Şimdi Ara

Dacia Sandero TÜRKİYEDE...! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
56.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada Dacia amblem değiştirmiş. Fenada olmamış hani.

Dacia Sandero TÜRKİYEDE...!
  • Dacia atak yapmaya başladı
  • dacia basarılı araçlar ortayama cıkarmaya basladi insallah devamıda gelir
  • dacia ekomomik sorunu olmayan kullanmaya en uygun araçlardan biri bende şirkete aldım şuan 600 kmde gerçekten gerçekten arabadan bu kadarını beğenmiyordum beni çok memnun etti
  • işte yeni şirket araçalarımız/araçlarınız/araçları
  • gayet güzel ve hoş olmuş bende beğendim şahsen
  • Güzel evet. Satar bu araç.
  • Gelişiyor. Fakat Renault ve Dacia'da nedense vites kolları gereğinden fazla uzun oluyor. Daha kısa bir kol daha estetik duracaktır oysaki..
  • clionun kahverengilisi işte. veysel'in dediği gibi yeni filo aracı
  • güzel gibi

• quote:

Orjinalden alıntı: xiamen

Bu arada Dacia amblem değiştirmiş. Fenada olmamış hani.

Güzel düşünce, arabayı manzaraya çektik mi amblemi söküp biraları açabiliriz.
  • bu aracı beğenmedim diyenler allah aşkına elinizi vicdanınıza koyun bu kadar hoş bu kadar güzel bi tasarıma helal olsun demekten başka ne denir gerçekten dacıa şahlandı gidiyo yakında 4*4leride sunar huzurlarınıza
  • Güzel birşeye benziyor, bence yollarda sık sık göreceğiz
  • İKİ YILLIK LOGAN SAHİBİ OLARAK SANDEROYU BEĞENDİM ÇOK GÜZEL OLMUŞ DACİA ,YI TUTAN OLMAZ ARTIK .ORTA DİREK ARABASI........
  • quote:

Orjinalden alıntı: semih64

dacia dan nefret eden biri olarak benim bile hoşuma gitti doğrusu çok şık bir tasarımı var

gerçektende duruşu çok güzel ....
  • Ön tasarım hakikaten güzel olmuş. Bu kadar çok satan golfün önü bunun yarısı kadar olamaz. Örnek alsınlar.
  • Araç güzel hoşta, aracın ön konsolu hiç olmamış öok kalitesiz malzeme aynı Clio Symbol gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Apache the Carisma

quote:

Orjinalden alıntı: xiamen

Bu arada Dacia amblem değiştirmiş. Fenada olmamış hani.

Güzel düşünce, arabayı manzaraya çektik mi amblemi söküp biraları açabiliriz.

Çok fonksiyonlu amblem gerçekten.
    Yine dacia nın kalitesini beğenmedim reno nun ucuz malı gibi hep gözümde.

• dacia bence atakda olan bir marka . tasarımları motor tipleri ve fiyatları öle çok uçuk marka deil yavaş yavaş türkiyede iyice oturacak gibi . bu modelde güzel olmuş
  • iki yılı aşkın dır 1.5 logan kullanıyorum. Tek beğenmedeğim yeri torpidosu Sandero gerçekten süper gözüküyo. Ancak aracın torpidosunda pek değişime gidilmemiş sanırım 86 Beygir dizel de olacakmış bu motor bu aracı uçurur. Bide uygun fiyat verirseler tam anlamıyla süper olur.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.