Şimdi Ara

DAHA DA JETTA ALMAM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
13.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    2015 ten sonra jettanın iç kalitesi yükseldi,golf ile aynı.
  • '11 astra h dizel kullanıcısıyım araç değiştirmek istiyorum acaba 1.2 tsi yakıt olarak üzer mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucuß3

'11 astra h dizel kullanıcısıyım araç değiştirmek istiyorum acaba 1.2 tsi yakıt olarak üzer mi ?

beni 1.4 tsi bile üzmüyor. daha ötesi var mı? ist. içi 6.8 lt yakışı var golf'ümün. hiçbir benzinli araçta bu rakamlara yaklaşamadım bile.
  • Jetta mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertewas -- 6 Aralık 2016; 0:18:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkmert737

quote:

Orijinalden alıntı: autotechvw

2011 - 2014 yılları arasında satılan MK6 jettaların iç mekan kalitesinin yerli araçlardan farkı yoktur. Zaten VW de yaptığı bu büyük hatanın farkına vararak 2014 ün 2. yarısından sonra gelecek araçların iç mekanını tamamen değiştirerek "Golf 7" modeline benzetti.

Bundan sonra gelecek jettalar -eğer VW yeni bir sürpriz yapmazsa- iç mekanı golf 7 ile birebir aynı olarak gelecek. Dolayısıyla da bu kalitesizlik sona ermiş olacak.

Bu söylediklerimi tarafsız olarak Jetta MK5 ve MK6 kasaların malzeme kalitesini inceleyen biri kolaylıkla görebilir. Eski kasanın iç mekan malzeme kalitesi çok daha üst bir seviyede ve gerçek bir Alman aracı gibiydi. Zaten VW in bu konuda bir rahatsızlığı olmasa yeni araçlarında böyle bir değişikliğe gitmezdi. Eski kasada da iç mekan 2010 yılında yenilenmişti. Fakat kullanılan malzeme kalitesine herhangi bir değişiklik olmamıştı. MK6 da ise bu değişiklik makyaj amaçlı değil, malzeme kalitesini yükseltmek adına yapılmıştır.

İyi günler dilerim...

made in mexico...

boradan sonra vw o segmentte hep para kazanma düşüncesiyle hareket etti, kalite yerlerde maalesef

Borayı babasının hayrına mi üretti yani vag grubu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kısa ve öz yazayım:kullandığım en kötü arabalardan biri.
  • mk2 jettam var. 1.6 düz dizel. 5 vites polo şansıman.
    heralde 80 beygir falandır belki de daha düşüktür.
    ekonomik araba. malzeme kalitesi de heralde 85 yılına kıyaslarsak iyidir bilmiyorum ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rıza.BN.

2010 model otomatik ford aracımın satıp jetta aldım. Çok şükür ediyorum. Kullanmayan bilmez. Jetta sıradan bir araç değilmiş. Passata fazladan para vermeye gerek yok jetta gibi bir araç varken
    Aynen. Mk5 kasa gerçekten çok konforlu. 1.4 TSI benzinli 140 HP manuel mevcut. Şehiriçi 7 sehirdisi 5 litreyi geçmiyor. LPG takmaya gerek yok. Eğer uzun yol yaparım derseniz LPG li alın veya dizel motor alın. Ses yalıtımı ve diğer donanım özellikleri, c sınıfı diğer araçlara göre daha iyi. Hem ikinci eli hareketli. 60 bin verilir bu arabaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uyandirmaprojesi

Aynen. Mk5 kasa gerçekten çok konforlu. 1.4 TSI benzinli 140 HP manuel mevcut. Şehiriçi 7 sehirdisi 5 litreyi geçmiyor. LPG takmaya gerek yok. Eğer uzun yol yaparım derseniz LPG li alın veya dizel motor alın. Ses yalıtımı ve diğer donanım özellikleri, c sınıfı diğer araçlara göre daha iyi. Hem ikinci eli hareketli. 60 bin verilir bu arabaya.

Alıntıları Göster
    hocam siz nerede kullanıyorsunuz ben 3 bin devri geçmememe rağmen 9-10 lt'nin altına düşemedim.
  • en kaliteli jetta 2005-2010 arası üretilen jetta, sonrakiler çöp. asla golf kalitesine ulaşamadılar. ama 2005-2010 arası jetta golf ile aynı kalitedeydi. 2008 comfortline olanını sıfır km olarak maltepe erel'den satın alarak 4 sene kullandım oradan biliyorum. golf 5'e de pek çok kez bindim benim jetta'dan asla bir farkı yoktu malzeme kalitesi bile aynıydı. zaten o golf ve jetta'nın ön tasarımı da birebir aynı sadece jetta'da ön ızgara kromdu golfte renkliydi diye hatırlıyorum. ama 2012 jetta'ya bindim rezaletti. özellikle kapılardaki plastik kalitesi linea ile benzerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 4 Temmuz 2020; 13:34:14 >
  • jetta öyle bir arabadır ki sözün bittiği yerdir, sözler kifayetsiz kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: elweda

hocam siz nerede kullanıyorsunuz ben 3 bin devri geçmememe rağmen 9-10 lt'nin altına düşemedim.

Alıntıları Göster

niğde de

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.