Şimdi Ara

Daemon tools hatası !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
6.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daemon toolsta aldığım unable to add virtual device hatası alıyordum bunun üstüne internette araştırma yaptım tekrar yükleyin diyolardı bunun üzerine programı kaldırmaya çalıştırdığım zaman mavi ekran hatası aldım :( şöyle bir şekil ile windows bir hata ile karşılaştı hemen altında system_service_exception yazıyor ve birtürlü çözemedim netten yenisi indirdim kurmaya kalkınca yine aynı hatayı alıyorum bi güncelleme gelmiş galiba kullandığım daemon tools lite 4 işletim sistemim linsanslı windows 8.1 yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: dextro22

Daemon toolsta aldığım unable to add virtual device hatası alıyordum bunun üstüne internette araştırma yaptım tekrar yükleyin diyolardı bunun üzerine programı kaldırmaya çalıştırdığım zaman mavi ekran hatası aldım :( şöyle bir şekil ile windows bir hata ile karşılaştı hemen altında system_service_exception yazıyor ve birtürlü çözemedim netten yenisi indirdim kurmaya kalkınca yine aynı hatayı alıyorum bi güncelleme gelmiş galiba kullandığım daemon tools lite 4 işletim sistemim linsanslı windows 8.1 yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

En basit hatayı söyleyeyim.Win8 ve 8.1 ler için daemond toola gerek yoktur eğer bazı progrma ve oyunlarda gerekiyor diyorsanız.İso dosyalarını Poweriso kullanıp isoyu çıkartın ve bilgisayarınıza kurun yok ben yapamam derseniz.Win7 kurmalısnız, tercihleri sundum kara sizin...Daemon tools win8 de çalışıp 8.1 hata aldıysanız win7 kurun yada win8den devam edin....

• quote:

Orijinalden alıntı: peer16401

quote:

Daemon toolsta aldığım unable to add virtual device hatası alıyordum bunun üstüne internette araştırma yaptım tekrar yükleyin diyolardı bunun üzerine programı kaldırmaya çalıştırdığım zaman mavi ekran hatası aldım :( şöyle bir şekil ile windows bir hata ile karşılaştı hemen altında system_service_exception yazıyor ve birtürlü çözemedim netten yenisi indirdim kurmaya kalkınca yine aynı hatayı alıyorum bi güncelleme gelmiş galiba kullandığım daemon tools lite 4 işletim sistemim linsanslı windows 8.1 yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

En basit hatayı söyleyeyim.Win8 ve 8.1 ler için daemond toola gerek yoktur eğer bazı progrma ve oyunlarda gerekiyor diyorsanız.İso dosyalarını Poweriso kullanıp isoyu çıkartın ve bilgisayarınıza kurun yok ben yapamam derseniz.Win7 kurmalısnız, tercihleri sundum kara sizin...Daemon tools win8 de çalışıp 8.1 hata aldıysanız win7 kurun yada win8den devam edin....

şöylede bir sorun var daemon toolsu kaldıramıyorumda yani ne kullanabiliyorum nede kaldırabiliyorum

• Bilgisayarımdan şuan daemon toolsu kaldıramıyorum yani herseferinde mavi ekran çıkıyor somurtan ifadenin altında üzgünüz bilgisayarınız bi hata ile karşılaştı diyip % doluyor %100 olunca yeniden başlatıyor alttada detaylı bilgi olarak system_service_excaption yazıyor yeniden kurmaya çalıştım kurarkende aynı hatayı verdi
  • sistem geri yükleme yap olmazsa windowsu sıfırla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanım Biber Gazını Getir

sistem geri yükleme yap olmazsa windowsu sıfırla

windowsu sıfırlama durumunda pcde ne ile karşılaşırım yani bütün programlar uygulamalar silinir mi yada başka yapıcak bişeyim yokmu
  • up up up
  • quote:

up up up

açılırken F8 basın devamlı ve güvenli modda açılınca daemon tools kaldırın...Mavi ekran hatası alıyorsanız format şarttır..
  • Windows 8 icin mavi erkan yok derlerdi bide.Isletim sistemini kotuden daha kotu duruma sokmadan format atin bencede.
  • aylar sonra tekrarda up :(
  • Windows 8'in içinde hali hazırda sanal sürücü desteği vardır içine gömülü olarak gelir. Ccleanır adlı programı yükleyip daemon toolsu birde öyle silmeye çalışın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.