Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (697. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.946
Cevap
125
Favori
1.580.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk aracımda davrulbaz kırılmıstı ,yaptırmadan kullandım aracın taban sacı çürümüştü komple

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartel koruma sacı varmı

• Merhabalar istediğim ses tesisatını yaptırdım, fazla ayrıntılı çekemedim ama yaptırmak isteyenler için teyp çerçevesi vesaire kafasında bir şeyler canlansın diye koyuyorum.
    Herkese kazasız belasız sürüşler ve iyi forumlar dilerim. :)

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi
  • Bugün aracın mazot filitresini ve polen filitresini degiştirttim kendi ustama parçaları izmirde sanayiden aldım ikisi toplam 60tl tuttu. Aracım 25000km de ve bugün mazot filitresini incelediğimizde hiç şişme yapmamıştı filitre hatta ustam çok rahat 10000km daha yapar dedi ben yıllık bakımda bu 2 filitreyide değiştirmemiştim fakat polen filtresi baya kirlenmişti. Bu arada mazotu sadece opet ve bp den alıyorum.

İsteyen olursa parça kodlarını yazayım
    Mazot filtresi kodu: 164037803R
    Polen filtresi kodu: 272773016R

Herkeze iyi akşamlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk343458

kartel koruma sacı varmı

Var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Priori Incantatem kullanıcısına yanıt
    sisteminizi gule gule kullanın. teyp çerçevesini nerden temin ettinz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Aktepe sound isimli bi yerden aldım net üzerinden. 120 tl ödedim sistemi kurarken içimin cız ettiği tek noktadır plastik parçaya o kadar para vermek. Gittigidiyorda ilanları var 59 tl gibi bi fiyattı sanırım satın alıyorsunuz göndermiyorlar arayıp elimizde kalmadı o kalitesiz kalitelisi sitemizde alabilirsiniz gibisinden. Başka yerde bulamadım mecbur almak zorunda kaldım.

• 1983erdem 1 kullanıcısına yanıt
    aynı motorlu benim araçta da buna benzer sorun oluyor. benimkinde yokuş yukarı giderken ve virajlarda yapıyor. ben virajda hızı azaltmak için olduğunu tahmin ediyorum. vokuşlarda çok daha hissedilir oluyor.
  • Merhaba

İzmir'deki arkadaşlar bugün yağan doludan sonra sizin araçlarda da tavan ve kaputta noktasal göçükler oluştu mu? benim araç berbat durumda, tavan ve kaputu gördükçe araçtan soğudum resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup3558

Merhaba

İzmir'deki arkadaşlar bugün yağan doludan sonra sizin araçlarda da tavan ve kaputta noktasal göçükler oluştu mu? benim araç berbat durumda, tavan ve kaputu gördükçe araçtan soğudum resmen

öncelikle geçmiş olsun, foto koyma imkanınız var mıdır?
    teyp yakışmış,aslında değiştirmişken navigasyonlu cihazlar var dacia uyumlu güzel olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: ecrasniann

quote:

Merhaba

öncelikle geçmiş olsun, foto koyma imkanınız var mıdır?

Yağmur devam ediyor foto çekemiyorum şuan. Yarın çekebilirim ancak.

• kapalı özellikleri serviste açtırdım. ama yol bilgisayarı anlık tüketimi nasıl gösteriyor anlamadım.
  • quote:

Merhaba

çok geçmiş olsun.
  • yakup3558 kullanıcısına yanıt
    Ben dolu yağacağını tahmin ettiğim için dün akşam kapalı alanda bir arabalık yer vardı oraya çektim.Size büyük geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scaen

kapalı özellikleri serviste açtırdım. ama yol bilgisayarı anlık tüketimi nasıl gösteriyor anlamadım.

Hocam arıyorum özel servisleri açamıyoruz diyorlar.siz nerede açtırdınız

• Çok pahalı geldi bana pioneer baktım fiyatlar 1000 - 1200den başlıyor.

navigiold ng 7050 stepway logan uyumlu, forumda kullanan vardır belki benim araba,eski kasa uymaz heralde

• Selam arkadaslar. Yarin veya pazartesi bakim icin serwise gitcem. Hill holder ve yol bilgisayari haricinde bildiginiz acilmasi gereken ozellikler nelerdir bilgisayardan. Yazarsaniz sewinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dkc57

quote:

Orijinalden alıntı: scaen

kapalı özellikleri serviste açtırdım. ama yol bilgisayarı anlık tüketimi nasıl gösteriyor anlamadım.

Hocam arıyorum özel servisleri açamıyoruz diyorlar.siz nerede açtırdınız

Kayseride açtırdım.
  • 
Sayfa: önceki 695696697698699
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.