Şimdi Ara

DAĞ VE KOMD.TUG.K.LIĞI HAKKARİ OTLUCA (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.058
Cevap
6
Favori
169.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: efsane_asker

merhaba cesur yürek öncelikle allah kavuştursun para sorununuzuda şöyle yapabilirsiniz orada ptt var oraya gönderirsiniz oğlunuz ordan alır

Tşk ler efsane_asker bu PTT taburun içinde mi?
  • cesur yürek para sorununun nasıl halledildiği konusunda bizimde bi bilgimiz yok henüz sanırım efsane askerin söylediği gibi ptt varmış eşim 3 gündür orada henüz bi çok konuda bilgimiz yok daha ama eşimin söylediği kadarıyla dışarıya çıkamasakta içeride bi çok imkan var rahatımız iyi olucak diyor sizin oğlunuz hangi bölükte acaba eşime ismini söyledim ama hangi bölükte olduğunu bilmeden tanıyamam dedi..insana günler geçmicek gibi geliyor ama geçicek biliyorum geçicek de biras zor geçicek bebek bekliyorum bide şimdi eşimin yokluğunda tek başıma çok zor geliyor bana ama bebeğim olunca belki eşimin yokluğu şimdiki kadar çok koymaz bide öyle düşünüyorum bebekle ilgilenirken günler daha çabuk gelir geçer belki allahım bütün askerlerimizi korusun onlara daha zor orada hasretlik çekmek allahım hepimizi hayırlısıyla kavuştursun inşallah..efsane asker siz kaç senelik evlisiniz acaba çocuk falan varmı sizinde?
  • Elveda demeye dilim varmıyor,
    Bana veda etmeye gelme sevgilim.
    Bilirsin ayrılamam sarılırsam,
    Oysa veda vakti geldi sevgilim.
    Mutlu ol diyorum şimdi sana ben,
    Böyle dermiş sevenler ayrılırken,
    Islanmış gözlerin ağlıyorsun sen,
    OYSA ''ASKER AĞLAMAZ'' BEBEĞİM!!!
    Uzatma elini gidemem sonra,
    Çıkmalısın artık gurbet yollara,
    Ağlıyorsun sen boşuna saklama,
  • quote:

Orjinalden alıntı: korkusuz komando

cesur yürek para sorununun nasıl halledildiği konusunda bizimde bi bilgimiz yok henüz sanırım efsane askerin söylediği gibi ptt varmış eşim 3 gündür orada henüz bi çok konuda bilgimiz yok daha ama eşimin söylediği kadarıyla dışarıya çıkamasakta içeride bi çok imkan var rahatımız iyi olucak diyor sizin oğlunuz hangi bölükte acaba eşime ismini söyledim ama hangi bölükte olduğunu bilmeden tanıyamam dedi..insana günler geçmicek gibi geliyor ama geçicek biliyorum geçicek de biras zor geçicek bebek bekliyorum bide şimdi eşimin yokluğunda tek başıma çok zor geliyor bana ama bebeğim olunca belki eşimin yokluğu şimdiki kadar çok koymaz bide öyle düşünüyorum bebekle ilgilenirken günler daha çabuk gelir geçer belki allahım bütün askerlerimizi korusun onlara daha zor orada hasretlik çekmek allahım hepimizi hayırlısıyla kavuştursun inşallah..efsane asker siz kaç senelik evlisiniz acaba çocuk falan varmı sizinde?

İlginize tşk ler.oğlumda orada yeni 3 günlük sanırım aynı tertip 88/3 aradığında soracağım hangi bölükte olduğunu o zaman söylerim.gerçektende yanlızlık zor.yanlızlık allaha mahsustur.umarım günler tez geçer.
    zor ama geçmeye mahkum.doğacak bebeğinize sağlıklı yaşam diliyorum.erkek olursa adını UMUT koyun.
    umut bir bekleyiştir hasrettir sevgidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: korkusuz komando

Elveda demeye dilim varmıyor,
    Bana veda etmeye gelme sevgilim.
    Bilirsin ayrılamam sarılırsam,
    Oysa veda vakti geldi sevgilim.
    Mutlu ol diyorum şimdi sana ben,
    Böyle dermiş sevenler ayrılırken,
    Islanmış gözlerin ağlıyorsun sen,
    Uzatma elini gidemem sonra,
    Çıkmalısın artık gurbet yollara,
    Ağlıyorsun sen boşuna saklama,

Diyecek sözüm yok allah gönlünüze göre versin.
  • geçici ayrılık benimkisi
    ağıtlar yakmayın adıma
    ben ölmedim,ölmeyeceğim
    sıcak saklayın gecelerimi, karlar altından çıkıp geleceğim.
    düşlerinizin ateşinden ılık bir rüzgar gibi eseceğim.
    demlice bir çay koyun üstüne, aç çocuk gibi besleyin sobayı.
    nasıl tütüyorsanız gözlerimde öylece çıksın buhar.
    gün olur çocuk gibi bağıra,çağıra gelirim.
  • herkese merhaba :) korkusuz komando benım arkadasımda topcu olarak gıtmıstı operasyonlara sık sık katılıyordu esınız ascı olarak baslamıs askerlıgıne snmıyorum yemek yapmaktan baska bırsey yapsın :)bence guzel olmus boyle hayırlısıyla gelır gecer gunler evet carsı ıznı falan yok ama ımkanları cok orda sınemaları vs.var dıe bılıorum sayılı gün cabuk gecer gorusmk dılegıyle umarım sızlerde cabucak kavusursunuz.. safak sadece :: 1 ::
  • AĞRI kırsalında çıkan çatışmada bir binbaşıyı şehit,bir uzman çavuş ve 4 erimiz yaralı
    şerefsizlerle operasyon yoğun bir şekilde devam ediyor.şehit binbaşımıza allahtan rahmet yaralılarımıza açil şifalar diliyorum. o çapulcu şerefsizlerinede bir sözüm var köpek soyları sonunuz yakın.
  • daha aşcılık tam kesin değil gizem ama inşallah aşcı olarak kalır dağıtım iznine geldiğinde kağıdında topçu yazıyordu orada yemekten anladığını aşcılık yaptığını söyleyince aşcılığa ayırmışlar ama daha kesinde değilmiş bakalım hayırlısı olsun inşallah bu operasyonlar genelde kaç gün sürüyor operasyona gittiğinde dönene kadar görüşemiyoruz dimi ?
  • slm cesuryürek ewet ptt tugayın içinde
  • efsane asker nerelerdesin sen nerelerdesin ya ?
  • quote:

slm cesuryürek ewet ptt tugayın içinde

Tşk ler efsane_asker evet tugayın içinde varmış akşam çocuk aradı.
  • quote:

slm cesuryürek ewet ptt tugayın içinde

tşk ler efsane asker evet tugayın içinde varmış akşam bizim evlat aradı.
  • Bu arada onbaşı olmuşum ya
  • efsane_asker otluca'da askerlerimiz aylık 150 ytl alıyormuş doğrumu?
  • bıldıgım kadarıyla operasyonlar 5gunde olabılıyor 15gunde evet operasyondan gelene kadar gorusme olmuyordu :) Allah askerlerımıze,bekleyenlerımıze ve analarımıza sabır versın ..
  • Sensiz geçmiyor bu günler biliyormusun
    yüreğine beni,beni soruyormusun
    öyle yanlız,yanlız kaldım biliyormusun
    türküler söyledim sana duyuyormusun
    yıllar oldu oralardan çıkamıyorsun
    bağlanmış şehre ayağın kaçamıyorsun
    bir kuş oldun gök yüzünde uçamadın sen
    nehir oldun,ırmak oldun coşamadın sen
    çocuk oldun sokaklarda oynamadın sen
    doğdunda büyüdün ama yaşamadın sen

KOMANDO______SELÇUK
  • slm cesur yürek ewet doğru 150 ytl alıyorlar
  • slm korkusuz komando noldu beni sormuşsun arkadaşım nerdesin demişsin
  • slm gizemcim sizde bitirdiniz şafağı sıra bende darısı tüm bekleyenlerin başına
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.