Şimdi Ara

Daha büyük ekrana sahip Apple Watch Series 4 duyuruldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
2.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Apple yeni ürün çıkartığında insanların nasıl da KESİNLİKLE ALMAM LAZIM, ÇOK İSTİYORUM demelerini ibretle izliyorum.

Hem de en az 3000 - 5000 TL ye.

Nasıl bir şirkettir bu Apple.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Ne demek nasıl sırket ya ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Ne demek nasıl sırket ya ?
    Nasıl bir şirket derken yani iyi bir şirket midir acaba.
  • EKG olayi güzel ancak hala bir saat icin cirkin duruyor. Bu sayede yuvarlak ekran saat tipinde guzel saatler cikaran Samsung Huawei gibi firmalarda EKG özelligini ekleyecektir, buna sevindim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Ne yapayım ruhu olmayan saati.. Saat dediğin böyle olur.

Hocam yine yorumunuza denk geldim başka bir Apple Watch konusunda. Ülke de bu tarz insanları görmek beni çok mutlu ediyor. Azınlıkta kaldık ama asimile olmamamız lazım. Önce ki yorumu da alıntıladım. Denk geldiğim için. Rahatsız olmadınız umarım.

• HBeg kullanıcısına yanıt
    Esağfurullah ne rahatsızlığı dostum. Esasında saat merakım geçen seneden oluşmaya başladı. O da dijital saatler üzerineydi. Bir sürü Casio almıştım. Daha sonraları kuvars analog saatlere ilgi duymaya başladım. Daha ciddi tasarımlı beyefendi saatleri gibi görünüyordular. İlgim biraz daha arttı ve kronograf modeller üzerine gelişmeye başlayınca bir anda kendimi saat forumlarında buldum ve mekanik/otomatik saat kavramıyla tanıştım. Nedir bu neyin nesi derken saate olan bakış açım sonsuza dek değişti. Şimdi Orient otomatik kullanıyorum. İleride bir dalgıç saati alacağım. Öyle katı bir profilim oluştu ki saat işlevini görmeli. Kadran simetrisinin bozulmasını sevmediğim için tarihsiz model bakmaya başladım. Yeşil kadranlı bu modeli gözüme kestirdim ama malûm kurlar yüzünden çok pahalı.

Daha büyük ekrana sahip Apple Watch Series 4 duyuruldu

Gerçek bir saat enerjisini pilden ve ışıktan değil, sahibinden alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle düşünüyorum. Apple sert kayaya çarptı. Tabi ki Apple çöp çıkarsa alacak milyonlar var. Rakamlar asla gerçeği yansıtmaz. Aynısı Quartz saatler çıktığında da olmuştu. Tabi aldıkları için kimseyi kötü görmüyorum. Sonuçta herkesin bu kültür ile tanışma fırsatı olmuyor. Genel de aile ile başlar merak ya da şans eseri birileriyle tanışırsın İnternet'te. Böyle başlıyor hep genel de. Orient güzel bir marka ama sizin de dediğiniz gibi Swiss Made başka oluyor. Başka hissettiriyor. Yani ben bu akıllı saatlerin tamamiyle bir boşluktan çıktığını düşünüyorum. Gereksiz bir şey. Tablet için de aynısını söylediler. Şöyle olacak sektör böyle değişecek vs... Bilmiyorum tarih bize neyi gösterecek ama kendim ve sizin için olacak gerçek belli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thorismund

Ben kalp hastasıyım atriel fibrilasyon için ekg ye ihtiyaç duyuyorum bazen.Gerçekten bu adamlar öncülük konusunda çok iyiler....Mutlaka alacağım.
    Ben bu saate 3500 TL bayılsam direk kalpten giderim zaten.
  • 😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.