Şimdi Ara

Dacia Duster 1.0 TCe 100 bg. alındı. (alan arkadaşları bekliyoruz.) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
711
Cevap
8
Favori
98.934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.memurlar.net/haber/873102/edirne-de-sifir-kilometre-cipleri-tasiyan-tir-tarlaya-devrildi.html

Bayiden bu ay içinde teslim edilecek olanlardan birkaçı sanırım, bu ay içinde teslimi bekleyenler durumlarını sormaları iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: discrepancy

https://www.memurlar.net/haber/873102/edirne-de-sifir-kilometre-cipleri-tasiyan-tir-tarlaya-devrildi.html

Bayiden bu ay içinde teslim edilecek olanlardan birkaçı sanırım, bu ay içinde teslimi bekleyenler durumlarını sormaları iyi olur
    Bunlarin hepsi ECO-G olabilir.
    Teslimatlar gecikir.
    Hasarlilar tamir olur ucuza verilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 14 Aralık 2019; 15:30:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba ben aracı 22 kasımda aldım,alırken 1.0 tce motorlu test aracı yoktu bende 0.9 sandero stepway modelini test ettim(90 beygir ve 900 motor olduğunu bilerek) 1.4 dizel i20 kullanicisiyim bana çok fark hissettirmedi ve almaya karar verdim. Vizon Kahve+park sensoru+paspas takimi+bagaj havuzu aldık ve 66+18 kredi=84 bin tl ye anlaştık.18 bin 0 faiz kredi kullandım,garanti 1 yıl uzattık kasko yaptık.Forumda ki rakamlara baktığımda oldukça uyguna aldigimi görüyorum.Buarada aracı alırken ocakta alacağımı belirttim neden diye sorduklarında 2020 tescili istediğimi ve 15 gün için mtv ödemek istemediğimi belirttim zorda olsa kabul ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bektaş26 -- 14 Aralık 2019; 22:42:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bektaş26

Merhaba ben aracı 22 kasımda aldım,alırken 1.0 tce motorlu test aracı yoktu bende 0.9 sandero stepway modelini test ettim(90 beygir ve 900 motor olduğunu bilerek) 1.4 dizel i20 kullanicisiyim bana çok fark hissettirmedi ve almaya karar verdim. Vizon Kahve+park sensoru+paspas takimi+bagaj havuzu aldık ve 66+18 kredi=84 bin tl ye anlaştık.18 bin 0 faiz kredi kullandım,garanti 1 yıl uzattık kasko yaptık.Forumda ki rakamlara baktığımda oldukça uyguna aldigimi görüyorum.Buarada aracı alırken ocakta alacağımı belirttim neden diye sorduklarında 2020 tescili istediğimi ve 15 gün için mtv ödemek istemediğimi belirttim zorda olsa kabul ettiler.
    Hurda sizden mi aldiniz bu fiyata?
    Aksi halde mumkun degil.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Evet hurda benden.
    Bayi hurda için 7000 tl istedi ben kendim 5500 e dışarıdan aldım.

• quote:

Evet hurda benden.
    Bayi hurda için 7000 tl istedi ben kendim 5500 e dışarıdan aldım.
    84+5500= 89500e gelmis oluyor.
    Yine de guzel fiyat.

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Bende forumda yazanları okuyunca bana da öyle geldi.Birde metalık renk.Beyazda bile bu fiyatı alan yok sanki.

• quote:

Bende forumda yazanları okuyunca bana da öyle geldi.Birde metalık renk.Beyazda bile bu fiyatı alan yok sanki.
    Ben 92bin TLnin altında fiyat görmedim

• Dodik set yaptırmak istiyorum damalı olan modelden yaptıran varmi acaba ?

• TCe motorlar DCi kadar sorunsuz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonelizm

TCe motorlar DCi kadar sorunsuz mu?
    dci den daha sorunsuz. dci de partikül filtresi,ısıtma bujisi,mazota hassas enjektörler ile uğraşma ihtimalleriniz var. bakımını zamanında yaparsan 500bin km deviriyor.
  • Dacia sitesin de 2020 yılı fiyat listesini gördünüz mü??? Ne yorum yapacağımı bilemiyorum???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tefennili -- 16 Aralık 2019; 11:1:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Dacia sitesin de 2020 yılı fiyat listesini gördünüz mü??? Ne yorum yapacağımı bilemiyorum???
    10 bin koymuşlar. Ne güzel hesap. Oturmuşlar masaya. Yıl 2020 oluyor ne yapalım? Zam yapalım. Ne kadar yapalım? Yaz 10 bin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Psyduck17

10 bin koymuşlar. Ne güzel hesap. Oturmuşlar masaya. Yıl 2020 oluyor ne yapalım? Zam yapalım. Ne kadar yapalım? Yaz 10 bin.

Alıntıları Göster
    Yalnız bir şey dikkatimi çekti. 1.0 TCe ve Eco-G de zam 10.000 TL. Fakat 1.3 TCe ve dizellerin tüm donanımlarında 5.000 TL zam koymuşlar. En çok talep hangi araçlarda ise ona geçirmişler, yuhhhh yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: tefennili

Yalnız bir şey dikkatimi çekti. 1.0 TCe ve Eco-G de zam 10.000 TL. Fakat 1.3 TCe ve dizellerin tüm donanımlarında 5.000 TL zam koymuşlar. En çok talep hangi araçlarda ise ona geçirmişler, yuhhhh yani

Alıntıları Göster
    Zaten 1.0 TCE ve ECO-G'ler araclar bayiye inmeden uretilir uretilmez satiliyor. Gelecek olan her bir 1.0 TCE ve ECO-G'nin sahipleri belli.
    Ama 1.3leri bayilerde bulabilme imkaniniz var.
    1.3'ler otomatik olsaydi onda da şuan stok sıkıntısı yaşanırdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 16 Aralık 2019; 15:28:23 >

• tefennili kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. En ufak fırsatta hemen zam. Faiz düştü, zam dolar düştü zam, dolar yükseldi zam, yıl değişti zam..

• Hayırlı olsun maşaallah iyi günlerde kullanin

• Bugün uğradım 1.0 için Türkiyede hiç bir bayide kalmadığını söyledi arkadaş. 1.3 prestij için 108 bin peşin olursa 106 bin fiyat verdi.

• pazar günü 1.3 tce 130 hp confort + koruma paketi + off road paketleri ile 102.5 hurda dahil fiyat almıştım bugün 112.5 dediler alamadık aracı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lythari

pazar günü 1.3 tce 130 hp confort + koruma paketi + off road paketleri ile 102.5 hurda dahil fiyat almıştım bugün 112.5 dediler alamadık aracı
    10bin lira fark nerden gelmis?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.