Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (630. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.946
Cevap
125
Favori
1.580.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: novinovi

Nerdesin bilmiyorum ama Gaziemir 6.sanayide çok iyi bir ustamız var "Paşalar oto" Reno servislerinde yıllarca çalışmış bir arkadaş ve şimdi kendi atölyesi var ve her türlü bilgisayarlı bakım olayı var.Birde Balçova küçük sanayide "Kalander oto elektirk" Hasan usta var bu adamı oto elektirk konusunda tr'de tek geçerim. Gitmen gereken zaman geldiğinde mesaj at bana birlikte gideriz.

karşıyakadayım, 6.sanayi bana uyar optimum avm'nin arkasında,yıl sonunda doğru bakım yaptıracağım
    ayrıca geçen haftalarda krom aksesuarlar konusunda verdiğin bilgiler için tşk ederim, 4 kapıya,4 çıtaya,2 dış aynaya krom aksesuarları yaptırdım
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi gideceğin zaman bir kaç gün evvelden haber verirsen birlikte gideriz daha etkili olur. Krom aksesuarları güle güle kullan şık durur.
  • novinovi kullanıcısına yanıt
    krom aksesusarlar çok şık,arabanın havası değişti
    ayrıca anteni de değiştirdim küçük boy krom renk universal anten aldım,araba bambaşka oldu
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    Ben cam çıtalarını iki defa söktüm hala yapıştırmadım öylece duruyor,içindeki yapıştırıcıları çıkaramıyorum bir türlü çıkarmayı becerebilirsem tekrar takıcağımda üşeniyorum
    birde arabanın ön panjuruna takılan 4.adet krom parça var hala kutusunda duruyor bakalım ne zaman keyfim gelecekte yapacağımAma o anten olayını bende istiyorum hem daha orjinal duruyor hemde ben garaja girerken giriş tavanı alçak antende uzun olunca üst tarafa sürtüyor sen nerden aldın anteni ve radyoyu iyi çekiyormu.?
  • quote:

Ben cam çıtalarını iki defa söktüm hala yapıştırmadım öylece duruyor,içindeki yapıştırıcıları çıkaramıyorum bir türlü çıkarmayı becerebilirsem tekrar takıcağımda üşeniyorum
    birde arabanın ön panjuruna takılan 4.adet krom parça var hala kutusunda duruyor bakalım ne zaman keyfim gelecekte yapacağımAma o anten olayını bende istiyorum hem daha orjinal duruyor hemde ben garaja girerken giriş tavanı alçak antende uzun olunca üst tarafa sürtüyor sen nerden aldın anteni ve radyoyu iyi çekiyormu.?

anteni basmane'de 1001 tuning oto'nun yanındaki başka bir tuningçiden aldım,aslında 1001'den alacaktım ama kalmamıştı,müşteriler bütün antenleri bitirmişler,1001'in sahibi de şaşırdı adam var sanıyordu raflarda beraber aradık,ama bulamadık,ufak anten gayet güzel çekiyor hatta almadan önce denedim,radyolar çekmezse almam dedim,çocuk denedi,hafızadaki bütün radyolar çekti,diğer anteni bagaja koydum ne olur olmaz diye,ama yol boyunca birçok semte girdim çekişte hiçbir fark göremedim bence almaya değer fiyat 10-15lira arasınde satılıyor ben 12liraya aldım
    ayrıca renk açısından krom aksesuarlarla uyum sağladı,gören beğeniyor

krom aksesuarları ise şiddetle öneririm.bu kadar yakışacağını bilseydim daha önce alırdım

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi
  • ya arkadaşlar dün aracın sol arka kısmını sürttük :( :(

bu kadar küçük hasar için kaskoyu bozmak istemiyorum... ama böyle durmasıda sinir bozuyor... :(

burasını metalik sprey boya ile kurtarabilirmiyiz... metalik sprey boya varmı onuda bilmiyorum.
     Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: desparado_1

ya arkadaşlar dün aracın sol arka kısmını sürttük :( :(

bu kadar küçük hasar için kaskoyu bozmak istemiyorum... ama böyle durmasıda sinir bozuyor... :(

burasını metalik sprey boya ile kurtarabilirmiyiz... metalik sprey boya varmı onuda bilmiyorum.
     Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi

çok derin değilse pasta atıp kurtarabilirler. Gördüğüm kadarıyla sadece tamponda hasar var. sanayide rötuş yaptır geç, daha önce sattığım arabadan biliyorum, tampona temizlik için boya yaptırmıştım, expertizde plastik tampona mıktnatıs tutmadığı için bakmıyorlar, satışta problem çıkmaz.
  • desparado_1 kullanıcısına yanıt
    Hocam sprey boyalıktan fazla iş var orda,ve elin yatkın değilse sakın girme o işe . Ben eski aracı mahvetmiştim sendede aynısı olabilir. Kaskon hangi şirketten bilmiyorum ama mini onarıma git diyeceğim ancak orasıda bu parça için dünyanın parasını ister,çünkü bende aynı şekilde sürttürmeye maruz kaldım ama senin bu çiziklerin binde biri bende yok.Yanlış hatırlamıyorsam mini onarım 330-tl gibi bir para tutar demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi novinovi -- 2 Haziran 2014; 12:52:35 >
  • yakup3558 kullanıcısına yanıt
    evet sadece tamponda hasar var çok derin değil, pasta ile belki kurtarabilirim, sonra bir sprey boya ile rötüş yapayım dedim sprey izi kalırmı ?
  • quote:

Hocam sprey boyalıktan fazla iş var orda,ve elin yatkın değilse sakın girme o işe . Ben eski aracı mahvetmiştim sendede aynısı olabilir. Kaskon hangi şirketten bilmiyorum ama mini onarıma git diyeceğim ancak orasıda bu parça için dünyanın parasını ister,çünkü bende aynı şekilde sürttürmeye maruz kaldım ama senin bu çiziklerin binde biri bende yok.Yanlış hatırlamıyorsam mini onarım 330-tl gibi bir para tutar demişlerdi.

kasko aviva, onunda mini onarımı var ve kaskoyu bozmuyorsun ama benim iş mini onarıma girmez diye düşünüyorum,
    200-300 TL içinde kaskoyu bozmaya değmez çünkü bir sonraki yıl aradaki fark geri geliyor.
    elim yatkındır ama sonuçta bir kaporta ustası değilim :)

bundan önceki aracımda sprey rötuşu yapmıştım. :) :) ama o metalik siyah değildi.... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi desparado_1 -- 2 Haziran 2014; 12:40:50 >
    Bence bir tanıdık bul sanayide 150 tl'ye rahat halledersin.
  • quote:

evet sadece tamponda hasar var çok derin değil, pasta ile belki kurtarabilirim, sonra bir sprey boya ile rötüş yapayım dedim sprey izi kalırmı ?

Hocam sprey boya işine hiç girme ton tutmaz, tutsada çukurları kapatamazsın çok kötü bir görüntü olur. sadece tampon sa bence mini onarımı da bozma, sanayide sadece tampon olduğundan cüzi bir fiyata yaparlar diye düşünüyorum, bir göster derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup3558

quote:

Hocam sprey boya işine hiç girme ton tutmaz, tutsada çukurları kapatamazsın çok kötü bir görüntü olur. sadece tampon sa bence mini onarımı da bozma, sanayide sadece tampon olduğundan cüzi bir fiyata yaparlar diye düşünüyorum, bir göster derim.

önce Bir pasta ile hafiften kapatıp sanayiye öyle gideyim...

tamponu komple boyatmaya gerek yok dimi, kısmi tampon boyatmak yeterli olur diye düşünüyorum.
    çünkü şimdi sanayideki yok renk tutmaz yok öyle olmaz falan filan deyip komple tamponu boyamak isteyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

quote:

anteni basmane'de 1001 tuning oto'nun yanındaki başka bir tuningçiden aldım,aslında 1001'den alacaktım ama kalmamıştı,müşteriler bütün antenleri bitirmişler,1001'in sahibi de şaşırdı adam var sanıyordu raflarda beraber aradık,ama bulamadık,ufak anten gayet güzel çekiyor hatta almadan önce denedim,radyolar çekmezse almam dedim,çocuk denedi,hafızadaki bütün radyolar çekti,diğer anteni bagaja koydum ne olur olmaz diye,ama yol boyunca birçok semte girdim çekişte hiçbir fark göremedim bence almaya değer fiyat 10-15lira arasınde satılıyor ben 12liraya aldım
    ayrıca renk açısından krom aksesuarlarla uyum sağladı,gören beğeniyor

krom aksesuarları ise şiddetle öneririm.bu kadar yakışacağını bilseydim daha önce alırdım

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi

Krom aksesuari nerden aldin izmirde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canimsin83 C kullanıcısına yanıt
    krom aksesuarlar bursa'da satılıyor,merkez orası
    http://www.otoaksesuar.com/Dacia-Sandero-Krom-Aksesuar

izmirde basmane'de 1001 oto,ve halkapınarda 35 oto gibi tuningçiler sipariş usulü getirtiyorlar,fiyatları karşılaştırarak almakta fayda var
    kaskonuzda autoking mini onarım varsa yaptırabilirsiniz,4 çizik hakkınız var, o bölge için genelde 4 çizik hakkınızı kullanmış olursunuz
    ayrıca hasarsızlık devam eder,ve kasko bozulmaz,defalarca autokinge işim düştü benzer işleri yaptırdım

ayrıca sanayide de çok daha ucuza 100-150liraya yaptırabilirsiniz
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 9 Haziran 2014; 14:19:47 >
  • ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 9 Haziran 2014; 14:20:05 >
  • Arkadaşlar ilk bakım zamanı geliyor Ankara için hangi servisi tavsiye edersiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat8361 kullanıcısına yanıt
    Valla kardeşim Ankara için bir şey söyleyemem ama Bu günden itibaren Reno-dacıa Temmuzun 12'sine kadar bakım kampanyası yapıyor ve kredi kartına 6.taksit yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.