Şimdi Ara

DACIA LOGAN 1.4MPI nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
32.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam. DACIA LOGAN 1.4MPI 16,282 YTL kasa ağır motor küçük, bu yüzden zararlı dediler. bir alakası var mı? Bu araba alınır mı. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imparatore -- 27 Aralık 2006; 23:03:53 >

• tam bir aile arabasıdır.
    motoru yeterlidir.Sonuçta performans arabası değildir.
    975kg 75hp.
    eğer daha fazla güçistiyorsan1.6 8V ve son çıkan 1.6 16Vlik seçenekleriincele.
    parasının hakkını verir.
    sanırım fiyatı internetten aldın,bir de bayilerden al şu sıralar kampanyalar var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: imparatore

selam. DACIA LOGAN 1.4MPI 16,282 YTL kasa ağır motor küçük, bu yüzden zararlı dediler. bir alakası var mı? Bu araba alınır mı. Teşekkürler.

kasası "ağır" denebilecek bi ağırlıkta değil, içine fazladan 1-2 kişi binmiş peugeot 106 da o ağırlığa gelir.
    motoru da (drag yapmayacaksanız) bu kasaya uygun bence.
    "bu yüzden zararlı" kısmını ben pek anlayamadım, size bunu söyleyen kişinin güç/ağırlık ilişkisi konusunda yanlış inanışları var sanırım...
  • verdiğin paraya değecek aldıktan sonra tüh dedirtmeyecek bi arabadır.ama aile arabası olarak
  • Teşekkürler arkadaşlar
  • bir yıldır kullanıyorum.
    birincisi az yakıyor.
    yuksek oldugundan dolayı dağ dere gezebilirsin
    renoların parçaları kullanılmış
    performans aramıyorsan tercih edebilirsin.
    devirli kullanırsan gidişi iyi.
    otobanda deneme amaçlı bir kere 190km/s hızı gördüm.
    fiyatına göre bence en ideallerden...
  • Arkadasim alacaksan 1.4 ambiance pack al, hatta klimalısını al. motor clio symbol sanzıman megane, az yakar, yerden yuksek ici genis bir aractir... Renault guvencesinde olması en iyi yonu.

quote:

Orjinalden alıntı: imparatore

selam. DACIA LOGAN 1.4MPI 16,282 YTL kasa ağır motor küçük, bu yüzden zararlı dediler. bir alakası var mı? Bu araba alınır mı. Teşekkürler.
  • fiyatına göre fena değil.
  • hidrolik direksiyonlu ve klimalısını alırsan dicek bişi yok tam aile arabası az yakar rahat rahat gezersinn
  • Bende dacia 14 mpi var 2007 yeni aldim ikinci el huyu suyunu bilmedigim bi arac ama ben begendim ve cok az yakio benzinli 120 tl ile 500 km ama iki defa yolda durmak zorunda kaldim hararet yapio bi tamirci radyator yaninda bulunan rezistansi degisti ama yine bozulmiski yine fan acmadi yine tamirci ye gittim baska birine o parcayi degismedi rezistansi sokup ordaki parcanin yerine tel atti bu daha yapmaz dedi yapmadi da kilit trafikte de denedim klima acik biri de dediki senin fan motor bozulmak uzere cok akim cekio ondan yanio o rezistans dedi .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16,282 YTL yazmasaydı uyanamazdım işe..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senged -- 27 Temmuz 2016; 9:09:05 >
  • Ama arac tuplu aractan daha az yakiyor benzinli modeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paraya bak!
  • Az paraya yüksek model olsun diyorsanız alınabilecek bir araba. 2010 yılında 2006 modelini 11.250 TL'ye almıştım. 90 model toyotalar bile 12-13.000'lere satılıyordu.
  • Merhaba,ben bi öğrenci olarak araba konusuna aşırı meraklıyım aklımda bir plan var bu arabadan daha daha yüksek güçleri çıkartmak için ama cevabını bulamadığım bir soru var bu 1.4 k7j710 motorun bloğu 1.5dciyla aynımı ya da şöyle sorayım 1.5dci'yla hangi parçaları aynı?

• Sorulara bir cevabım yok ama 16k görünce malum siteye baktım da fiyatlar 10 katı olmuş  

• quote:

Orijinalden alıntı: SkuLL5234

Merhaba,ben bi öğrenci olarak araba konusuna aşırı meraklıyım aklımda bir plan var bu arabadan daha daha yüksek güçleri çıkartmak için ama cevabını bulamadığım bir soru var bu 1.4 k7j710 motorun bloğu 1.5dciyla aynımı ya da şöyle sorayım 1.5dci'yla hangi parçaları aynı?

ben aynı olduğunu düşünmüyorum hem silindir hacmi farklı hem de dizel araçların piston hareketi alanı daha uzun.

• nerden nereye yeni türkiye böyle birşeymiş demekki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.