Şimdi Ara

Dacia Duster'ı nasıl bilirsiniz ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
87.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    "birgün akşam kontağa bastım çalışmadı 15 dk bekledim sonra denedim çalıştı. sebep bilinmiyor"

http://www.youtube.com/watch?v=TDQApKQVFWs

Traktör gibi ? :))
  • dostum araziye girceksen en iyi fiyat/ performans aracı bizim bi arkta var, 4x2 ve 4x4 artık arabayı parçalamak için uçurumdan atmadığımız kaldı, yapılabilecek herşeyi yaptık aracın yürüyiyeni çok iyi, ama iç malzeme kalitesi vasat, hatta 2012 4x2 ambiance de arka kapı kolcağı yoktu, maliyetten kısalım diye one lan, kapıyı açmak için kolunla ittirmen gerekiyor ama bluetooth u vardı
  • 0130 kullanıcısına yanıt
    Ucuz yerden yüksek mütevazi araç kalite verimlillik performans beklentiniz yoksa alınır.
  • bende 110 bg 1.5 dci 4x2 lauretta düşünüyorum. haziran gibi almayı planlamaktayım.
    benim sorum özellikle kullanan arkadaşlara acaba şehiler arası yolculuk yapan varmı performans yolda gidiş
    tutunma nasıldır? zıplatma vs yorma yapıyormu? özellikle 250 km yol üzeri yapan kesintisiz için soruyorum
    kısaca uzun yolda nasıldır?
  • 2012 model duster 4 *2 ambıance var yakıt çok 6 ay kadar oldu alalı ful depoyla 550 -600 KM anca gidiyor şehir içi 100 tl ile 350 km anca gidiyor genelde muğla içi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.