Şimdi Ara

Dağın Kalbindeki Ateş | Ornn

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://tr.leagueoflegends.com/tr/featured/champion-reveal-ornn

Ornn, mahremiyetine diğer çoğu yarı-ilahtan daha fazla önem veren biri. Kadim bir volkanın derinliklerinde yaşayan Ornn, içlerindeki erimiş kayalarla fokurdayan kazanları harlayarak eşi benzeri görülmemiş kalitede eşyalar dövüyor. Ancak bu derinliklerde Ornn bir bela seziyor; ilahi varlıklar bir kez daha fanilerin hayatlarına karışma peşinde. Ufuktaki savaşlar sırasında hem Freljord hem de dünyanın geri kalanı iyi bir demirciye ihtiyaç duyacak

• Poppy ve Trundle'dan skill yontmuşlar.Ultisi değişik kullanması bilmiyorum zor mu değil mi ama işlevsel duruyor.Yani ama o kadar yeni mekanik olayı diye hypeladılar değmiş mi bence hayır.

Tabii heronun base dışı item yapıp kullanabilmesi artı takım arkadaşlarına da yardımı ve onlar icin de item üretebilmesi ilginç,ama yeni mekanikten kasıtları bu muydu? tartışırım.
  • pasifi hariç leş.

aynı zamanda saçma ve fantastik özellikler getiriyorlar sürekli. bundan sonra çıkacak hiçbir hero iyi olmayacak bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-77293B3E8 -- 7 Ağustos 2017; 21:26:14 >
  • sırf pasifi için bile iş görür bence
  • Nası leş ya tüm yetenekleri ulti gibi w ve e si çok op duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BomBidiBom -- 7 Ağustos 2017; 21:36:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Top lane gibi ölü bir lane için çok op bir pasif
  • İlginçmiş eğer skillerin base damageleri çok düşük değilse aşırı güçlü olur hele lanede sürekli item avantajına sahip olacak pot alınmıyordur ama doldurabilir iksir falan alarak iyice kanser eder vallahi

yani pasif hem takım içinde yararlıyken diğer skilleri çok güçlü olmamalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 7 Ağustos 2017; 22:01:20 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pasifi iyiymiş , ultiside biraz yavaş kalıyor kolay kaçılır gerisi çöp.
  • İstediği kadar iyi olsun bir yaratıcılık göremedim ben :/ su şaatten sonra çok daha yaratıcı özel şampiyonlar beklerdim riottan.

• ORNN BANA İTEM YAPMIYOR YAPSA MAÇ KAZANCAZ REPORT

görmek artık sadece birkaç patch ötede.
  • Dotadaki kuryeyi şampiyon yapmışlar
  • bi ben anlamadim heralde pasifini. adamin w'su malphite ultisi. feci derece kanser bi hero topta. sion main gelince nasil deliriyosunuz bu ondan beter.
  • Şampiyonun pasifleri tam olarak nasıl çalışıyo

• Bazı arkadaşlar yetenek setinde 1 den fazla skillshot görünce otomatik olarak leş ilan ediyorlar şampiyonları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oozed

Şampiyonun pasifleri tam olarak nasıl çalışıyo

Dağın Kalbindeki Ateş | Ornn
  • sambasumba kullanıcısına yanıt
    Ne la bu

• quote:

Orijinalden alıntı: furyzer0

Dotadaki kuryeyi şampiyon yapmışlar

iyiydi bu.
  • O değilde zıplatma skili malphitenin ultisi :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.