Şimdi Ara

Dacia Duster 300,000 lira olmuş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
7.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar para vericem bi de vitesi ben atıcam ha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsever kullanıcısına yanıt

Bu anlayış ve kabullenişle ilerde o bahsettiğin de 130 asgari ücret olur.

• 300 bine sıfır dacia alacağıma 2.el passat alırım daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sssemih24

300 bine sıfır dacia alacağıma 2.el passat alırım daha iyi.

Alırsın doğudan 5-6 yıl eşşek gibi binilmiş haşat olanını Dacia Duster 300,000 lira olmuş 

• Dacia Duster 300,000 lira olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Knight_Hammer

Dacia,Tata, Lada artık bunlar Türkiye'nin yeni gözde markaları olur

aslında lada vesta ve xray cross gibi fena olmayan araçlar var ama bize gelmiyor malesef.

• Carsever kullanıcısına yanıt

Başlangıç paketinde duster'in arka camlar manuel çevirmeli :)

• Yok hocam, 2018 yılında getirdiler, 2019, 2020 lerde yok

• quote:

Orijinalden alıntı: murat18100

Başlangıç paketinde duster'in arka camlar manuel çevirmeli :)

Hey gidi, dert ettiğiniz şeye bak.

Cumhurbaşkanımız ne diyor; "müminin görevi yoklukta sabretmek'' siz de tutturmuş arka camlar manuel diye hayıflanıyorsunuz.

Oysa bi sabretsek herşey düzelecek Dacia Duster 300,000 lira olmuş Dacia Duster 300,000 lira olmuş 

• Ben Forester hedeflerken Duster'a kadar düştüm böyle giderse değiştiremem, dağa tepeye 1.4 atmosferiği sürecez mecbur 2. viteste yaparız bütün yayla yollarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat18100

Yok hocam, 2018 yılında getirdiler, 2019, 2020 lerde yok

300 bin verip amele gibi vites atacaz he.

• Tabiki bu araba bu fiyatı hak etmiyor ama hakkını da yeme arabanın . Bende de dacia duster 2017 model otomatik vites vardı gayet memnundum , yürüyen aksam olsun , iç malzeme kalitesi , yakıt tüketimi olsun gayet performanslı ve iyiydi . Bu sene satıp 2020 model honda cr-v ye geçtim . Geçme sebebim de sadece ve sadece honda cr-v yi gerçekten çok beğenmem , başka bir sebebi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7246A8C62 -- 12 Ekim 2020; 10:15:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Üzülmüyorum. Bu millete Her şey Hak.

• Bardağın dolu tarafını seç
    Ben 165 bin görüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundan tam 10 ay önce arkadaşımda opel astra vardı arabasını bana sattı 45 bine. Kendisi dacia duster aldı 105 bine 2019 model. Herkes o para verilir mi dacia ya dedi şuan onun dacia 140 150 civarı:) benim opel astra 90 bin oldu iki katına çıktı:) saka gibi piyasa hakkaten paranın degeri kalmadı maalesef.

• 2014 te Avusturya ,Slovakya ülkelerini gezdim bulundugum şehirde ki araba showroomlarina baktım en düşük araçla Peugeot var yine yüzüne bakmıyorlardi ya Opel ya Skoda orta ve alt gelir grubunun tercihiydi. Aramızdaki yarı Almanca yarı İngilizce tarzında dacianin bildiğin teneke güvenlik testleri vb şeylerden dolayı yönelmedigi idi. Oldu olacak Tata yi da getirsinler Tata Tata gideriz ..rezillik vallahi millet Audi ,BMW ,hondalar alıyor yurt dışında biz sadece 2000 model bwm görüp vay adamlar zamanında yapmış diyelim ....
    Bu dunya kimseye kalmaz ....

• quote:

Orijinalden alıntı: cuara86

2014 te Avusturya ,Slovakya ülkelerini gezdim bulundugum şehirde ki araba showroomlarina baktım en düşük araçla Peugeot var yine yüzüne bakmıyorlardi ya Opel ya Skoda orta ve alt gelir grubunun tercihiydi. Aramızdaki yarı Almanca yarı İngilizce tarzında dacianin bildiğin teneke güvenlik testleri vb şeylerden dolayı yönelmedigi idi. Oldu olacak Tata yi da getirsinler Tata Tata gideriz ..rezillik vallahi millet Audi ,BMW ,hondalar alıyor yurt dışında biz sadece 2000 model bwm görüp vay adamlar zamanında yapmış diyelim ....
    Bu dunya kimseye kalmaz ....

Yıl 2015i gösterirken Dacia'nin Avrupa satış adeti 3.5 milyon adeti geçmiş durumdaydı, yıl 2020yi gosterirken 8 milyon adeti aşmış durumda ki Avrupa satışları her geçen gün artıyor markanın.

Siz herhalde birtek Türkiye'de falan tercih ediliyor sanıyorsunuzDacia Duster 300,000 lira olmuş 

• 165 binliği al sen de?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oohhhh iyi olmuş. Araba bile size lüks zaten alın bisiklet alın at arabası gidin. Nasılsa 100 yıl önce araba mı vardı zaten hahahaha

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ohh maşallah, böyle giderse yerli tomofil 1 milyon liradan çıkış yapar. Bizde Efsane Cuma indirimlerini bekler, maketini alırız.. :)

Allah yardımcımız olsun...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.