Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (628. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.946
Cevap
125
Favori
1.580.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fsclup

Selam arkadaslar dizellerin bakim masrafi ne kadar cikiyir haftaata bakima gidcem

Valla ben bir saat evvel Hill holderi açtırdığım reno yetkili servisini aradım. dedimki Yıllık bakım için 15.20 gün erken servise getirmek istiyorum fiatı ne olur dedim. Verdikleri cevap şu; 4.5 litre yağ, yağ filtresi,hava filtresi,polen filtresi, mazot filtresi ve fren bakımı toplam 350. tl. 1.Haziran 30.Haziran arasında kampanya yapacaklarmış %20 indirimli olacak dediler kısacası 280-tl'ye gelecek ve kredi kartına 6. taksite bölüyorlar.
  • narkler N kullanıcısına yanıt
    aşağı yukarı aynı şeylerden şikayetçiyiz ve aynı şeylerden memnunuz. sanırım kullandığımız aracın genel kullanıcı kitlesi de bunlara dikkat etmiştir.

hız sabitleyici açtırmak için ne yapılması gerekiyor. gerçekten çok sık kullandığım bir özellikti bundan önceki araçlarımda.
  • oomerozer kullanıcısına yanıt
    Evet o hız sabitleyici olayını ben gerçekten çok istiyorum çünkü uzun yolda kullanırken artık kalçam uyuşmaya başlıyor,hazirak 24 de ilk bakıma gideceğim servisteki dacıa bölümündeki arkadaşla epey bir samimi oldum, neler yapalır maliyeti ne olur hepsini ona sorup öğreneceğim,burda paylaşırım.
  • novinovi kullanıcısına yanıt
    çok hayra geçer. bende burdaki servisi bir zorlayayım bakalım :)
  • 2013 sandero stepwayda(navigasyonsuz olan) acaba usb den mp3 calmayi nasil ayarliyoruz? bir turlu beceremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

2013 sandero stepwayda(navigasyonsuz olan) acaba usb den mp3 calmayi nasil ayarliyoruz? bir turlu beceremedim

usb takınca direk çalmaya başlıyor normalde.eğer çalmıyorsa media yazılı bir tuş olması lazım ona basınca çalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

2013 sandero stepwayda(navigasyonsuz olan) acaba usb den mp3 calmayi nasil ayarliyoruz? bir turlu beceremedim

usb takınca direk çalmaya başlıyor normalde.eğer çalmıyorsa media yazılı bir tuş olması lazım ona basınca çalıyor.

tesekkur ederim. bir deneyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

Haklısında, kardeşim araba daha garanti kapsamında dışarda nasıl yaptıralım.?

Bence araba garantisi bitse dahi sanayiden fiyat alın,sonra daha önce gittiğiniz servise gidip fiyat alıp karşılaştırın,
    ikisi arasındaki fark az ise serviste yaptırın çünkü dacia/renault garantisi biten fakat önceden garanti kapsamında olan parçaları için sürekli servise giden araçlara iyiniyet hakkı kullanarak ücretsiz olmasada iyibir indirim ile parçayı yarı garanti kapsamında değiştiriyor... benim gittiğim serviste bu olay yaşandı ve eleman değişen parçayı Dacia dan %50 indirim alarak değiştirtti.

burada servisin de payı büyük tabi servis israrla dacia dan o araç için indirim istedi.

Servise gidip gitmemenize karışamam ama yinede bilginiz olsun.

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

quote:

Orijinalden alıntı: fsclup

Selam arkadaslar dizellerin bakim masrafi ne kadar cikiyir haftaata bakima gidcem

Valla ben bir saat evvel Hill holderi açtırdığım reno yetkili servisini aradım. dedimki Yıllık bakım için 15.20 gün erken servise getirmek istiyorum fiatı ne olur dedim. Verdikleri cevap şu; 4.5 litre yağ, yağ filtresi,hava filtresi,polen filtresi, mazot filtresi ve fren bakımı toplam 350. tl. 1.Haziran 30.Haziran arasında kampanya yapacaklarmış %20 indirimli olacak dediler kısacası 280-tl'ye gelecek ve kredi kartına 6. taksite bölüyorlar.

Bence uygunmuş ben bu dediklerinin hepsini aralık 2013 'te 300 TL'ye yaptırdım bence siz iyi fiyat almışssınız.
  • Merhabalar, 2013 Stepwaylerin teyplerinde anfi çıkışı var mı hiç açıp bakan oldu mu tesisat yaptırırken ?
  • desparado_1 kullanıcısına yanıt
    Ben sanayidende Fiat aldım, işçilik dahil 220. tl fiat verdiler. Ancak dediğim gibi garanti kapsamında olduğu için kıpırdayamıyoruz.Ayrıca bahsettiğin konuyu burda değerli bir kardeşimizde paylaşmıştı,ben şahsen bilmiyordum onuda öğrenmiş olduk. Teşekkürler.
  • Arkadaslar bizim arabalarda cam acma dugmesinin orta konsolda olmasi canimi sikiyor. Ben hem arka hemde on camlari kapidan acmak istiyorum. Yani söför tarafinda 4 dugme diger taraflarda 1 er tane ama oyle dandik bisey istemiyorum. Piyasadaki o dugmeler falan cok kotu bizim motorlara uyan diger reno araclarinin dugmeleri uyarmi çikma falan bulsak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat8361 kullanıcısına yanıt
    Evet birebir orjinal yag markası elf. filtrelerde orj. biliyorum. Adres Esenyurt oto san sit. Sönmez oto. (212)690-46-19
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Merhabalar, 2013 Stepwaylerin teyplerinde anfi çıkışı var mı hiç açıp bakan oldu mu tesisat yaptırırken ?

Merhaba

Navigasyonsuz teyipte anfi çıkışı yok. Hatta arka kolon çıkışlarınında soketin içinde pimleri yok. Arkaya kolon takacak olursanız mevcut soketin içine başka bir soketin pimlerini söküp ilave yapmanız gerekiyor.

Navigasyonlu teyipte ise arka kolon çıkışı hiç yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Merhabalar, 2013 Stepwaylerin teyplerinde anfi çıkışı var mı hiç açıp bakan oldu mu tesisat yaptırırken ?

amfi çıkışı yok malesef
  • Peki anfi bağlamak istersem nasıl yapacağım, aux çıkışından falan mı bağlanıyor yoksa deck gibi aparat mı lazım ?

@yakup3558 @hakan308
  • Priori Incantatem kullanıcısına yanıt
    Ön ve arka kolon çıkışından başka çıkışı yok, ön kolon çıkışına paralel alıp kulanmaktan başka yolu yok, bu seferde ön kolonun sesi kısılıyor.

En temizi ön kolon çıkışını direk anfiye yollayıp kolonlarıda anfiden beslemek oluyor,
  • Stepway için multimedya navigasyon düşünenler için aşağıdaki linkte birebir uyumlu ve ücretsiz montaj mevcut
    http://www.otomultimedya.com/urun/dacia-sandero-multimedya-cihazi/

fiyatı piyasaya göre daha uygun ve ilgilenen olursa satıcıdan ekstra bir indirim de alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: canimsin83

Arkadaslar bizim arabalarda cam acma dugmesinin orta konsolda olmasi canimi sikiyor. Ben hem arka hemde on camlari kapidan acmak istiyorum. Yani söför tarafinda 4 dugme diger taraflarda 1 er tane ama oyle dandik bisey istemiyorum. Piyasadaki o dugmeler falan cok kotu bizim motorlara uyan diger reno araclarinin dugmeleri uyarmi çikma falan bulsak

Evet bende cam otamatiği düğmelerini kapıya taşımayı düşünüyorum.arkadaşlardan yorum bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: two_fast_two_furious

Stepway için multimedya navigasyon düşünenler için aşağıdaki linkte birebir uyumlu ve ücretsiz montaj mevcut
    http://www.otomultimedya.com/urun/dacia-sandero-multimedya-cihazi/

fiyatı piyasaya göre daha uygun ve ilgilenen olursa satıcıdan ekstra bir indirim de alabilirim

fiyat piyasadan daha mı uygun şaka yapıyorsunuz sanırım?

sahibinden.com da aynı ürünü satan birkaç firma var 700-750 tl aralığında hatta ben eminönünde birkaç dükkana sordum 700 tl fiyat aldım montaj dahil 750-800 tl diyenler oldu.

edit: buyrun bakın aynı ürünü satan firmaların fiyatları

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-dacia-sandero-dvd-navigasyon-bluetooth-tv-usb-sd-kart-7-166354132/detay

http://www.sahibinden.com/search.php?b%5Bsearch_text%5D=sandero+multimedya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 28 Mayıs 2014; 22:05:48 >
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.