Şimdi Ara

DACIA LODGY BUYUK KAZA HAVA YASTIĞI AÇILMADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
2.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi belalan52 -- 25 Şubat 2023; 0:32:30 >

• Hava yastığı açılması için daha ne gerekiyor?
  • dacia dan açıklama "airbag opsiyonmuş."
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.big

Hava yastığı açılması için daha ne gerekiyor?
    kalite ortada araba takla atmış, atmaması gerekiyordu
  • Yani açılması gerekli..
    Dava açabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 1 Nisan 2015; 13:48:40 >
  • Airbag sensörüne kedi girmiştir arkadaşlar büyütecek bir şey yok.
  • Bu aracta yan ve tavan hava yastigi var miydi? On tampon demiri saglam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _mp_

Bu aracta yan ve tavan hava yastigi var miydi? On tampon demiri saglam.
    Sonuçta can güvenliği de önemli bunun hakkında idari işlem yapılması lazım bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRealScout

Sonuçta can güvenliği de önemli bunun hakkında idari işlem yapılması lazım bana göre.

Alıntıları Göster
    geçmiş olsun.
  • Dacia nın farkıda burda ortaya çıkıyor kardeşim. :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Dacia nın farkıda burda ortaya çıkıyor kardeşim. :/

Merhabalar.

Bu da havayastığı açmayan Volkswagen Caddy.

Bu konu hakkında da düşüncelerinizi merak etmekteyim.

http://forum.donanimhaber.com/m_100079397/f_//tm.htm#100079397
  • Ali Dogukan kullanıcısına yanıt
    Utanç verici ,insan canı söz konusu Affı yok,hangi marka olursa olsun ama şurası gerçektir ki ,Dacia da 5 ise wosvos ta 1 örnek olur bu konuda Dacia kağıttan araba deniyordu 1 yıl önce en fazla ne kadar değişebilir ki.Hoş Dacia da 50 binlere dayadı fiyatları bu markada piyasadan Fazlasıyla Hakk'ını! Alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

quote:

Dacia nın farkıda burda ortaya çıkıyor kardeşim. :/

Merhabalar.

Bu da havayastığı açmayan Volkswagen Caddy.

Bu konu hakkında da düşüncelerinizi merak etmekteyim.

http://forum.donanimhaber.com/m_100079397/f_//tm.htm#100079397

Yanlış anlaşılmasın burada Caddy'de bile açılması lazımdı. Ama şu 2 ayrı kazaya bakınca arada dağlar kadar fark var gibime geliyor.
    Kısacası ne olursa olsun bu kazalar sonrası soruşturma ile bunun peşinden gidilmeli. Airbag hayati önem taşıyan bir güvenlik donanımıdır ( EMNİYET KEMERİ ) ile kullanıldığında.

• quote:

Utanç verici ,insan canı söz konusu Affı yok,hangi marka olursa olsun ama şurası gerçektir ki ,Dacia da 5 ise wosvos ta 1 örnek olur bu konuda Dacia kağıttan araba deniyordu 1 yıl önce en fazla ne kadar değişebilir ki.Hoş Dacia da 50 binlere dayadı fiyatları bu markada piyasadan Fazlasıyla Hakk'ını! Alıyor.
    Komşunuza geçmiş olsun. umarım ki hayati tehlikesi yoktur.
    Dacia hakkında bilhassa hava yastığının açılmaması konusunda çok duyumlarım oldu gerek çevremde gerekse de forumda.
    aşikar bir durum var ortada. bu marka güven vermiyor.
    tabi burdan şunu anlamamak gerek; "bu insanlar neden dacia alıyorlar almasınlar. can güvenliğini düşünmüyorlar mı? gitsinler Audi merc. volvo vs. alsınlar.."
    herkes ister daha güvenli araçlara binmeyi. herkes kendisi ve ailesi için daha güvenli araç alıp sıhhatli yolculuk yapmayı ister..
    ancak herkesin kendine göre bir bütçesi var. o kadarını alabiliyor.
    bu kaza için konuşursak bu aracın ederi ne kadar bilmiyorum.. bu araca ayrılan bütçeyle güvenliğini bu markaya göre daha ziyade kanıtlamış markanın düşük modelli de olsa alınabilir miydi?
    alınmalı mıydı? bu da başka bir mesele.
    tekrar geçmiş olsun.

• quote:

Airbag konusunda yorum yapamam.
    Ama Lodgy'lerin denge problemi olduğunu düşünüyorum. Tesadüf de olabilir ama bu gördüğüm 3. takla atan Lodgy.
    Kazaların oluş şeklini bilmiyorum. Belki hangi araç olursa olsun kaçınılmaz bir şekilde takla atılacak kazalardır.
    Diğer taraftan aracın yüksekliği ve uzunluğu ile tekerleklerin orantısız görüntüsü ani manevralara bir otomobil gibi tepki veremeyeceğini düşündürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

Ama Lodgy'lerin denge problemi olduğunu düşünüyorum. Tesadüf de olabilir ama bu gördüğüm 3. takla atan Lodgy.
    Kazaların oluş şeklini bilmiyorum. Belki hangi araç olursa olsun kaçınılmaz bir şekilde takla atılacak kazalardır.
    Diğer taraftan aracın yüksekliği ve uzunluğu ile tekerleklerin orantısız görüntüsü ani manevralara bir otomobil gibi tepki veremeyeceğini düşündürüyor.

Alıntıları Göster
    Geçmiş olsun Kötü bir durum açıkçası.Geçen sene i30 da yaşanmıştı böyle bir olay

• quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

Alıntıları Göster
    Ben konunun birinde Dacia için sıfır aracın kalitesi tartışılmaz, kalite zamanla belli olur acırım bu arabalara verilen paraya diye yazınca eksi yağmuruna tutmuşlardı beni..
    Dandık dediğiniz fiat bile renodan sağlam işler yapıyor...

• Dava açın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kami Kaze

Dava açın
    Araçlarda emniyet kemeri takılı değilse hava yastıkları açılmıyor diye biliyorum.
  • kemer takmış mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.