Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sarampol Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 8 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
18.817
Cevap
125
Favori
1.504.352
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Dacia >> Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi
Giriş
    2497 Mesaj

Evet bizim bakımda kampanyya denk geldi iyi oldu ..Ankara için servis tavsiyesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    novinovi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu fotoda işaretlediğim yerler evet çok toz oluyor ama yağmur falan almıyor.[album]

• Albümde Görüntüle

• [/album]
    |
    |
    canimsin83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    164 Mesaj
    Aynen bende oralardan bahsediyorum ve kapi içlerinden yagmur damlalari olusuyor arabayi yikayinca ve yagmur yaginca. Bir caresi warmiki acaba

|
    |

Orijinalden alıntı: desparado_1

quote:

Orijinalden alıntı: yakup3558

quote:

Orijinalden alıntı: desparado_1

evet sadece tamponda hasar var çok derin değil, pasta ile belki kurtarabilirim, sonra bir sprey boya ile rötüş yapayım dedim sprey izi kalırmı ?

Hocam sprey boya işine hiç girme ton tutmaz, tutsada çukurları kapatamazsın çok kötü bir görüntü olur. sadece tampon sa bence mini onarımı da bozma, sanayide sadece tampon olduğundan cüzi bir fiyata yaparlar diye düşünüyorum, bir göster derim.

önce Bir pasta ile hafiften kapatıp sanayiye öyle gideyim...

tamponu komple boyatmaya gerek yok dimi, kısmi tampon boyatmak yeterli olur diye düşünüyorum.
    çünkü şimdi sanayideki yok renk tutmaz yok öyle olmaz falan filan deyip komple tamponu boyamak isteyecektir.

1999 model golf vardı 2 yıl önce aynı şekilde tamponu kaldırıma vurmuştum, sadece vuruk olan kısmı sanayide 50 liraya macunlayıp boyamışlardı, dediğiniz gibi ilk başta komple boyamak istiyorlar
    |
    |

• Yüzbaşı
    351 Mesaj
    ankara sigorta beyaz kasko poliçesinde yazan şu:
    1. gurup servis hizmetleri
    -boya tamiri, mini yama:20 cm çapa kadar tampon sıyrıkları, 30cm'ye kaporta sıyrık ve çizikleri
    3. gurup servis hizmetleri
    -plastik tampon tamiri: plastik ön ve arka tamponlarda hafif ve orta şiddetli darbeler sonucu oluşsan göçük, yırtık, kopuk ve eksik parçalar.

bunlarda mini onarım klozu geçerliymiş..
    |
    |

170 tl lik mazot aldı. 4.8L ortalama gösterdi. 750 km yaptı. 266 kuruş olarak değer çıktı.

26.6 krş değilde sanırım bir yanlışlık yaptın 170 / 750= 22.6.krş olur.
    |
    |
    oomerozer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

0,2266666666666667 :)

6 lar fazla olunca biraz karıştırmışım..

22,6 kuruş km'de, haklısın..
    |
    |
    novinovi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim, 22.6 krş ş.içi eco mod kapalı çok normaldir.
    |
    |
    oomerozer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bahsettigim toz bunlar sizdede warsa bi care bulalim yaa

• Yüzbaşı
    409 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: canimsin83

Tozlar tirnaga takiliyor mu takiliyorsa leke vs olabilir pasta cila deneyin araci ilk aldiginizdada varmiydi araciniz sari sanirim taksicisiniz belki musteriler inip binerken surtmus olabilir bir onceki sayfada kapi icleri toz yagmur aliyormu diye sormussunuz eger on kapidan aliyorsa taksi levhasinin kablosu fitillerin ordan geciyorsa ordan alabilir kapi icleri icinse fitilleri birde kapi altinda tipalar var onlar tikanmis olabilir uzun yazi oldu kusura bakmayin :)

• Teğmen
    164 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ataman67

quote:

Tozlar tirnaga takiliyor mu takiliyorsa leke vs olabilir pasta cila deneyin araci ilk aldiginizdada varmiydi araciniz sari sanirim taksicisiniz belki musteriler inip binerken surtmus olabilir bir onceki sayfada kapi icleri toz yagmur aliyormu diye sormussunuz eger on kapidan aliyorsa taksi levhasinin kablosu fitillerin ordan geciyorsa ordan alabilir kapi icleri icinse fitilleri birde kapi altinda tipalar var onlar tikanmis olabilir uzun yazi oldu kusura bakmayin :)

Farkindaysan tozlar fitilin önünde yani aracin icinde degil kapiya gelmeden once. Ayrica o gordukleriniz yagmur lekesi birazda toz. Anlasilan serwis yolu gorunuyor. Sizdede oluyomu diye merak ettim

• Yüzbaşı
    409 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ataman67

quote:

Farkindaysan tozlar fitilin önünde yani aracin icinde degil kapiya gelmeden once. Ayrica o gordukleriniz yagmur lekesi birazda toz. Anlasilan serwis yolu gorunuyor. Sizdede oluyomu diye merak ettim

Bendede ilk kasa stepway var bende taksiciyim oyle lekeler toz toprakfilan olusmuyor yagmurdan sonra

|
    |

• Onbaşı
    16 Mesaj
    2 hafta önce serviste yıllık bakım yaptırdım. cam suyu ile birlikte 400 tl. debriyajın çok yukarıdan kavradığını söyledim, bu araçlarda normal dediler. sizin araçlarda nasıl (0.9 tce). arka kapılara kendim hoparlör taktırmıştım, sonradan media navın çıkışlarının olmadığını öğrendim. serviste yazılımla açtılar. fakat direksiyon kumandası çalışmaz oldu. bununla ilgili bilgisi olan varmı.

Orijinalden alıntı: mskefe

2 hafta önce serviste yıllık bakım yaptırdım. cam suyu ile birlikte 400 tl. debriyajın çok yukarıdan kavradığını söyledim, bu araçlarda normal dediler. sizin araçlarda nasıl (0.9 tce). arka kapılara kendim hoparlör taktırmıştım, sonradan media navın çıkışlarının olmadığını öğrendim. serviste yazılımla açtılar. fakat direksiyon kumandası çalışmaz oldu. bununla ilgili bilgisi olan varmı.

İlk bakımınız heralde hayırlı olsun nice kazasız sorunsuz bakımlara inş.400 tl biraz fazla gibi geldi bana fiyatta indirim talep ettiniz mi?Bende de 0.9 tce var 4800 km de bu ay sonu bende bakım için gideceğim bu reno yaz bakım kampanyası başlatmış %20 indirim var şuan.debriyaj dediğiniz gibi maalesef bende servisde söyledim ustaya ayarının değiştirilmesini önermedi.bende zaten alıştım.media nav hakkında bir bilgim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    664 Mesaj
    Soğuk havalarda direksiyon sert, sıcak havalarda yumuşak.
    Bazen öyle güzel oluyor ki, tek parmakla çeviriyosun.
    Bazen de bileğin aşınıyor döndürürken.
    2013 stepwayin teyp çıkışları kaç watt veriyor acaba ?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Soğuk havalarda direksiyon sert, sıcak havalarda yumuşak.
    Bazen öyle güzel oluyor ki, tek parmakla çeviriyosun.
    Bazen de bileğin aşınıyor döndürürken.

önceki stepway kullandım direksiyon çok sert gelmişti bana. tek elle kullanamıyorum rahat.
    |
    |

Sis farının içinde ufak bir boya kalkması var .bunu garanti değiştiriyor diye okımuştum diye hatırlıyorum önceki mesajlarda yanılıyormuyum acaba .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat8361 -- 7 Haziran 2014; 20:33:21 >
    |
    |
Media Sözlük
bankalar.org
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.