Şimdi Ara

Dacia Duster eco g kullananlar klübü (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
23
Favori
149.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dijital klima, metalik renk, hurda bayiden ve eller serbest paketleri ile çok iyi fiyat. Üstelik kredi li fiyat anladığım kadarıyla. Düşünen varsa kaçırmasın derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasmus61 -- 9 Aralık 2019; 23:18:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Carsever kullanıcısına yanıt
    Yarın kısmet olursa bayiye gideceğim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 038poyraz

Yarın kısmet olursa bayiye gideceğim
    Her bayi ayni fiyata arac veremez.
    En uygun nerden denk gelirse ordan almak gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar dun paylastigim dip fiyatlara verilen sınırlı sayıda ki Duster ECO-G araclar satilmistir. Bana özelden mesaj atip yonlendirdigim çok kisi oldu. Elini cabuk tutan opsiyonlatti araclari.
    İlginize tesekkurler.

Artik Ocak teslim olarak farkli fiyatlar var ne yazikki.
    Herkesin araci hayirli olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 10 Aralık 2019; 14:58:4 >
  • LPG dolum ağzı ve LPG göstergesi nerede bu aracın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cormen

LPG dolum ağzı ve LPG göstergesi nerede bu aracın?
    https://www.youtube.com/watch?v=SMbMDJL7NWo&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Arkadaslar dun paylastigim dip fiyatlara verilen sınırlı sayıda ki Duster ECO-G araclar satilmistir. Bana özelden mesaj atip yonlendirdigim çok kisi oldu. Elini cabuk tutan opsiyonlatti araclari.
    İlginize tesekkurler.

Artik Ocak teslim olarak farkli fiyatlar var ne yazikki.
    Herkesin araci hayirli olsun.
    Üstad Otomatikten haber Yok mu hâlâ 🤭
    Beklemekten kök saldım meyve vermeye başlayacağım🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: yayamaschocuk

Üstad Otomatikten haber Yok mu hâlâ 🤭
    Beklemekten kök saldım meyve vermeye başlayacağım🤣

Alıntıları Göster
    Otomatigin haberini buralarda degil yabanci forumlarda aramak lazim.
    Wonucta önce uretilmesi lazim bize gelmesi için.
    Şuan öyle bir plant yok. Ama soylenti var.
    1.0 CVT ve 1.33 EDC için.

Bu sistem araca entegre değil ki? Sonradan dönüşüm gibi yakıt seçici anahtar var ve YB verisi yok. Ben de fabrika çıkışlı olunca araca entegre sanmıştım.
  • quote:

Otomatigin haberini buralarda degil yabanci forumlarda aramak lazim.
    Wonucta önce uretilmesi lazim bize gelmesi için.
    Şuan öyle bir plant yok. Ama soylenti var.
    1.0 CVT ve 1.33 EDC için.

Alıntıları Göster
    Yabancı dil yok maalesef olsa o Forum sitelerinden hiç çıkmazdım, o yüzden Umut fakirin ekmeği buralarda dolanıyorum 👍
    1.33 ü hiç duymamıştım, şimdi daha da heyecanlı bir hâl aldı bu iş 🤫

• quote:

Bu sistem araca entegre değil ki? Sonradan dönüşüm gibi yakıt seçici anahtar var ve YB verisi yok. Ben de fabrika çıkışlı olunca araca entegre sanmıştım.
    Fabrika cikisin avantajlari şu;
    1) Duster ECO-G'de İlk muayene 3 yıl (Sonradan sifir araca taktirsaniz bile arac muayeneye gidiyor ve bir sonraki muayene 2 yil oluyor).
    2) ECO-G'de aracin altinda LPG hortum ve kablolari muhafa sacinin altinda. Aracin altini vursaniz dahi lpg ile birseye degmeyecegi garanti. ( Sonradan taktirirsaniz sasedeki uygun bir kanaldan gidiyor).
    3) ECO-G'de Garanti ayni sekilde devam ediyor (3 yil) hatta uzatilabiliyor. Sonradan takilan lpgde garanti bitiyor sadece motor kaskosu yapiliyor, firmalar bunu garanti diye reklam ediyor.
    4) ECO-G'nin lpg tankindaki multivalf gibi elemanlar kapali ve kapakli bir sac koruyucunun icinde, sonradan takilan lpgde firma nasil bir koruyucu tasarlamissa ona tabisiniz.
    5) ECO-Gde bakim araliklari 20binde bir, LPG icin ayri bir bakim programi yok. Erken filtre degisimi yok. Yetkili servis dışında bir yere gitme yok. Sonradan takilan LPGde markaya gore 10 veya 15binde bir de sanayideki lpg istasyonlarina bakima gideceksiniz.
    6) ECO-G'nin egzos subaplari, gaydlari LPGye uygun, subap hassasiyeti yok. Ama standart motordaki subaplari hafif alasimli ve zengin/fakir karisim gibi hataları tolere edecek yapida degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 10 Aralık 2019; 17:58:34 >
  • quote:

Hocam burda önemli olan fabrikasyon LPGli aracın sonradan LPG'li olanına göre avantajları.
    Detayli olarak bu listeden bakabilirsiniz.

Dacia Duster eco g kullananlar klübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 10 Aralık 2019; 19:35:35 >
    Bu fiyatları nerden almıştınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: rasmus61

Bu fiyatları nerden almıştınız?
    Maltepe Güven Altan bayi. Ama artik bu fiyatlara arac yok diye biliyorum.

• 1,6 Ecog comfort için 101 bin TL fiyat aldım.2007 Honda Civic baz donanımdan bu araca geçme açısından kararsızım.

• quote:

Orijinalden alıntı: volyas

1,6 Ecog comfort için 101 bin TL fiyat aldım.2007 Honda Civic baz donanımdan bu araca geçme açısından kararsızım.
    Memnun kakirsiniz hocam. Yeni Duster onceki nesline gore epey gelistirilmis.
    Dikkat ettiyseniz kapi kapanma sesi bile gayet iyi. Oyle kalitesiz bir hissiyat yok (eskilerinde vardi).
    Ayrica direksiyon gayet hafif, yalitim artirilmis.
    Bozuk yok konforu ise zaten iyi.

100bin TLye ekonomik bir SUV aliyorsunuz. Zaten alternatifi de yok.

Bilgilendirme için teşekkür ederim.Aslında 92,500 TL ye 1.0 tce vardı onu dün satmışlar. Bu kalmış , Demir mavi renginde dediler. Düşüneceğim.

• quote:

Prestige paket (dijital klima ve eller serbest) metalik renk 111bin TL (Tum kampayalari kullanmak sartiyla).

Comfort paket metalik 100 bin TL
    Comfort paket opak renk 99 bin TL

Kampanyalarda yararlanmazsaniz +1000 TL fiyata ekleyin.

Alıntıları Göster
    Güncel fiyatlar (telefondan alınmış fiyatlar)
    Confort paket, opak renk, nakit, hurda bayiden 100.000 tl
    12 ay 40.000 tl sıfır faiz kamp. İle 102.000 tl
    ..
    Prestige paket, metalik yada opak renk, hurda bayiden, eller serbest, dijital klima, nakit 112.000 tl
    Kredi kullanımında ötv matrahı değiştiği için büyük fark çıkıyormuş. (yaklaşık 10.000 civarı falanmış)
    ..
    Yani sonuç olarak; nakit varsa prestige paket alınır nakit yoksa Confort paket alınır.

Bonus : Eylül ayı fiyatları comfort, opak, nakit 94.000, prestige,nakit, opak 103.000 tl idi. Fiyat takibi için bilgi olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rasmus61 -- 12 Aralık 2019; 11:17:5 >
  • Duster da dikkatimi çeken başka bir husus pretige pakette eller serbest ve dijital klima olsa da gösterge panelindeki elektronik bilgi ekranı değişmiyor. Bütün donanım paketlerinde otomatik vites Dusterlar, , otomatik vites dışındaki prestige plus, technoroad donanım dusterlar ile gelişmiş Dacia Nac sistemine sahip prestige suterlarda Meganelardaki gibi daha fazla bilgiyi verebilen siyath beyaz elektronik ekran bulunuyor

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.