Şimdi Ara

Dacia Duster eco g kullananlar klübü (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.327
Cevap
23
Favori
151.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhabalar, bu araç için 112 bin teklif aldım tüplü olması yürütme maliyetlerinin düşük olması açısından baya aklıma yattı model olarak. Kullananlar olarak sizce bu fiyat bandında parasını hakediyor mu ? Araç aile için şehir içi yaz aylarında da arazide kullanılacak yakıt tüketimi nasıldır ? Birde fabrika çıkışlı lpgli olup olmadığını nasıl anlarız satıcı bana aracın plakasının hazır olduğunu satışı yapıp birkaç saat içerisinde aracı alıp gidebileceğimi söyledi bu ne demek oluyor ?
  • Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: violave

Herkese merhabalar, bu araç için 112 bin teklif aldım tüplü olması yürütme maliyetlerinin düşük olması açısından baya aklıma yattı model olarak. Kullananlar olarak sizce bu fiyat bandında parasını hakediyor mu ? Araç aile için şehir içi yaz aylarında da arazide kullanılacak yakıt tüketimi nasıldır ? Birde fabrika çıkışlı lpgli olup olmadığını nasıl anlarız satıcı bana aracın plakasının hazır olduğunu satışı yapıp birkaç saat içerisinde aracı alıp gidebileceğimi söyledi bu ne demek oluyor ?
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/141272897

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam aracınızdan memnunmusunuz? Konforu falan nasıl acaba internette çok sınırlı incelemeler hatta hiç yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Teşekkür ederim hocam aracınızdan memnunmusunuz? Konforu falan nasıl acaba internette çok sınırlı incelemeler hatta hiç yok.
    Bizde 3 Duster var hocam cok memnunuz.
    Hatta otomatigi gelmisnoosa bir tane daha alicaz.
    Satip da yerine arac koyamiyoruz, cunku yine SUV sinifindaki araclar ya cok pahali (200 ve uzeri) hem isletme giderleri yüksekhem de alt yuksekligi ve bozuk yol sartlarina uygunluğu Duster kadar basarili degil.

Herkesin kendi tercihi tabi ama baska arac bulamiyoruz biz alinacak

Maşallah hocam siz baya alışmışsınızdır. Otomatiğini sordum bende gelmeyecek dediler ama clio ile arasında 15 bin gibi bir fark var biri suv biri b sınıfı bayiide daha çekici geldi duster bagajı yüksekliği falan. Araçta gözlemlediğim dikiz aynaları ve arka camlar manuel bunun dışında can sıkan bir durum gözükmüyor gibi birde jantlar çok sıradan, uzun yoldaki konforu yalıtımı nasıl bilmiyorum sadece verdiğimiz paranın hakkı bu mudur emin olamadık.
  • quote:

Maşallah hocam siz baya alışmışsınızdır. Otomatiğini sordum bende gelmeyecek dediler ama clio ile arasında 15 bin gibi bir fark var biri suv biri b sınıfı bayiide daha çekici geldi duster bagajı yüksekliği falan. Araçta gözlemlediğim dikiz aynaları ve arka camlar manuel bunun dışında can sıkan bir durum gözükmüyor gibi birde jantlar çok sıradan, uzun yoldaki konforu yalıtımı nasıl bilmiyorum sadece verdiğimiz paranın hakkı bu mudur emin olamadık.
    Jant işi kolay, biz iki Duster ECO-Gmize de Powcan BK5409 taktık.

Dacia Duster eco g kullananlar klübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 10 Mart 2021; 22:7:11 >

Harika gözüküyor cidden baz donanımdaki jantlar pikap jantı gibi hiçbir albenisi yok jant için ekstra fiyat talep ediyorlar fabrikadan böyle geliyor diyorlar. Çok yakışmış güle güle kullanın.
  • violave kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar bekledikçe yükseliyor, bu noktadan sonra düşeceğini de hiç sanmıyorum. Eğer almayı düşünüyorsanız hiç beklemeyin.
    Clio ile kıyaslanmayacak kadar fazlası var duster ın. Araç olarak konforlu, yol sesi cidden az alıyor içeri. Bununla beraber süspansiyon konforu çok çok daha iyi. Yüksek oluşu panoramik etrafı görebilmeniz, nispeten performansı da gayet yeterli. Sonuçta 100 HP üzeri motoru var. Biraz devir çevirince gayet de güzel gidiyor. Yakıt olarak acayip memnun eder.
    Comfort paketi en baz versiyon olsa da, ileride geliştirmeler yapmanız gayet mümkün.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Jant işi kolay, biz iki Duster ECO-Gmize de Powcan BK5409 taktık.

Alıntıları Göster
    Hocam çok yakışmış maşallah,nereden temin edebiliriz jantları acaba ? Replika jantlar konusunda sürekli bir kötüleme var sac jantla da gezilmiyor ki :)

• by_semazen B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
    Hocam Petlas/AKO bayileri aynı zamanda Powcan bayisi.
    Ya da internetten de bulabilirsiniz.
    Jantlarin tam modeli;
    Powcan BK5409 Black Machine (Siyah)
    Powcan BK5409 Gun Metal (Füme)

16 ve 17 boyutlari var. Biz ekstra lastik masrafi olmasin diye 16 tercih ettik.
    Jant montaj ozellikleri birebir Dacia uyumlu, bu nedenle bilezik vs takilmadan montajlaniyor.
    Gobek 66.1
    Bijon 5x114.3
    ET 50
    6.5 J

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 12 Ocak 2020; 10:40:26 >
  • Şuan elinde olan bildiğiniz bayii var mıdır hocam?

• by_semazen B kullanıcısına yanıt
    Bilme şansım yok ne yazikki, arayip sormak lazim.

• 038poyraz kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam sürekli bir artış var araç hoş gerçekten anlatımınıza göre kafamda baya bir şekillendi teşekkür ederim.
  • merhaba nasipse yarın bende eco-g comfort modeli arabamı yarın teslim alacağım. jantları değiştirmeyi düşünüyorum ben de. size jantlar ortalama kaç liraya alındı özel değilse
  • jacks J kullanıcısına yanıt
    Powcan Jantları soruyorsanız, bayi satış fiyatlari takım olarak 1750-2000 TL civarında.

• Hocam aracın konforunda, yol tutuşunda yakıtında herhangi bir fark izlediniz mi bu jantlarla?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_semazen

Hocam aracın konforunda, yol tutuşunda yakıtında herhangi bir fark izlediniz mi bu jantlarla?
    Jantlar yetkili serviste takildi. Yani yola bu jantlarla çıkmış oldu. O nedenle teneke jantlarla nasildi bilgim yok. Jantlar hafif. Bir olumsuzluk yok şu ana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 12 Ocak 2020; 22:24:1 >
  • Arkadaşlar bana Duster'ın prestige modelindeki 16 lık jantlar lazım, sanıyorum replikası şuan için yok, elinde olan satmak isteyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: by_semazen

Arkadaşlar bana Duster'ın prestige modelindeki 16 lık jantlar lazım, sanıyorum replikası şuan için yok, elinde olan satmak isteyen var mı?
    Sahibinden de var.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.