Şimdi Ara

Dacia Sandero ve sandero stepway serisi araclarin bilgi paylasim sayfasi (288. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18.946
Cevap
125
Favori
1.580.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rcep80

bende istanbuld ayaşıyor sayılırım.Sultanbeylide ikamet ediyorum.karşının trafiği çok kötü.BUrada durum öyle değil.Işık olsa bile bazen durmak zorunda kalmıyorsunuz :) 23 krş bence bira fazla.Millet 17 krş lardan bahsediyor.Motoru acmak için biraz yüksek devirlerde kullanmak lazım.Doğru söylüyorsun.Bakalım bu akşam Sakaryaya gidiyorum.Uzun yol yapmış oluruz.Yaylaya filanda cıkacağım.UMarım dacia bizi utandırmaz.

Bir şey daha var,geçen gün lpg takılmadan önce 25-30 km filan yol yaptım.klima acık. sonra durdugum yerde aracın altına bakytım.Su damlamış baya yere.Klimadan sanırım.SOrun olurmu, servise gösteriyimmi.

17 krş için 40 km hiç ışığa trafige takılmadan hız yapmadan gidebileceğiniz bir yol bulursanız hic dur kalk yapmazsanız ve bu imkanlara ben şehir içi kullanıyorum ya derseniz 17 krş ya da daha az yakabilir

llk 1000 km sonraki ayarda zaten tam performans vermeye başlıyor...
  • şu mcv nin doble teyp yeri nasıl olmuş baştan sona izleyin adamlar gerçekten muhteşem yapmşlar...

http://www.youtube.com/watch?v=qECbc-gosD8&feature=player_embedded
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaZsTyL

şu mcv nin doble teyp yeri nasıl olmuş baştan sona izleyin adamlar gerçekten muhteşem yapmşlar...

http://www.youtube.com/watch?v=qECbc-gosD8&feature=player_embedded

takdir etmek gerek güzel işçilik yapmışlar ama pencere otomatiği, zulme dönmüştür eminim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PuzzleMaker -- 23 Temmuz 2011; 15:43:00 >
  • arkadaslar bu stepwaylerde xenon farmı var yoksa normal farmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cglrsyn

arkadaslar bu stepwaylerde xenon farmı var yoksa normal farmı

Beklentileriniz çok fazla gibi geldi bana
    Xenon far yok orjinalinde normal h4. ama bütün servisler xenon takarlar. size de orjinal derler orjinal olur orası ayrı
  • quote:

Orijinalden alıntı: moonwhite

quote:

arkadaslar bu stepwaylerde xenon farmı var yoksa normal farmı

Beklentileriniz çok fazla gibi geldi bana
    Xenon far yok orjinalinde normal h4. ama bütün servisler xenon takarlar. size de orjinal derler orjinal olur orası ayrı

nee, servisler zenon mu takar?
  • ya tamam beklentı cok yuksek dıosunuzda bu adamlar 15 mılyara araba satmıo kı 30 mılyar bu arabalar yanı bızım honda cıvıc de mevcut zenon farlar
  • quote:

ya tamam beklentı cok yuksek dıosunuzda bu adamlar 15 mılyara araba satmıo kı 30 mılyar bu arabalar yanı bızım honda cıvıc de mevcut zenon farlar

kardeş civic'ten bahsediyorsun... sanderonun 2011'i civic'in 2006sına falan denk yani..
  • Emre xenon konusunda servislerde var ellerinde takıyorlar. Niye şaşırdın anlayamadım? Ya da dışardan alsan da montaj yaparlar biraz ısrar edersen. Ama ben olsam taktırmam servise çok para istiyorlar
  • valla bugun zor bele daha yenı aldıgım stepway ındıgı zaman servise 2 hoperlor konusunda ısrarcı davranım 2*15w hoperloru 4*15 w yaptırdım ucret alınmıcak saolsunlar
  • quote:

valla bugun zor bele daha yenı aldıgım stepway ındıgı zaman servise 2 hoperlor konusunda ısrarcı davranım 2*15w hoperloru 4*15 w yaptırdım ucret alınmıcak saolsunlar

dışardan birisi hoparlör getirse ne kadara takarsınız diye sorabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

valla bugun zor bele daha yenı aldıgım stepway ındıgı zaman servise 2 hoperlor konusunda ısrarcı davranım 2*15w hoperloru 4*15 w yaptırdım ucret alınmıcak saolsunlar

garantı olursa 130 duıkar
  • quote:

quote:

quote:

Yuh desem ayıp olur mu?

Altı üstü iki kablo çekecekler ya

Emre senin cevabını merak ediyorum
  • Arkadaşlar biz Stepway'ı satıyoruz 2010 model temmuzda alınma 18000 kmde bizim stepway.Yeni Aracımız dizel otomatik fluence almayı düşünüyoruz eylül/ekim gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wadjet -- 25 Temmuz 2011; 11:51:42 >
  • quote:

quote:

quote:

hacı hoparlörler benden olacak yanlış anladılar sanırım
  • Bugün taşıt pulunu yatırdım 348,50 TL / 6 aylık
    1,5 DCİ'lerde ne kadar yatırıyorsunuz???
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname027

Bugün taşıt pulunu yatırdım 348,50 TL / 6 aylık
    1,5 DCİ'lerde ne kadar yatırıyorsunuz???

herkesin aynı fiyat...
    1301 - 1600 arası 1-3 yaş arası bütün otomobiller yıllık 697 TL...

Yani mtv de mazot/benzin değil, motor gücü ve arabanın yılına göre hesaplanıyor...
  • arkadaslar stepway ı bilmiyorum ama benim blackline dizel ile 1000 km yapıyo bir depo ile.zaten zor bişey de değil ki,neden bazıları yapamaz felan demiş.ben 3 hafta önce uzun yolda ölçtüm,100 km ye 4.9 litre yakıyo.depoda 50 litre olduğuna göre 1000 km yapar.ayrıca duydunuz mu bilmiyorum bazı arabalarda ek depoda oluyomus.benim benzin göstergesi 1deydi,benzinciden onun üzerine 58 litre daha mazot aldım,yani demekki 65 litreye kadar felan alıyo galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirac66

arkadaslar stepway ı bilmiyorum ama benim blackline dizel ile 1000 km yapıyo bir depo ile.zaten zor bişey de değil ki,neden bazıları yapamaz felan demiş.ben 3 hafta önce uzun yolda ölçtüm,100 km ye 4.9 litre yakıyo.depoda 50 litre olduğuna göre 1000 km yapar.ayrıca duydunuz mu bilmiyorum bazı arabalarda ek depoda oluyomus.benim benzin göstergesi 1deydi,benzinciden onun üzerine 58 litre daha mazot aldım,yani demekki 65 litreye kadar felan alıyo galiba

50 litreden fazla mazot almayın. pompacınin gazına gelmeyin...
  • neden,bi zararı mı oluyo.pompacının gazına gelmek değil de,uzun yolda ne kadar yaktığına bakacaktım,o yüzden full doldurmustum depoyu
  • 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.