Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (940. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18.941
Cevap
126
Favori
1.579.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ivenrec

Ben kullanıyorum hocam, 2019 modelini,alalı bir ay oldu, 10 gün önce atiker gold marka lpg taktırdım. şuan toplam 15 bin km'de.

Tavsiye ederim, özellikle şehir içinde hiç bir performans kaygısı olmaz. Yıllık 25 bin yaparsanız mutlaka LPG taktırın, kafanız rahat olur.

Sormak istediğiniz detaylı şeyler varsa sorun cevaplayayım.

Alıntıları Göster
    Merhaba, kaç liraya aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

Merhaba, kaç liraya aldınız?

Alıntıları Göster
    Hocam 2019 model, 1.0 sce motor, 75 beygir, 12 bin km'de, multimedya sistemi, geri görüş kamerası takılı bir araç, 56 bin liraya aldım.
  • 2009 sanderom bu teyibe aux girişi yapılıyormu
     Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 stepway de klima evoporatörü delinmiş değişmesi gerekiyor, nasıl değişir bilen varmı? elektrikçi 1 günde olur, torpido komple çıkacak, 500 alırım dedi, ben de bu işlerden anlarım ama nereden başlanacağını bilmiyorum tecrübe yok... bir video yada şema varmı internette acaba, aradım bulamadım... service manual falan olsa ondanda yararlanırdık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 27 Ağustos 2019; 18:26:51 >
  • dostlar bu titreme sorununun var mı çözümü?
    2017 0.9 turbo easy-r var.
    16 binde değişti debriyaj seti ama yine başladı. Götürdüm servise bir şey yok dediler.
  • KudretBinMehmet K kullanıcısına yanıt
    Ben yaptırdım. Henuz 15 gün falan oldu. Pejo CC kolu taktırdım sinyal kolunun altına. Aracım 2013 model, 1.5 dci manuel. Direksiyonun alt-üst kapakları söküldü, alt kapağa kol takıldı, iç tarafindan çelik macunu ile sabitlendi. Tesisat zaten hazır vardı, sadece CC kolunun jakı bağlandı ve torpido altından beyine bağlanarak CC aktifleştirildi. CC takıldıktan sonra samsun-izmir-bursa yaptım, gayet başarılı. Takan arkadaş seyyar oto elektrikçi gibi birisi, Antakya'dan samsun'a geldi. Arada başka şehirlere de uğramış. 05537262611 numaradan ulaşabilirsiniz.

• mekatronik_muh M kullanıcısına yanıt
    Ben yaptırdım. Henuz 15 gün falan oldu. Pejo CC kolu taktırdım sinyal kolunun altına. Aracım 2013 model, 1.5 dci manuel. Direksiyonun alt-üst kapakları söküldü, alt kapağa kol takıldı, iç tarafindan çelik macunu ile sabitlendi. Tesisat zaten hazır vardı, sadece CC kolunun jakı bağlandı ve torpido altından beyine bağlanarak CC aktifleştirildi. CC takıldıktan sonra samsun-izmir-bursa yaptım, gayet başarılı. Takan arkadaş seyyar oto elektrikçi gibi birisi, Antakya'dan samsun'a geldi. Arada başka şehirlere de uğramış. 05537262611 numaradan ulaşabilirsiniz.

• predator93 kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar merhabalar. Dacia Sandero 2009 araç sahibiyim. Bunun direksiyon hidrolik yaği nereden ekleniyor?

Fren hidrologi ekledim, motor suyu da. Geriye en önde yani kaput açılış yerinde duran yağ ekleme kısmı kalıyor. Mantıken şanzıman yagı kutusu değildir herhalde?

Soruyu şundan soruyorum tabi, iki gündür direksiyonu sola çevirinde bir noktada takırtı geliyor ve direksiyon kuş gibi hafif dönmeye başladı. O yağ kutusunu açtım baktım içi boşalmış.

• Şu an sandero eco G ambiance paket bayiler ne fiyat veriyor bilgisi olan var mi?

• 2013 Sadnero Teyp ekranı çok soldu, özellikle gündüz sıcaklarda görünmez oluyor. Ne yapabiliriz çözünü olan var mı?
  • Merhaba,
    2013 sandero ambiance aracım var. Normal seyir halindeyken abs ışığı yandı turuncu şekilde ve halen sönmedi. Abs devre dışı çok frenlediğimde kızaklıyor araç.
    2-3 kez frene bastığımda pedal takılır gibi kademeli indi saniyelik şekilde.
    Balatalarım daha %80 durumda ancak disklerim biraz incelmiş araç 120binde ve hic değişmedi.
    Acaba ilgili durumun disklerden olma olasılığı var mı?
    Fren hidroliğini vs kontrol ettim sorun yok.
    10-15bin kadar önce tekrar oldu diskleri tel fırçayla biraz temizledim kisa süre sonra lamba söndü ve düzeldi.
    Sizce neden olabilir? Başına gelen var mı?

• 2010-2013 model benzinli sandero almak istiyorum.

ilanlarda 1.2 ve 1.4 motorları mevcut. lpg taktırma da düşünülürse hangi motor seçeneği daha sorunsuz ve hangisini almak daha mantıklı olur?

teşekkürler
  • hceb H kullanıcısına yanıt
    1.4 daha iyidir bence , 1.2 ler euro5 motor daha hassas benzinde rölanti bile kıpır kıpır

• 2015 model Dacia Sandero Stepway aracımın ekransız olan standart müzik çalarında

SanDisk Ultra Fit 128 GB USB 3.1 USB Bellek SDCZ430-128G-G46

usb bellek sorunsuz çalışmaktadır. Normalde 128 GB gibi bir bellek desteklenmiyor gözükmekte ama risk alarak satın aldım, FAT32 olarak geldi, formatlamadım bile, müzik dosyalarını kopyaladım ve aracımda sorunsuz kullanmaktayım. Bilgi amaçlı paylaşmak istedim.

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi

• far kolu bozuk olanlar boşuna yeni almasın,kablosu kopuyor tamiri çok kolay.

• Sa hayırlı günler stepway için lastik önerir misiniz. Dört mevsim ya da yazlık

• quote:

Orijinalden alıntı: .CrT.

Sa hayırlı günler stepway için lastik önerir misiniz. Dört mevsim ya da yazlık
    4mevsim:
    https://www.lastikal.com.tr/urun/goodyear-205-55-r16-91h-vector-4seasons-gen-2

https://www.hepsiburada.com/falken-205-55-r16-91h-euroall-season-as210-dort-mevsim-oto-lastik-uretim-2019-p-HBV00000D1RQH

yazlık:

https://urun.n11.com/oto-lastik/hankook-20555r16-ventus-prime3-k125-94h-xl-2019-yanak-korumali-P111374671

ben yazlık hankook kışlık goodyear kullanıyorum. zamanında goodyear 4 mevsimlik bu modeli çıksaydı kışlık yerine 4 mevsim alırdım üstünde gelen yazlıkları satardım.
  • Dacia Sandero Stepway modeli, Dacia Sandero Ambiance modeline göre 4 cm daha yüksek. Bu yükseklik farkını oluşturan nedir? Yaylar mı? Lastikler arasındaki fark sadece 1 cm etkiliyor. Yay diye düşündüm ama net bilgi sahibi olan var mıdır aramızda?
  • Stepway Turbo 90 bg kullanan var mı ? sıfırı 2019 modeli 98 bin tl şu an. yakıt tüketimi nedir ve bu yarı otomatikleştirilmiş şanzıman olan mı ?
  • 
Sayfa: önceki 938939940941942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.