Şimdi Ara

Dacia Logan Dalma Sorunu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2011 Model dacia logan sahibiyim aracımı temiz 44 km de aldım yaklaşık olarak 1 bucuk sene bindim herhangi bir şikayetim yoktu uzun yol yaptım çok defa fakat yakın zamanda bir kaza yaptım ön tarafından bundan sonra süreç benim çekilmez bir hal aldı iyi bir usta bulup aracımı toparlattım araçta herşey tamam gözüküyordu ama 100 km hıza geldiğimde rüzgarlı veya rüzgarsız havalar fark etmek sizin bir açık bir otobansa arabam dalma yaptığını fark ettim buna istinaden aracımı defalarca ustalara götürdüm kamber kaster ayarı yaptırdım baya bir fark çıktı ve düzeltme yapıldı sorunumun çözüldüğünü düşündüm fakat eskisine nazaranla daha hafif dalma yaptığını fark ettim (bu arada ilk arabayı toparlayan ustamda arabanın şaşesinde işlem yapılmadığını beyan etti ) her neyse ben devam edince bir başka ustaya gittim oda bana direksiyon kutusunda boşluk olduğunu söyledi onuda yaptırdım fakat herhangi bir değişiklik olmadı

Ön amortisörlerimi değiştirdim

aracın ön lastikleri değişti

fakat aracımın hala sorunu devam etmekte hala 100 km geçince arka kısımdan çok hafif sağa kayma hissi seziyorum sizce neden olabilir ?

• up

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Belki faydası

İsmail Aktaşyoutube
    Bmw 1.16 direksyon kutusunda bir sorun vardi travers duzelip tamir olacak denildi garantili olabilmesi icin ustamizin dedigi yere goturduk onaylar sase bekir abi tam da ayni sorundan gelen baska bir 1.16 nin tarversini gosterdi duzelmeyecek kadar bozuldugu icin cikma bir travers ile degisimi yapilmis bizim taraversimizde cok ufak bir islem yapildi isitilip duzeltildikten sonra yerine takildi fakat direksyondaki problem hala duzelmedi sonra tekrarda kilic kardeslere gittim menderes abi tamm bekir isini yapti duzelmediyse kutudan sifir kutu takalim dedi onceki kutuya odedigim parayi dusup yeni kutu taktilar ve sorunlar tamamiyle duzeldi #bmw
    https://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DF99-1AuwC0A&q=EgQuLZpEGJPsxIkGIhA8fz_hQEPvtWP-szqqgiCCMgFy

olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.