Şimdi Ara

Daha agresif ve güçlü: İşte karşınızda 2019 Audi R8 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
3.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Auidi ne yaparsa yapsın bir türlü ısınamıyorum. Çok yapmacık geliyor araçları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-08210B126 -- 25 Ekim 2018; 12:47:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manhunt Three

Audi'yi sevmiyorum diye onun dışında başka bir şey kalmıyor mu ? Başka markalar sevemez miyim ? Ne kadar saçma sapan yorum yapan insanlar var.
    Audi yi sevmeyenler zevksizdir, Audi yi sevmeyenler araba cahilidir, Audi yi sevmeyenlerin gözü kördür. (!) 😝

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu bu arabanın bile giriş ve üst versiyonu varmış. Ne yani bunu almaya niyetlenen adamın üst versiyonuna da mı yetmeyecek parası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Renault Sport

Megane R.S. bunu Nurburgring'de rahat tokatlar. Tipiyle gidişi bir değil bu arabanın.
  • Buda yeni q7 gibi eskisinden daha ruhsuz geldi bana en azından tasarım olarak.

• En iyisi ilk çıkan modeldi gerçekten concept bir araç olarak duruyordu.Şimdikilerin seri üretim sıradan Audi'den pek farkı yok gibi

• rahat tokatlar ! sanki doğan tokatlıyor :D R8'den bahsediyoruz...

• İlk R8 ciktiginda gercekten buyulemisti. Bu tasarim heyecanlandirmadi acikcasi. 3dmax te 'dur ulan biraz vertex ler ile oynayalim, arkayi da basik yaptikmi tamamdir' isi olmus...

• Neden Huracan yerine R8 diye sorsam?

• Cryin kullanıcısına yanıt
    https://youtu.be/PJkPqGooZKA

Videoda görüldüğü üzere Audi R8, Renault Clio R.S. ile karşılaştıriliyor.

Megane R.S. Audi'ye 2 boy fazla gelir. Tokadi yer oturur. Clio bile vurmuş tokadi acimamis.

• bırakın kullanmayı, rüyasında bile koltuğuna dahi oturacak imkanı olmayanlar (ben de dahil) arabaya b.k atıyorlar. ilginç. canavar gibi araba neyini beğenmiyorsunuz?
  • Tasarımın kendine özgü çizgilerini korumuş benim ilk hedefim TT ama bu sadece hayal

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aşık oldum ya bok atanalar harbi gitsin şurdan ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel olmuş güzel bok atmayın 3.1 saniyeden bahsediliyor bayağı sağlam geliyor.

• Acikcasi pergormans etkileyici degil.V10 motor 5.2 lt turbo olmadigi icin 1500 kg araci

2000 kg agirlikta V8 4.0 lt S63 le ayni surede hizlandiriyor

• "yarış aracı" ile seri üretim spor arabayı kıyasladığının farkında mısın ?

• Olsa ne yazar. Alamadiktan sonra.

• Valla araba ruhsuz muhsuz, atmosferik V10 marş alıp kükredikten sonra tsi mclarenlar, 911 turbolar kuyruk kıstırıyor. Supercar dediğin arabada böyle motor olur. Yemişim 0.3sn yavaş kalsın, 3 saniye yavaş kalsın aya çıkacaz sanki.
  • 15 senedir neredeyse ayni formda bir arac. Yeni tasarim sart,

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egzoz yerine soba borusu koymuşlar

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.