Şimdi Ara

DAHA BELİRGİN DAMARLAR/KIZLARI ETKİLE!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Tüm Forumlar >> Erkek Kişisel Bakım >> Besin Takviyesi >> DAHA BELİRGİN DAMARLAR/KIZLARI ETKİLE!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş

• Her erkek damarlarının daha belirgin olmasını ister. kimi güzel bir görüntü için kimi ise hastanede daha kolay kan verebilmek için 😛

Daha belirgin damarların altında şu faktörler yatıyor;

Genetik
    Yağ Oranı
    Ek Takviye(Arjinin)
    GENETİK

Eğer doğuştan şanslıysanız yani, yağsız ve ektomorf bir vücuda sahipseniz zaten şuan damarlarının yeterli seviyede gözüküyordur. unutmayın bu spor şans sporudur!

Yağ Oranı

Düşük bir yağ oranına sahipseniz kiii buda %15 altı demek. ama %15’in üstünde bir yağ oranına sahipseniz üzgünüm: yağ yakın!

Ek Takviye Alımı (ARJİNİN)

Diyelimki diğer 2 faktöre sahipsiniz ve daha belirgin damarlar istiyorsunuz. Yapmanız gereken arjinin kullanmak. Arjinin Damarları genişletir, genişleyen damarların içinden daha fazla kan trafiği olacağı için daha belirgin damarlara sahip olacaksınız. ama unutmayın yağ oranınız fazla ise hiçbir işe yaramayacaktır!

bu tarz daha fazla bilgi için sitemi ziyaret edebilirsiniz.
    TIKLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rahimcanatis1 -- 27 Mart 2020; 19:52:10 >

|
    |

• +++

Hocam yağ oranını nasıl hesaplıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    rahimcanatis1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    232 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Hocam yağ oranını nasıl hesaplıyoruz
    Ölçtürmek gerek. Kendi kendine hesaplayabileceğin bir şey değil. Çeşitli makineleri var. Kimisine çıplak ayakla tartıya çıkar gibi çıkıp, ellerinle tutamaçlardan tutup bekliyorsun. Cihaz ölçümünü yapıyor. Tabii %100 doğru mudur bilemem ama fazla bir hata payının olduğunu da sanmıyorum. Boyunu, kilonu, yaşını giriyorsun. Ortalama olarak bir değer çıkarıyor. Belediyelerin spor salonlarında yapılıyor diye biliyorum.

Sağ ol hocam teşekkür ederim
    Benim en büyük sorunum kilo alamamak, boy 1.80 kilo 58, yaş 17
    Birkaç aydır da evde şınav çekiyorum, ilk başladığım zaman maksimum 5 şınav çekiyordum, şuan ise rahatlıkla 30 sinav çekebiliyorum tek seferde
    Kilo almak için çok fazla yiyorum ama bir türlü bir kilo alamadım
    Bazen aşırı fazla yiyince 59 buçuk 60 oluyor ama maksimum 2 gün sonra yine 58'e düşüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mazurek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.