Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (947. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.929
Cevap
124
Favori
1.559.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 ay
  • Cevaplayan Üyeler 976
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 877
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 21 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 908
  • Favoriye Eklediklerim 124
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • *XhsyPhoiDeus* (1673 mesaj) disintegration (1107 mesaj) mbuyuk (877 mesaj) moonwhite (844 mesaj) novinovi (791 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3126 mesaj) Mobil (2953 mesaj) Tablet (369 mesaj) (9 mesaj) Mini (468 mesaj) Uygulama (5 mesaj) (4 mesaj) (1 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Giriş
    iyi usta bulun hocam sanayide dürüst ahlaklı usta yok,triger felan değiştirdim sonra 3-4 kere daha sanayiye dönmek zorunda kaldım ,bakım sonrası istanbuldan sivasa gittim neredeyse yolda kalıyordum ben lucas triger seti aldım devirdaim antfrizide değişti, benim arabam benzinli fan kayışı ve bilyeleride değiştirmeyi unutmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Umarım düzgün bir usta bulabilirim, uyarınız için teşekkür ederim. Benimki dizel 1.5 dci euro5. Fan kayışı değişecek ama bilyelerini bulamadım internette. Sanayide onu da değiştiririz sanıyorum parçacıdan alıp.

• Arkadaşlar selamlar. Çok önemli bir soru soracağım.

Dacia Sandero 1.4 Ambiance 2009 model araç sahibiyim. Stepway değil, düz olandan.

Dün 10.000 bakımı için özel servise götürdüm. Tüm parçalarını kendim aldım. Servisteki usta buna polen filtresi takılmıyor dedi.

Şimdiye kadar tüm bakımları yetkili serviste yaptırmıştım. Orada faturalarda sürekli polen filtresi değişti yazıyordu. Hatta geçen yılki faturada da 200 tl civarı bir maliyete değişmişler.

Sonda youtubeden filan baktım. Torpito gözünün altındaki gerçekten benim araçta o kapak ve kısım yok.

Peki yıllardır servis benden niye bunun parasını aldı diye düşünüyorum ama mantıken de olmalı bu. Acaba kaput içi gibi farklı bir yerden mi takılıyor? Filtre elimde kaldı.

• otomatik kazıklarlar bu ülkede..yazıklar olsun

• Arkadaşlar Dacia 2015 Sandero Stepway 1.5 dci sahibiyim. Yetkili servis bakım programı budur. Aracınızı (Eğer benimki ile aynı ise) özel servise götürürken bu programa mutlaka uymanızı öneririm ki ilave sorunlar oluşmasın ve gerekli bakımlar tamamlanabilsin. Farklı modeliniz varsa yetkili servisten bakım programı isteyebilir veya kitapçığınıza bakabilirsiniz, belki orada da vardır.

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi
  • Toygarabi kullanıcısına yanıt

Muhtemelen farklı bir yerden takılıyordur. Servis fatura ettiği şeyi takar. öyle katakulli yapmaz rahat olun.

• Herkese iyi günler. 2013 model 1.5 DCI Sandero Stepway kullanıcısıyım. Aracı kısa süre önce aldım. Alış amacım 750 kg altı bir karavan alıp çekmekti. Ancak ağırlık etiketine baktığım zaman hayal kırıklığına uğradım. Etikette 1600 2390 1-0880 2-0860 yazıyor. Anladığım kadarıyla 2390-1600=790 kg römork çekme kapasitesi diyor. İnternetten eski kasa yani 2012 ye kadar üretilen kasanın bilgilerine ulaştığım zaman 1100 kg römork kapasitesi yazıyordu. Bu sebeple iyice aklım karıştı. Daha önce bu araçla karavan çeken birisi var mı merak ettim. Tecrübe ve bilgilerinize danışmak istedim. Şimdiden teşekkürler.

• xargon5 x kullanıcısına yanıt

frenli 1100kg frensiz 575kg

• bluefrost kullanıcısına yanıt
    Üstad vallaha dayanamadım Dacia yi aradım rahatsız ettim ve beni renaulttan arayıp bilgilerimi istediler. Adresime bilgi amaçlı belgeler göndereceklerini söylediler. Sizin söylediğiniz 1100 kg yi nereden öğrendiniz söyleyebilir misiniz. Çünkü bu ağırlık etiketi baya kafamı karıştırdı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.