu Göster' Butonu Düzgün Çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha Fazla Öne Çıkan Konu göster düğmesine tıklayınca ilk başta konuları gösterip hemen sayfanın yukarısına gönderiyordu bizi her tıklamamızda. Şimdi ise bir kez tıklamada bir kez öne çıkan diğer konuları gösteriyor ve bizi yine sayfanın yukarısına gönderirken bu kez bu düğme kayboluyor. Dolayısıyla daha fazla öne çıkan o diğer konuları görmek artık hiç mümkün olmuyor. Düzeltilmesi lazım. @Jeolog.

Edit: Aceleden yazmayı unutmuşum. Bahsettiğim mobil sürüm. Kullandığım browser Opera. Güncel sürüm. Android 7.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 6 Temmuz 2019; 0:54:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sorun devam ediyor. Yukarı.

• O kısımla ilgili çalışmalar başladı. Bu da yakın zamanda düzeltilecektir. Teşekkürler bildirim için.
  • Bu sorununuz devam ediyor mu ?@Kartal Göz
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Sanırım dün düzelmişti. İlgi ve alâkan için teşekkürler.

Müdür, birkaç gündür de + verme butonları çalışmıyor. Bu başka bir sorun ama bunun için ayrıca konu açmak istemedim. Bu arada sizin konu silme yetkiniz var mı? Sorunların çözüldüğü şikayet konularımın hepsini sildirmek istiyorum. Profilimi çok işgal ediyorlar. Ayrıca daha öncede açtığım konuları profilimden bulamıyorum Google'da filan aratarak bulabiliyorum, tam bir amelelik.
    Hatta bak başka bir sorun daha var eski konularımı profilimde göremiyorum. Sanki 1-2 konu açmışım gibi duruyor orada. Sadece son 4 konumu görebiliyorum. Halbuki 50 tane konu açmışımdır, beni Sinena bölümünden tanıyorsun. Bu sorun da 3-4 aydır vardır belki daha fazla. Neden "Daha Fazla Konu Göster" düğmesine bastığım halde eski konularımı göremiyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 14 Temmuz 2019; 19:5:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

Müdür, birkaç gündür de + verme butonları çalışmıyor. Bu başka bir sorun ama bunun için ayrıca konu açmak istemedim. Bu arada sizin konu silme yetkiniz var mı? Sorunların çözüldüğü şikayet konularımın hepsini sildirmek istiyorum. Profilimi çok işgal ediyorlar. Ayrıca daha öncede açtığım konuları profilimden bulamıyorum Google'da filan aratarak bulabiliyorum, tam bir amelelik.
    Hatta bak başka bir sorun daha var eski konularımı profilimde göremiyorum. Sanki 1-2 konu açmışım gibi duruyor orada. Sadece son 4 konumu görebiliyorum. Halbuki 50 tane konu açmışımdır, beni Sinena bölümünden tanıyorsun. Bu sorun da 3-4 aydır vardır belki daha fazla. Neden "Daha Fazla Konu Göster" düğmesine bastığım halde eski konularımı göremiyorum?
    Beğeni butonu ile ilgili sorunu ilettim, gün içerisinde çözülür muhtemelen.

Açılan konularla ilgili şöyle bir durum söz konusu, profildeki aktiviteler kısmında 200 adet veri tutuluyor. Bildirimler vs geldikçe diğerleri listede gösterilemiyor haliyle. Orası ile ilgili bazı çalışmalar yapıldı, arama sisteminden kolayca ulaşılabilecekti ama çok fazla özel karakterli nickler vs sıkıntı çıkardı. Tekrar ilgilenilecek. Yakında çözüme kavuşturulur.

Aslında konuların kalması ilerde benzer sorunları yaşayabilecek insanlar için kolaylık olur, sonuçta forum sisteminin amaçlarından birisi de bu.

Kullanıcıların ilerde oluşabilecek forumla ilgili teknik aksaklıkları merak edip Google'da aratacaklarını hiç sanmıyorum. Başka konular olsa tamam ama teknik aksaklığı kim neden merak edip araştırsın ki. Site çalışanı veya sahibi değilse umrunda olmaz.

• quote:

Kullanıcıların ilerde oluşabilecek forumla ilgili teknik aksaklıkları merak edip Google'da aratacaklarını hiç sanmıyorum. Başka konular olsa tamam ama teknik aksaklığı kim neden merak edip araştırsın ki. Site çalışanı veya sahibi değilse umrunda olmaz.
    Ben görüyorum şahsen, 4-5 yıllık konuları aynı problemleri yaşadığı için uplayıp soru soranlar, siz bilirsiniz tabi yine de.
    Mobil sürümde bildirimlerde sorun var. Tıklıyorum sayfa yarısına kadar yüklenşyor gibi okuyor öylece kalıyor. Cevaplanan mesajlarım da aynı şekilde. Mesaja gitmiyor daha doğrusu sayfayı yükleyemiyor. Masaüstü ve mini sürümde bu soruna rastlamadım. 3-4 gündür filan böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bununla ilgili konu açacaktım ama varmış. Sorun hala devam ediyor hocam.

Şu an masaüstü sürümdeki bildirim butonu da çalışmıyor. Tıklıyorum bekliyor öylece.
  • Sorun devam ediyor

• quote:

Mobil sürümde bildirimlerde sorun var. Tıklıyorum sayfa yarısına kadar yüklenşyor gibi okuyor öylece kalıyor. Cevaplanan mesajlarım da aynı şekilde. Mesaja gitmiyor daha doğrusu sayfayı yükleyemiyor. Masaüstü ve mini sürümde bu soruna rastlamadım. 3-4 gündür filan böyle.
    Düzelmiş olmalı ?@YOURMOVE @try1241
    Sorun halen devam ediyor. Bi değişiklik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Düzelmiş olmalı ?@YOURMOVE @try1241

Alıntıları Göster
    Sorun devam ediyor maalesef.

• quote:

Sorun halen devam ediyor. Bi değişiklik yok.
    Birer ekran görüntüsü rica edebilir miyim sizden, bizim fixlediğimizden farklı ne var görmek açısından faydalı olur. Teşekkürler.@YOURMOVE
    Bildirime tıkladım.
    "Daha Fazla Öne Çıkan Konu Göster" Butonu Düzgün Çalışmıyor

Ekranın yukarısında yatay ince mavi bir çizgi var tam dolmamış. O sayfanın yüklenme durumunu gösteren çubuk. Öylece kalıyor, sayfa yüklenmiyor. Aynı şey cevaplanan mesajlar için de geçerli.

Bildirim sorunu düzelmiş.

• quote:

Bildirim sorunu düzelmiş.
    Daha fazla göster butonu da düzeltildi. onu da kontrol edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.