Şimdi Ara

DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI ISPARTA EĞİRDİR (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
1
Favori
82.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: -Akdora

quote:

Orijinalden alıntı: ysk8919

quote:

Orijinalden alıntı: -Akdora

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: safatb

Keşke elimde olsa daha erken gelsem ama bize bağlı bir şey değil tertip, otobüs ne zaman varırsa artık.

o zaman sizi de beklemeye çalışalım, firmanızı otobüs saatini ve nerden gelcenizi söyleyin

Tertip internetten baktığım kadarıyla hatay'dan eğirdir 9,5 saat sürüyor.. Bizim otobüs 19:30 hataydan kalkıyor yaklasık 8 gibi oarada oluruz gibime geliyor ama tam olarak bilemicem..

siz eğirdirde mi inceksiniz? biz ısparta otogarda incez, eğirdire gelmemiz 1 saat sürer heralde, o zaman girişte bekleyin bizi hep beraber teslim olalım

evet biz eğirdir'de ineceğiz..

o zaman siz takılın kafanıza göre tertip

• KAMİL KOÇ İLE GELİCEM KARDEŞİM, 07.00 'DE ORDA OLACAĞIM KISMET OLURSA
  • benide bekleyin yanlız başıma amele gibi kalmayım orda.kamil koçla istanbuldan gelicem.akşam 10 da binicem otobüse.
  • o zaman liste yapalım arkadaşlar.

@@@ ozcannsert

Bursa - Kamil Koç - 07.00 Isparta otogarda olacak.

bu şekilde listeyi güncellerseniz iyi olur tertipler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafayiko -- 11 Nisan 2013; 15:18:32 >

• quote:

o zaman liste yapalım arkadaşlar.

@@@ ozcannsert

Bursa - Kamil Koç - 07.00 Isparta otogarda olacak.

bu şekilde listeyi güncellerseniz iyi olur tertipler.

emre karakaya
    İstanbul-Kamil Koç - 07.30 Eğirdir otogarda olacak.

• kamil koçun listede eğirdir otogarı görmemiştim, keşke biz de eğirdire alsaydık bileti olsun ama zaman bol nasıl olsa, merkezi de görmüş oluruz
  • siz hep ısparta otogar.bi ben eğirdir almışım.0536 696 67 40 numaram.ararsanız buluşuruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkrock08

siz hep ısparta otogar.bi ben eğirdir almışım.0536 696 67 40 numaram.ararsanız buluşuruz.

telefon götürmüyorum ben tertip ama getiren olursa ararız.
  • beyler hayırlı teskereler hepinize ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkrock08

siz hep ısparta otogar.bi ben eğirdir almışım.0536 696 67 40 numaram.ararsanız buluşuruz.

Biz eğirdire vardık vakit geçiriyoruz darkrock08 ile 4 kişiyiz yalnız başına takılan varsa zeus internet kafedeyiz
  • Bu dönem gidecek olan kimse var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi' arkadaş buraya alımları kesmişler dedi. Var mı bilgisi olan? Hayalim la burası

• Hortlatıyorum kusura bakmayın başka konu bulamadım yenisini de açmak istemedim.

368. Dönem DAĞ KOMD.OKL. VE EĞT.MRK. DAĞ KOMD.OKL.K.LIĞI 1 İNCİ KURS TB./ISPARTA EĞİRDİR - YEDEK SUBAY çıkan varsa irtibatta kalalım arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokorer -- 22 Temmuz 2017; 15:9:55 >
  • Acemi ter. Müc. Ve akabinde esas birlik ısparta dağ komando Kısa dönem piyade er. Tecrübelerinizi dinlemek isterim. Akıl da sorular da var tabi. Kısa dönem ne iş yapar komando eğitimi alır mı vs gibi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gldbasgan -- 20 Nisan 2018; 16:21:44 >
  • Gldbasgan kullanıcısına yanıt
    Almaz mı hocam hem de en alasından alır.

• Archelot kullanıcısına yanıt
    Anladım. Acemilik kaç gün sürer? KD lerde dağıtım oluyor mu? Esas birlik burası yazıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Gldbasgan kullanıcısına yanıt
    30 gün sürer.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.