Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (946. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.944
Cevap
125
Favori
1.580.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2019 model bir stepway sahibiyiz. Araçlardan pek anlamam ancak bugün gözüme fren, gaz pedalının arkasında direksiyonun lastiklere giden demir parçası açık görünüyor. Acaba tümü böyle mi yoksa orda bir kapak gibi bir şey vardı da serviste çıkarıp takmayı mı unutmuşlardır.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eoktay -- 26 Temmuz 2021; 13:37:23 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

130 bin TL gibi bütçem var. Dizel manuel SUV tarzı araç bakıyorum. Sizce hangi yıl daha iyi? Konfor ve sürüş açısından.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maury

Arkadaşlar merhaba,

130 bin TL gibi bütçem var. Dizel manuel SUV tarzı araç bakıyorum. Sizce hangi yıl daha iyi? Konfor ve sürüş açısından.
    2017 yılında makyajlanan kasayla beraber neler geldi bilmiyorum ama değişen kasaya kadar sürüş hep aynı sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eoktay kullanıcısına yanıt
    Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum. Kapıları kilitleyince içeriden kapının açılmaması gerekmiyor mu? Kilitleyince sadece dışarıdan açılmıyor. Bunun başka bir yolu mu var?

• quote:

Orijinalden alıntı: eoktay

Ayrıca bir şey daha sormak istiyorum. Kapıları kilitleyince içeriden kapının açılmaması gerekmiyor mu? Kilitleyince sadece dışarıdan açılmıyor. Bunun başka bir yolu mu var?

Çocuk kilidi özelliği arka kapıların iç kısmında var. Ama o zaman da kapılar içeriden asla açılmayan hale geliyor.

• arandur kullanıcısına yanıt
    Çok saçma bir şeymiş. 90 model arabalarda da kapıların iç kısmında kilitleme vardı zaten. Cevap için teşekkürler.

• Tekrar merhaba arkadaşlar yine bir konuda sizlere danışmak istiyorum. Stepway 2019 modellerde arka çamurluk içerisinde davlumbaz yok mu? Çıplak şekilde vidalar falan görünüyor.

• quote:

Çok saçma bir şeymiş. 90 model arabalarda da kapıların iç kısmında kilitleme vardı zaten. Cevap için teşekkürler.

Saçma olacak bir durum yok çoğu araba böyle zaten.

• quote:

Tekrar merhaba arkadaşlar yine bir konuda sizlere danışmak istiyorum. Stepway 2019 modellerde arka çamurluk içerisinde davlumbaz yok mu? Çıplak şekilde vidalar falan görünüyor.

Davlumbaz yok ama onun yerine paslanmayı önlemek için zift tarzı bir malzeme ile kaplamışlar kaportayı.

• quote:

Hiçbir arabada kapıları kilitleyince içeriden açılmama gibi bir durum olmaz zaten (arkalardaki çocuk kilidi hariç).

• quote:

Orijinalden alıntı: Maury

Arkadaşlar merhaba,

Bütçe yetiyorsa makyajlı kasa 2017+ olanını alın.

• quote:

Merhaba arkadaşlar, 2019 model bir stepway sahibiyiz. Araçlardan pek anlamam ancak bugün gözüme fren, gaz pedalının arkasında direksiyonun lastiklere giden demir parçası açık görünüyor. Acaba tümü böyle mi yoksa orda bir kapak gibi bir şey vardı da serviste çıkarıp takmayı mı unutmuşlardır.

Teşekkürler.

Öyle olması normal, kapak falan yok.

• haski H kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, benim aracıma da aynaları otomatiğe çevirmek istiyorum. Ama tesisatı mevcut değil, ayna ayar düğmesi olarak ford için olanını mı kullandınız? Eğer sizde tesisat yok ise soket kısımlarını nasıl yaptınız? Birde hangi pine hangi kablo geliyor. Bilgi verebilir misiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar, benim sandero geçen hafta yıllık bakımdan çıktı ama kontağı açtıktan sonra kısa bir süre aşağıdaki gibi bir uyarı ışığı yanık kalıyor, önceden olmuyordu diye ahtırlıyorum, bilen var mı acaba

(sanki bakıma götür der gibi?)

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi
  • boardmarker kullanıcısına yanıt

Sayacı sıfırlamayı unutmuşlar.

• cricet C kullanıcısına yanıt

ben de öyle umuyorum sürekli şehir dışındaydım bir türlü servise gidemedim. debriyaj sistemini de garanti kapsamında değiştirmeyi kabul etmişlerdi, acil değil dediler ama tekleme/titreme yapıyor düşük viteslerde, belki onunla ilgilidir diye de düşünmeye başlamıştım.

• 2013 model sandero ambiance aracımın manuel aynalarını elektrikli ısıtmalı aynalara çevirdim arkadaşlar bu işe niyetlenen arkadaşlar için video hazırladım

maliyeti:

Sag sol ayna 400tl

Ayar düğmesi 80TL

Kablolar vs 100TL

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasiiqu Tvyoutube
    Renault-Dacia grubu manuel aynaları sıfırdan elektrik tesisatıyla elektrikli ısıtmalı aynaya çevirme. Maliyet Gva marka aynalar sağ sol toplam 400 TL Ayna ayar düğmesi 80 TL Kablo bant sigorta vs toplam 100 TL Piyasadan bu fiyatlara temin edebilirsiniz. Abone olmayı unutmayalım!
    https://www.youtube.com/watch?v=L8TiJpV67gU
  • boardmarker kullanıcısına yanıt

Dün de kalp atışı denen elektronik arıza işareti kırmızı yanıp sesli uyarı verdi, ne olur olmaz yol yardımı çağırdım, araca bağlanıp baktılar gerçekten de bakım sırasında yağla ilgili bir sayacı sıfırlamayı unutmuşlar, onu halletti, tüm uyarılar söndü

• merhabalar bende de 2017 40000de 0.9 tce stepway var. Turuncu ikaz ışığı yanıyor pc ye bağlandı tüm uyarılar silindi ama gitmiyor .Bakım ışığıda yanıyor araç çalışınca gidiyor yağ seviyesi falan iyi . yılı doldu heralde bakımın ondan . ama ikaz ışığı kafama çok takıldı önerisi olabilecek olan var mı teşekkürler

• Selamlar, 2013 1.5 dci stepway sahibiyim, triger seti ve bakım parçaları satın alacağım,online veya istanbul içi uygun ve orjinal parça satan yer tavsiyesi olan var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Priori Incantatem -- 3 Aralık 2021; 19:49:51 >
  • 
Sayfa: önceki 944945946947948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.