Şimdi Ara

Dacia Duster 1.0 TCe 100 bg. alındı. (alan arkadaşları bekliyoruz.) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
711
Cevap
8
Favori
98.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Araştırmaya gerek yok biliyorum zaten.
    Dacia ya 100 bin tl versem arkadaşlarım benle dalga geçer, yurt dışında reno olması bunu değiştirmez.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elophidae

Ben de aldım 1 tane
    Aracınız hayırlı olsun. Güle güle kullanın. Araç elinize geçti mi
  • jac0B0 kullanıcısına yanıt
    Dacia veya bi başka marka ne olursa olsun. İnsanların lafına bakmayın zevkinizse alın derim. Benle dalga geçecek arkadaşıma arkadaş bi 20 bin tl ateşleseydin başka markalara yönelebilirdim diyeceğim. Bunu dediğim arkadaşla parayı ortak kazanmadım vermeye bilir. Fakat kimse de keyfimin ortağı değil. Laf söyleyemez. Sadece forumlarda atar tutarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Araştırmaya gerek yok biliyorum zaten.
    Dacia ya 100 bin tl versem arkadaşlarım benle dalga geçer, yurt dışında reno olması bunu değiştirmez.
    Aldiginiz arac icin sizinle dalga gecen kisiler zaten arkadasiniz olmasin hocam. Hayatta cok cok daha degerli seyler var.
    Kurtulun şu kafa yapinizdan bi zahmet...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seem86 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum. Haftaya teslim alacağım. Tarsus bayisinden aldım. Kahverengi. Bakalım nasıl bir deneyim olacak Duster.

• elophidae kullanıcısına yanıt
    Toplam aracın maliyeti ne oldu? Ben beyaz düşünüyodum. Kozmo mavi varmış beğendik ailece. Yeni aradılar. Plaka belli olmuş. Pazartesi 3 te teslim edecekler hayırlısıyla. Tekrardan güle güle kullanın.
  • Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

• Micradaki 3 silindir motorla aynı mı bu dışarda yapılan tesetlerde çok sesli olduğu söylendi bu motorun 4 silindirse eyi

• 1.0tce + lpg fena olur

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Hocam dacia ya 100 bin tl versem ben de rahatsız olurum, sırf arkadaş olayı da değil. Konu sahibine onu söyledin yani.

• Evet micradaki motorla aynısı. Fakat micra otomatik ve 117 hb cvt şanjıman performanstan çaldığı için hp yükseltilmiş olabilir. Bir de yalıtım önemli. Micra ile ilgilenmedim açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Hocam dacia ya 100 bin tl versem ben de rahatsız olurum, sırf arkadaş olayı da değil. Konu sahibine onu söyledin yani.
    Kendiniz rahatsız olacaksanız zaten almayın. Yalnız arkadaş sözüyle de imkanlarınızı zorlayıp fiyatı yüksek araca binmeyin derim. Allah gönlünüze göre versin
  • Seem86 S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın dostum. Allah kaza bela vermesin. Maliyet 93 civarı oldu. Kozmo mavi çok güzel.
    Şimdi sırada koltuk kılıfları bagaj havuzu falan var onlardan alacağım. Tavsiyelere açığım. Bir de lpg hakkında ne düşünüyorsunuz acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: elophidae

Hayırlı olsun güle güle kullanın dostum. Allah kaza bela vermesin. Maliyet 93 civarı oldu. Kozmo mavi çok güzel.
    Şimdi sırada koltuk kılıfları bagaj havuzu falan var onlardan alacağım. Tavsiyelere açığım. Bir de lpg hakkında ne düşünüyorsunuz acaba.
    Aracınızı güle güle kullanın. İlk başta lpg düşünmüyorum. Fakat lpg 0.9 tce gibi uyumlu olursa mutlaka taktırırım. Koltuk kılıfını diktirmeyi düşünüyorum. Uzun süre kullanmayı planlıyorum. Başta ucuz bi kılıf kendim takabilirim. Bagaj havuzunu da hediye alamazsam artık ben de araştırırım. Aracınız tekrardan hayırlı olsun. Ben pazartesi nasip olursa teslim alacağım aracı
  • Renault un resmi açıklamasına göre motor LPG'ye uyumlu.
    "The TCe 100 will also be available in a dual-fuel petrol/LPG version for maximum fuel economy and low emissions. Featuring twin tanks, this version of the All-new Clio allows for an extended driving range."
    Kaynak:https://group.renault.com/en/news-on-air/news/2019-geneva-international-motor-show-the-new-tce-100-engine-underlines-the-versatility-of-the-all-new-clio/

• Hayırlı olsun.

Bunun otomatiğini niye kaldırdılar? Sorunlu diye mi, satmadı diye mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • elophidae kullanıcısına yanıt
    fabrikasyon 1.0 tce 100 LPG li clio üretilecek diye biliyorum. duster ve sanderoya da gelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Hayırlı olsun.

Bunun otomatiğini niye kaldırdılar? Sorunlu diye mi, satmadı diye mi?
    Tam aksine çok talep gordu. Markanin diger modellerinden musteri caldi ve 2019 model yili itibariyle uretilmedi.
    2020 yilinda da öyle bir plant olacak ki diger modellere olan talebi etkilemeyecek.
    1.0 CVT ...gibi

Boyle bir uretim olursa kolay kolay hicbir Renault modelinden musteri calamaz.
    Kimi 1.0 motor Dustera olmaz diye vazgecer, kimi CVT var diye almaz. Kimi 1.0 motorda otomatik verimsiz olur diye almaz vesaire....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 23 Kasım 2019; 17:29:43 >
  • Arkadaşlar merhaba,

İstanbul da bankacıyım. 30 yasındayım. Yaklaşık 70 bin TL karşılığı evlilik biriken altınlarım var. Bu aracı 25 30 bin TL kredi çekip almayı düşünüyorum. Ortalama maaşım 4 bin TL. Masrafları ne olur. Önerir misiniz. Önerilerinize tavsiyelerinize açıgım.

Tesekkürler

• Aracı nasip olursa yarın teslim alacağım. Kullanınca ayrıntılı bir paylaşım yaparım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.