Şimdi Ara

Daha 5 gün olmadan kota BİTTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim anlamadığım olay kota 50gb ve daha 5 gün bitmeden kota nasıl %100 biter.
    Ne film indirmişim ne oyun.
    Günde 4 bölüm dizi izledim desem. 500mb x 4 x 5 = 10gb yapar.
    Hadi gitmez o kadar ama nette sörf yaptık +15gb da ekle.
    Olsa olsa kotanın yarısı biter.
    Aklım almıyor 50gb 5 günde nasıl bitiyor.
    Her ay aynı halt oluyor. Kafalarına göre mi yapıyorlar bunu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arka plan güncellemeleri ?

• Kac mbps hızin aylık ne kadar ödüyorsun ve taahhütun ne zaman bitiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Arka plan güncellemeleri ?

Arka planda bir şey yok ki hocam. Bilgisayarda yaptıgım çizim programlarını kullanmak.
    Telefonda da whatsapp telegram vs.
    Bunlar harici dizi film izliyorum.
    instagram çok yer mi neti. Kardeşim kullanıyor sürekli.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

Kac mbps hızin aylık ne kadar ödüyorsun ve taahhütun ne zaman bitiyor.

24mbps Aylık 60,90tl Ev telefonu yok. Daha 1 senesi var galiba taahhüttün bitmesine.
    İlk aldığımız zaman da internet uçuyordu ve kota %100 ü 15-20. günde falan doluyordu.
    Ama yazdan bu yana bir haltlar dönüyor galiba. Artık sinirim bozulmaya başladı.

• Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    Instagram yer tabi hocam.

• Exocoetidae kullanıcısına yanıt
    dizi filmi nereden izlediğine bakar TV+ ile izlesen kotadan düşmezdi... 50GB ne biter tabi...

• İnstagram çok fazla veri harcıyor, telefondan uygulamanın veri kullanımından bakabilirsin.

• Instagram cok fazla yiyor evet.

• Instagram pişmanlıktır
  • hocam bende aynı konudan müzdaribim allahtan benim taahhüt mayısta bitiyor kurtulacağım vodafone illetinden. eğer film veya diziyi hd kalitede izliyorsan dolma ihtimali yüksek bir de hd kalitede fotolar etki eder instagram veya facebook gibi. genelde akn dolumuna videolar daha çok etki eder tecrübeyle sabit ben iptv izliyorum kotam ucu ucuna yetiyor daha internetten oyun falan indirmiyorum sadece dizi ve iptv 120 gb yakın yiyor. bu devirde 50 gb nedir ki insanlarla resmen alay ediyorlar. en çok sinir olduğum konu bu. herkesi salak yerine koyup illaki kendi istediklerini satma derdindeler. hangi çağda yaşıyoruz insanlara 50 gb a mahkum etmek resmen sahtekarlık çoğu kişinin internetle ilgisi olmayınca durumlar böyle oluyor bizler mahkum oluyoruz. bence siz kendinize göre günü gününe takip yapın anlarsınız kafalarına göre mi yapıyorlar. bana kalırsa bir şeyler dönüyor ama kendileri bile bazen açıklayamıyor.
    geçenlerde bende benzer sorun yaşadım akn ile ilgili btk ya şikayet ettim bir ayın kotasını sıfırlamışlardı ama geçen ay yine aynı şey olunca yine yaptım ama bu sefer başaramadım. bende taahhüt süremin dolmasını bekliyorum dolsun direk kapattırıp başka servis sağlayıcısına geçeceğim inşallah.

• bahadır_sad B kullanıcısına yanıt
    1.5 yıldır turknetliyim şiddetle tavsiye ederim taahhutunuz bitince hiç düşünmeyin.

• Windows 10 agresif guncelleme yspiyor. Kapattiğinizi dusunuyorsunuz yinede yapiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erocan27

1.5 yıldır turknetliyim şiddetle tavsiye ederim taahhutunuz bitince hiç düşünmeyin.

teşekkür ederim hocam aklımda zaten türknet ve netspeed var bakacağım. yeter ki şu AKN den kurtalayım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.