Şimdi Ara

DAĞ.KOMD.OKL.VE EĞT.MRK.K.LIĞI ISPARTA EĞİRDİR (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
1
Favori
82.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozcannsert

Bende sabah 7 de ısparta otogarda olacam , gece 23.30 bursadan biniyorum, benide alın tertipler otogardan :)

hadi tamam sen de gel tertip, bu kıyağımı da unutma üç kişi olduk o zaman tertipler, yok mu arttıran?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysk8919

quote:

Orijinalden alıntı: ms9081

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tertipler teslim olmadan önce buluşup beraber teslim olalım ne dersiniz??

Bende dizimden dolayı reffüze olabilirim muhtemelen hocam yine beraber olabiliriz inşallah. Buarada hep beraber teslim olabilirsek cok cok iyi olur sıkılmayız yalnız hissetmeyiz en azından. Ben Çorumdan 20.00 gibi binmeyi düşünüyorum Cuma sabahı saat 7.00 da orada oluyor otobüs Isparta otogarda. Sizlerde yazarsanız ona göre iletişime gecebiliriz

ben de ankaradan geliyorum tertip, cuma sabah 6.30 civarı otogarda olcam, orda buluşalım o zaman, ancak telefon olmadan zor olcak, telefon işini napcaz, üstteki dedelere bi soruyum.

Hocam ankaradan hangi firma ve kacta biniosun

00.30 kamil koç.

Otobüs saatlerini ayarlayabilirsem bnde ank. üzerinden gelmeyi düşünüyorum koltuk no kaç :D

koltuk no 4, en önden aldım güzel oluyo ama 3 numarayı almış birisi malesef, ancak otobüs boş görünüyo şu an, alabilirsen aynı otobüse al biletini boş koltuk olur nasıl olsa beraber gideriz

12nisan 00.30 a 33 numaraya aldım hocam bileti yaş 23 buarada bnm küçüğüm :P

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

tertipler teslim olmadan önce buluşup beraber teslim olalım ne dersiniz??

Bende dizimden dolayı reffüze olabilirim muhtemelen hocam yine beraber olabiliriz inşallah. Buarada hep beraber teslim olabilirsek cok cok iyi olur sıkılmayız yalnız hissetmeyiz en azından. Ben Çorumdan 20.00 gibi binmeyi düşünüyorum Cuma sabahı saat 7.00 da orada oluyor otobüs Isparta otogarda. Sizlerde yazarsanız ona göre iletişime gecebiliriz

ben de ankaradan geliyorum tertip, cuma sabah 6.30 civarı otogarda olcam, orda buluşalım o zaman, ancak telefon olmadan zor olcak, telefon işini napcaz, üstteki dedelere bi soruyum.

Hocam ankaradan hangi firma ve kacta biniosun

00.30 kamil koç.

Otobüs saatlerini ayarlayabilirsem bnde ank. üzerinden gelmeyi düşünüyorum koltuk no kaç :D

koltuk no 4, en önden aldım güzel oluyo ama 3 numarayı almış birisi malesef, ancak otobüs boş görünüyo şu an, alabilirsen aynı otobüse al biletini boş koltuk olur nasıl olsa beraber gideriz

12nisan 00.30 a 33 numaraya aldım hocam bileti yaş 23 buarada bnm küçüğüm :P

tamamdır aynı otobüsteyiz tertip, yakamıza kırmızı gül takalım tanımak için benim de yaş 24, çok farklı değil yani

• beyler bende Kayseri'den geliyorum.sabah 9 gibi otogardayim insallah.gorusmek üzere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bende sabah 7 de ısparta otogarda olacam , gece 23.30 bursadan biniyorum, benide alın tertipler otogardan :)

hadi tamam sen de gel tertip, bu kıyağımı da unutma üç kişi olduk o zaman tertipler, yok mu arttıran?

Tertip nasıl haberleşcez, bende de basur var ciddi sanırım misafir kalcaz biraz eğirdir de askeriye bu ne yapacağı belli olmaz :))

• Kafalardan belli olur tanırız zaten :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hayatmallaşıncagüzel

gençler 345..bilmiorum benden önce bilgi veren var mı ama ben yine de yazıyım biz bişe bilmeden gittiydik..öncelikle niye ben..benden olur mu gibi soruları unutun..artık burdasınız.şans.sağlık açısından uygun olmayanlar tuzlaya yollancak.ordan da buraya gelenler olur diye düşünüorum.burda paso atlıcanız zıplıcanız sürüneceğniz dağ taş demeden yürüceğniz.31e 3 ü uygulucağnız kısaca.her yer yeşil.adam gibi adam bir bölük komutanı karşılacak sizi.ilk başlar zordur lakin sonradan zevkli hale gelir. bu sporu iyi olanlar usta birliğini kendileri seçme hakkı kazancak. geriye kalanlar kuraya gircek ordan da güneydoğuya.orda kol komutanı olcağnız.asıl zor kısmı orası.burda olabildiğince eğlenmeye ve öğrenmeye bakın.içgüvenlik eğitimi lcanız.komando eğitim alıp içgüvenlik piyade birliğine atanacaksınız. doğuya giden çoğunluk sağlam para biriktircek..eğirdirin yemekleri iyidir. biz banyo sıkıntısı yaşadık..siz yaşamazsınız diye düşünüyorum.iletişim sorunu yok.botları alırken dikkat edin.çok işiniz olcak botlarla.öksürük şurubu yanınızda bulunsun havasındanmıdır nedi acaip öksürüyo insan camilide. bana göre şanslı bir kura olmuş ..hepinize hayırlı olsun..

dede cep telefonu götürelim mi giderken? içeri sokmasalar bile girişte teslim alıp çıkarken verirler mi?

götürün bence..ben götürmediydim..kartla uğraştım..denesen bişey kaybetmezsin..

• quote:

quote:

quote:

Tertip nasıl haberleşcez, bende de basur var ciddi sanırım misafir kalcaz biraz eğirdir de askeriye bu ne yapacağı belli olmaz :))

kafalardan belli olur tabi ama biyer belirlemek lazım biz ms9081 le gelcez zaten, sen hangi firmayla geleceksen söyle karşılayalım seni otobüsten indiğinde

• Tertipler, ben de büyük ihtimal -Akdora ile geleceğim kısmetse. Varış saatimizi tam olarak bilmiyorum ama sanırım sabah 8 gibi ulaşırız otogara, haberiniz ola :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: civilengtr

Tertipler merhabalar

sizin yasadıklarınızın aynısını yasıodum meslekci olarak cıkmayı beklerken komando olmak simdiden psikolıjık acıdan yıpratmaya basladı. ben gözlukte kullanıorum nasıl benı komando yaptılar anlamıyorum

istanbuldan gidecek olanlar pm atsın telini bıraksın bı koordine olalım bulusalım toplu gidelim

gözlük kullanıyosan istanbul tuzlaya göndercekler tertip merak etme, ben de aynı durumdayım. meslekçi olsak iyiydi ama nasip artık. biz ms9081 le cuma sabah 7 gibi Isparta otogarda buluşcaz, siz de cuma sabah orda olacak şekilde gelirseniz buluşuruz orda.

istanbuldan 11 nisanda cıkıcam ben tek otobus varmıs zaten gece 10da mı 11demi ne hangi firmadan aldıysanız belirtin bende ordan alayım

buarada tuzlada pek iç acıcı degilmiş orada komando yetiştiriyormuş simdiden dirsekleri asındırmaya başlayın

Vatan,millete hepimize hayırlı olsun

• quote:

quote:

quote:

Tertipler merhabalar

sizin yasadıklarınızın aynısını yasıodum meslekci olarak cıkmayı beklerken komando olmak simdiden psikolıjık acıdan yıpratmaya basladı. ben gözlukte kullanıorum nasıl benı komando yaptılar anlamıyorum

istanbuldan gidecek olanlar pm atsın telini bıraksın bı koordine olalım bulusalım toplu gidelim

gözlük kullanıyosan istanbul tuzlaya göndercekler tertip merak etme, ben de aynı durumdayım. meslekçi olsak iyiydi ama nasip artık. biz ms9081 le cuma sabah 7 gibi Isparta otogarda buluşcaz, siz de cuma sabah orda olacak şekilde gelirseniz buluşuruz orda.

istanbuldan 11 nisanda cıkıcam ben tek otobus varmıs zaten gece 10da mı 11demi ne hangi firmadan aldıysanız belirtin bende ordan alayım

buarada tuzlada pek iç acıcı degilmiş orada komando yetiştiriyormuş simdiden dirsekleri asındırmaya başlayın

Vatan,millete hepimize hayırlı olsun

biz ankaradan bincez ama. sen de hemen hemen 7 gibi otogarda olursun o zaman, sen de firmanı ve otobüs saatini söyle seni de karşılayalım indiğinde

• quote:

Orijinalden alıntı: safatb

Tertipler, ben de büyük ihtimal -Akdora ile geleceğim kısmetse. Varış saatimizi tam olarak bilmiyorum ama sanırım sabah 8 gibi ulaşırız otogara, haberiniz ola :)

daha erken gelemiyo musunuz 7 gibi? biz iki kişi 6 da orda olcaz, diğer iki arkadaş da 7 gibi gelcek, siz de gelirseniz 6 kişi olcaz
  • Keşke elimde olsa daha erken gelsem ama bize bağlı bir şey değil tertip, otobüs ne zaman varırsa artık.
  • quote:

Keşke elimde olsa daha erken gelsem ama bize bağlı bir şey değil tertip, otobüs ne zaman varırsa artık.

o zaman sizi de beklemeye çalışalım, firmanızı otobüs saatini ve nerden gelcenizi söyleyin
  • arkadaşlar bende istanbuldan geleceğim.7.30 gibi otogarda olurum herhalde...
  • quote:

quote:

Keşke elimde olsa daha erken gelsem ama bize bağlı bir şey değil tertip, otobüs ne zaman varırsa artık.

o zaman sizi de beklemeye çalışalım, firmanızı otobüs saatini ve nerden gelcenizi söyleyin

Tertip internetten baktığım kadarıyla hatay'dan eğirdir 9,5 saat sürüyor.. Bizim otobüs 19:30 hataydan kalkıyor yaklasık 8 gibi oarada oluruz gibime geliyor ama tam olarak bilemicem..
  • Cep telefonu goturmek isteyen gotursun. Zaten sadece bi noktada cekiyor
    Camili yayla dedikleri yere cikiyorsunuz refuze olmayanlarin yeni evi orasi oluyor. Cok kucuk bi alan kucuk bi boluk binasi ufacik gazinosu ve ligtvsi var Vakit gecirmeye isinize yarar telefon. Yemin torenine kadar arama yapilmaz sonrasinda sizin becerinize kalmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Akdora

quote:

quote:

Tertip internetten baktığım kadarıyla hatay'dan eğirdir 9,5 saat sürüyor.. Bizim otobüs 19:30 hataydan kalkıyor yaklasık 8 gibi oarada oluruz gibime geliyor ama tam olarak bilemicem..

siz eğirdirde mi inceksiniz? biz ısparta otogarda incez, eğirdire gelmemiz 1 saat sürer heralde, o zaman girişte bekleyin bizi hep beraber teslim olalım

• arkadaşlar biz iki kişi 6 veya 6.30 civarı ısparta otogarda olcaz, 7 civarı otogarda olacak arkadaşlar hangi ilden geleceklerini, firma ve saat bilgilerini yazsınlar bekleyelim, otobüsten indiğinizde karşılayalım, kahvaltımızı yapar biraz oyalanır öğleye doğru teslim oluruz. ancak akşam çıkcam ben, bilgilerinizi bi an önce yazın ki not alıyım toplanalım orda, tanışıp kaynaşmış oluruz, teslim olduğumuzda işlemlerimizi de hep beraber yaptırırız güzel olur.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Akdora

quote:

quote:

siz eğirdirde mi inceksiniz? biz ısparta otogarda incez, eğirdire gelmemiz 1 saat sürer heralde, o zaman girişte bekleyin bizi hep beraber teslim olalım

evet biz eğirdir'de ineceğiz..

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.