Şimdi Ara

Dacia yakıt göstergesi sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15
Cevap
2
Favori
17.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yakıt göstergem galiba çalışmıyor 15 litre koydum hiç artmadı doldururken de pompa tık diye 2-3 kere attı. Nasıl düzeltebilirim sürüyorum ama yakıt göstergesi hiç değişmiyor 15 litre koymama rağmen hiç diş artmadı 10 diş var 50 litre depo...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mtyg kullanıcısına yanıt
    kesinlikle ve kesinlikle gösterge panelin değişecek benimde değişti mutlaka en acil tarafından servise gitmelisin kesin ve net bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: alcaponee

kesinlikle ve kesinlikle gösterge panelin değişecek benimde değişti mutlaka en acil tarafından servise gitmelisin kesin ve net bilgi

Ucret ne kadar? Garanti yok bakıma goturmedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

quote:

Ucret ne kadar? Garanti yok bakıma goturmedim

ücretini bilmiyorum garanti kapsamında değiştirildi benimkisi bunlarda kronik göstergeler arızalı
  • dacia araçlarda bu sorun var ben 1 kere yaşadım sonra düzeldi yakıtı parça parça alınca mallaşıyor
  • benim loganda aynı problem fulledim depoyu
    300 km gittim hala ful gösteriyo 2012 modellerin garantisi 3 yılmıydı acaba 2 yılsa
    masraf çıktı gene

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk343458

benim loganda aynı problem fulledim depoyu
    300 km gittim hala ful gösteriyo 2012 modellerin garantisi 3 yılmıydı acaba 2 yılsa
    masraf çıktı gene

Hocam 3 yil ya da 100 bin km hangisi once dolarsa. Bir de depoyu fulleyince fazladan aliyor benim ki 500 km sonra fln dusmustu. Biraz daha kullanin 600 km fln yapin sonra gidersiniz. Zaten yakit ikaz isigi yanar

• quote:

quote:

masraf çıktı gene

Hocam 3 yil ya da 100 bin km hangisi once dolarsa. Bir de depoyu fulleyince fazladan aliyor benim ki 500 km sonra fln dusmustu. Biraz daha kullanin 600 km fln yapin sonra gidersiniz. Zaten yakit ikaz isigi yanar

teşekkürler daha öncede bazen iki ışık birden söndüğü olmuştu ama fulleyince ilk defa oluyor normal ibreli göstergeler daha iyiydi
    herşeyin ucuzunu kullanıyorlar malesef

• Yani ben de cozemedim bu yakit gostergesinde kronik sorun var herhalde. Duzelmezse goturun ama ikaz isigini bekleyin bence yoksa depoya reset atip geri veriyorlar.

• quote:

quote:

quote:

masraf çıktı gene

teşekkürler daha öncede bazen iki ışık birden söndüğü olmuştu ama fulleyince ilk defa oluyor normal ibreli göstergeler daha iyiydi
    herşeyin ucuzunu kullanıyorlar malesef

ekranda hata varken gösterin değiştirirler ayrıca mutlaka değiştirmek zorundalar kafanıza takmayın

• quote:

Yani ben de cozemedim bu yakit gostergesinde kronik sorun var herhalde. Duzelmezse goturun ama ikaz isigini bekleyin bence yoksa depoya reset atip geri veriyorlar.

ekranı değiştirdinmi kardeşim?
  • quote:

quote:

Yani ben de cozemedim bu yakit gostergesinde kronik sorun var herhalde. Duzelmezse goturun ama ikaz isigini bekleyin bence yoksa depoya reset atip geri veriyorlar.

Hayir. Depoya reset atip depoyu fullettiler. Oyle duzeldi.

• quote:

quote:

quote:

Hayir. Depoya reset atip depoyu fullettiler. Oyle duzeldi.

geçmiş olsun o zaman :)
  • mrb hocam aynı sorun bende de oldu, yarım depo varken yakıt aldım gösterge yükselmedi, üstüne başka benzinlikten yine yakıt aldım depo tam doldu yine yükselmediği gibi yol yaptıkça yarım depodan aşağıya düşmeye başladı, sorunu nasıl cözdünüz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.