Şimdi Ara

DADG2 | Tavsiyelerinize İhtiyacım Var [Coil Whine | Yeni GPU Yollanacak] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
4
Favori
22.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DADG2'nin satışını durdurmuşlar şu an "Stok Yok" yazıyor.
    https://www.itopya.com/dadg2-r5-2600-sapphire-rx590-nitro-plus-16gb-ddr4-240gb-ssd-1tb-disk-gaming-bilgisayar/

Bir de şöyle bir ibare koymuşlar:

"7 haziran itibari ile verilen siparişler 25 hazirandan sonra gönderilmeye başlanacaktır."

Ben 6 Haziran sabahı saat 05:15'de sipariş vermişim. Bakalım ne zaman gelecek.

Belli ki kapasitelerinden fazla sipariş aldılar.

Edit. zaten şöyle bir mesaj paylaşılmış:

DADG2 | Tavsiyelerinize İhtiyacım Var [Coil Whine | Yeni GPU Yollanacak]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 8 Haziran 2019; 0:20:7 >

• Eğer 144hz çok önemli değil diyorsanız 75hz bir monitör alıp 1660ti alabilirsiniz. Zaten oyun testlerinde de görüldüğü gibi 1080p ultrada monitörün 144hzini karşılayacak kadar fps alamıyorsunuz. Eğer illa ki 144 olsun derseniz ViewSonic in modeli gayet yeterli. AOC monitorle arasindaki fiyat farkına farklı yükseltmeler yapabilirsiniz. Karar size kalmış .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sistemin fiyatı mı düşmüş acaba?
  • Special Edition stoğu bitmişti ancak yeniden stokları vsr gözüküyor alacaklar speal edition olanı alsınlar en iyi performansı o veriyor 590 lar arasında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nito ile farkı nedir hocam FPS vs farkı mhz'ler hariç. Herkes performanslı performanslı diyorda merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Nito ile farkı nedir hocam FPS vs farkı mhz'ler hariç. Herkes performanslı performanslı diyorda merak ediyorum
    Bildiğim kadarıyla tek fark MHz farkı. Bu gibi farklar FPS diğerini ufak etkiliyor. Ben olsam Gold Edition olanı alırım. Special Edition biraz daha yüksek MHz değerine sahip olduğu icin en performanslı diyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: aschil

Anakartlardan M olanlardan uzak durun, kırpılmış onlar.
    PSU 650 + 80 alın, ileride yükseltme yapabilmek için. Ayrıca marka modele göre %15-%10 verimlilik kaybı oluyor psularda.
    Depolama olarak storemi ile ucuz bir çözüm elde edersiniz.
    Ekran kartı konusunda kronik bir problem var amd tarafında (wattman sorunları) bilginize. Her kullanıcının kendince çözümü var. En kötü garantiye verirsiniz.

Kısaca imzamda ki sistemi tavsiye ediyorum
    Yalnız ben ekran kartını 2. elden aldım. Toplamında 4.5bin dolaylarına denk geldi. ryzen şuan ucuz almışken alın bence.

Nvidia için düşük bütçe varsa GTX 1660 Ti - bütçe artarsa RTX 2060. RTX serisinin soğutması güzel ayrıca.

Monitör olarak 144hz modellerine bakın.

Almak istediğim bir oyun vardı o da verilmiş, neyse
    Hocam merhabalar 5000 tl civarı pc toplamak için hangi özellikler tavsiye edersiniz.

• swat882 kullanıcısına yanıt
    hocam genel olarak verilen tavsiyeler imzamda ki sistemle eş değer üç aşağı beş yukarı.
    benim tavsiyem, bu sisteme ekran kartı olarak RTX 2070 alınması yönünde. GTX 1080 de olur. Ha böyle de kalır, her oyunu 1080p de en yüksek ayarlarda minimum 60-70 FPS alıyorum.
  • Gold Edition baz frekans değerlerine sahip yalnız herhangi bir oc işlemi yapılmamış. O paraya daha yüksek frekanslı 590lar varken bence Gold Edition almak saçma olur

• Ben de aynı sistemi sipariş verdim. Harddisk almadım daha sonra alacağım, special edition ekran kartını aldım bir de ram'ler Corsair. RX 590'da sorunlar var diye okudum inşallah bizi etkilemez :) Anakartta da sizinle aynı kartı aldım 190 küsür fazla vererek. İleride olursa PSU sorun çıkartırsa 350 tlye SilverStone 600w almayı düşünüyorum.
  • Çoğu konunuzu gerek kalitesi gerekse gösterdiğiniz özenden ötürü keyifle takip ediyorum. Yaklaşık 1 ay sonra ben de mevcut sistemimi değiştirmek için yeni bir sistem toplayacağım. Eğer sisteminiz geldikten sonra çeşitli testlerle konuyu daha da geliştirirseniz memnun olurum. İyi günler dilerim, kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keisaku -- 10 Haziran 2019; 19:10:38 >
  • Keisaku kullanıcısına yanıt
    Tabii ki, sistemim geldikten sonra gerek fotoğraflarla gerek testlerle konuyu canlandıracağım.
  • SAMSUNG 250GB 860 EVO SATA 3.0
    yerine
    CORSAIR 240GB Force MP510 NVMe M.2 SSD alınabilir. Topladığın özellikler şahane olmuş.

Monitör olarak videoda bulunan 998 TL lik viewsonic stokta kalmamış sanırım.
  • hocam sizin ürünlerin kargolanmasıyla ilgili bir gelişme var mı ? bir de benim kasayı 25inden sonra yollayacaklarmış bu hediye oyun kodlarını alabilecek miyiz ?
  • swat882 kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben çoktan ilk mesajda bulunan sistemi ve monitörü sipariş ettim.
  • BauschLomb B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bir arkadaşım ayın 4'ünde sipariş vermişti. Zar zor telefonla bağlanıp bugün sormuş ve ona en erken 14'ünden sonra kargolayabileceklerini söylemişler. Ben ayın 6'sında sabaha karşı 05:15'de vermiştim. Benimki tahminen ayın 20'sinde gelir. Ayın 7'sinden sonra sipariş vermişseniz en erken ayın 25'inde kargolanacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frknsng96

Bu mesaj silindi.
    Bu sistem on numara gönderdiğin sistemde işlemci ekran kartı düşük neyin kafasındasın milleti yanlış yönlendirmeyin.Ayrıca bu sistemde ekstra 1 tb hdd var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frknsng96

Bu mesaj silindi.
    O verdiğin sitede bu sistemin aynısını topla ekran görüntüsü at bu hesabı kapattırcam.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.