Şimdi Ara

Dacia Duster 300,000 lira olmuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
0
Favori
7.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 65
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 2 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Carsever (4 mesaj) Guest-7246A8C62 (3 mesaj) erarslan1081 (2 mesaj) murat18100 (2 mesaj) Efsanelerölmezunutmayın (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35 mesaj) Mobil (25 mesaj) Mini (5 mesaj) Uygulama (16 mesaj)
  • @
64 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3416 Mesaj

Seneye kaş olacak onu düşün

ne olduk deme be olacağız de

al bugün 290.000 TL’ye 6 ay sonra 350.000 TL’ye sat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

fiyat 10 katina cikmis şaka gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    WesterLandX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6961 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/db/97/c8/db97c8850c292e4158397faabeb88988.jpeg&t=0&width=480&text=1
    |
    |

gazete ilanını hatırlıyordum, onu bulamadım ama bunu buldum. ekşi başlığında da var epey bilgi.

|
    |
    qwert7610 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ingiltere 16 bin pound mi ? arac oyle teneke degilmis demekki 16 bin bir teneke icin cok

|
    |
    road35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gencligimizi hayatimizi caldilar hala savunuyorsunuz bu adamlari yaziklar olsun.

|
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

Sapphire Radeon RX 5700 XT / Ryzen 5 3600 / MSI B450M GamingPlus / NZXT Kraken X62 / Phanteks Eclipse P300 / Samsung 970 EVO 1TB / Kingston 16GB(2x8) HyperX 3200mhz / FSP FSP600-60AHBC 600W / AOC AGON AG241QX 23.8" 2K 144 Hz 1ms / BenQ RL2455HM 24 / Iphone 11
  • Yarbay
    2488 Mesaj

Oha lan . Daha geçen aylarda "Kötü dacia bile 200.000 olmuş" tarzında bir konu görmüştüm. Bahsedilen model yine duster idi. 200.000 olmasına konu açılmıştı. Vay arkadaş ne günlere kaldık.

|
    |

Hocam yanlış anlamayın ama Avrupa da her ne kadar gosterilsekte , Avrupa'da bizim kadar parasının değeri dusen ekonomisi daha kötüye giden ülke yok kaldı ki insanlar bizden daha fazla sorgulayan yada parasına göre hakkını isteyen bilinçli tüketici en cok tercih edildikleri ülkelere baktım Romanya ve Bulgaristan geliyor kaldı ki ana memleketi ülkenin . Şimdi paranın yanında insanlar servis ve yedek parçaya da baktıklarında o tenekeye kimse o paraları vermez. Kaldı ki kafama göre demiyorum euroencap testleri iicnde diyorum . Adam Audi jiplere bizdeki Skoda yetilere 0 faiz bilmem kaç aya alıyor sana düşen teneke Dacia ya 300 bin TL vermek ya tek araba olsa yine gam yemiyecegim telefon ,gıda maddeleri,elektronik daha fazla kazanarak daha ucuza ulaşırken konuştuğumuz konu kiyritirk saçının 300 bin TL olması ....

|
    |
    Carsever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güncel rakamlar arkadaşlar.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/60/e7/d9/60e7d9cfc279e959fbf6a18363b2c7f2.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddnet -- 14 Ekim 2020; 7:5:23 >
    |
    |
    İşlemci: AMD Athlon™ 3000G 3.5GHz Vega3 Graphics Anakart: Gigabyte A320M-S2H Socket AM4 Bellek: Kingston DDR4 8GB(2x4GB) 2666Mhz Depolama: Sandisk SSD Plus 240GB 530-440MB + Toshiba P300 1TB Kasa: Dark Sentinel Mid-Tower Güç Kaynağı: SilverStone 500W 80 Plus
  • Teğmen
    236 Mesaj

Ya bu Duster'ı neden bu kadar gömüyorsunuz anlamıyorum. 4 çeker bir araç her zaman pahalıdır. Ayrıca Duster ilk nesil gibi değil artık, daha sağlam daha kaliteli bir araç. Arazi kabiliyetini de görmüş biri olarak gayet yeterli olduğunu düşünüyorum bu konuda. Ha Subaru XV dururken Duster almam ama Duster'ı da itin g.tüne bu kadar sokmaya gerek yok yani!

|
    |

Orijinalden alıntı: cuara86

Hocam yanlış anlamayın ama Avrupa da her ne kadar gosterilsekte , Avrupa'da bizim kadar parasının değeri dusen ekonomisi daha kötüye giden ülke yok kaldı ki insanlar bizden daha fazla sorgulayan yada parasına göre hakkını isteyen bilinçli tüketici en cok tercih edildikleri ülkelere baktım Romanya ve Bulgaristan geliyor kaldı ki ana memleketi ülkenin . Şimdi paranın yanında insanlar servis ve yedek parçaya da baktıklarında o tenekeye kimse o paraları vermez. Kaldı ki kafama göre demiyorum euroencap testleri iicnde diyorum . Adam Audi jiplere bizdeki Skoda yetilere 0 faiz bilmem kaç aya alıyor sana düşen teneke Dacia ya 300 bin TL vermek ya tek araba olsa yine gam yemiyecegim telefon ,gıda maddeleri,elektronik daha fazla kazanarak daha ucuza ulaşırken konuştuğumuz konu kiyritirk saçının 300 bin TL olması ....

Zaten 300luk versiyonu pek alan olacağını sanmıyorum. Psikolojik sınırın çok üzerinde.

Dusterin aşırı talep gördüğü versiyonlar;

1.0 Comfort

1.6 ECO-G Comfort/Prestige

1.3 TCE 4X4

|
    |

• Yüzbaşı
    453 Mesaj

ben dastıra hic bakmiyorum dastir alamadim diye sükrediyorum halime zaten maasimda dastirla degil 50liralik dastir olsaydi ondan alirdim hep

|
    |

Zaten saka gibi ülkeyiz normal

|
    |
    Bahsedilenler: qwert7610
  • Çavuş
    78 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    goodbyeeverybody

2011 yılında 29 bin lira, yani 46 aylık asgari ücretmiş (Net asgari ücret 629TL). Şimdi giriş paketi 169900 TL yani 73 aylık asgari ücret olmuş. İşçinin Duster almak için çalışması gereken süre 1,71 kat artmış

En düşük öğretmen maaşı için hesap edersek 18 maaşa duster alınırken (2011 net maaş: 1550TL), şimdi ise 39 maaşa en ucuz duster alınabiliniyormuş. Öğretmenin Duster alması için çalışması gereken süre ise 2,16 kat artmış. iki katından daha fazla kayıpla en büyük alım gücü kaybı şampiyonu memurlar olmuş.

Yeniden işçiye gelecek olursak saatliği 10,32 TL yani 1,30 dolara çalışarak dünyada dip noktalarda bir konuma yerleşti. Ekonomik krizlerle boğuşan ve sürekli iktidar krizi yaşayan Brezilya'da bu rakam 2,18 dolar. Kolombiya'da bile 2,66 dolar, Şili'de 2,18 dolar.

|
    |

|
    |
  • Binbaşı
    1327 Mesaj
    Vay anasını avradını. En dandik en leş heçbek bozmasına 165 bin birim para vereceksin ve arka camlar çevirmeli olacak.

Bu iktidar bi harika dostum!

|
    |
  • Yarbay
    5993 Mesaj

bir sonraki aşama halkın dacia yla fiat la ne işi var  

|
    |

PSN:EmR_07
    PlayStation 4
    Macbook Pro 15"
    BMW 318i (2016) LCI Estoril Blue
  • Binbaşı
    1326 Mesaj

Bir arkadaşım var, işletme mezunu. Mezun olduğu üniversite fetocu olduğu için kapatıldı, diploması da hiç hak etmediği şekilde köklü bir devlet üniversitesinin ismine basıldı. Bu arada arkadaşım normal bir insan, herhangi bir siyasi grup ile bağı yok.

Daha sonra ailesinden birinin torpili ile yurt dışında (islam ülkelerinden biri) staj yaptı, yine bu kağıt üzerinde görünen özellikleri ile 'işletme mezunu' olarak işe girdi ve şu an 7.500 TL maaş alıyor.

Bu maaş dolar 3 tl iken iyiydi ancak şu an 1000 doları zor görüyor.

E hali ile araba alamıyor.

Başka bir arkadaşım mühendis kadrosundan belediyede çalışıyor (yatıyor) ve şu an 8.000TL maaş alıyor. Zamanında böbürlenirken şu an ortalama bir tip maalesef. Çünkü ortalama bir çalışan, devlete herhangi bir katkısı yok.

Hani haberlerde park yeri kavgası çıkıyor ya, cahil cühela tipler birbirini öldürüyor teneke için. İşte bu insanların araba almaması gerekiyor. Eskiden alamıyorlardı, o yüzden mevcut duruma bu kadar bağlılar.

Bu durum bence çok normal, hakkın olmadan bir yerlere gelir isen üretmezsen çalışmazsan bir yerden sonra patlıyorsun. Bu ülkede manav mühendisten fazla kazandığı ve mühendis bu durum yüzünden kendini geliştirmeyip bir yere kapak atayım düşüncesinde olduğunda, cahillik yüceltilip efendilik insanlık düşürüldüğü sürece böyle devam edecek kimse kusura bakmasın.

|
    |

• Yarbay
    2591 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: road35

Ingiltere 16.000 £. Nasil gençler başkanlığın kafası geldi mi ?

Kafa geldi geldi hemde kol gibi  

|
    |

30-40 sene çalışan biri emekli ikramiyesiyle ev zaten alamıyordu. Artık sıfır arabayı bırakın ikinci el araba bile alamıyor.

Çalışmak kerizlik bu ülkede. Babadan kalacak ana caddede bir dükkan vereceksin kiraya kurumsal bir firmaya yattığın yerden 15-20 bin tl gelecek.

Onun dışında ömrün borç ödemekle geçer.

|
    |
Reklamlar
Masal Oku
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
ankara gülüş tasarımı
Ekonomi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,609
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.