Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.489
Cevap
39
Favori
83.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guzel ben begendim, insallah genel olarak tutar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Henüz izlemedim, AC 2 Rönesans zamanında geçtigi için bir göz atalım.
  • Bende başlayım bakıyım nasılmıs
  • Bende indirdim.bir göz atmakta fayda var.
  • Türk Floransaya geldi diye bir konuşma gördüm hemen gelmedim buraya varmı böyle birşey dizide
  • Beğendim ben. Piyasada o kadar çok dandik dizi var ki bunu eleştirecek yüzü bulamıyorum

• evet var
  • dizide türk var ama Müslüman değil ..da vinci nin hayatını okudumuştum hatırladığım kadarıyla genç erkek yaverleriyle olan ilişkisi olduğu kadınlarla ilgilenmediği söyleniyordu ama
    dizide en iyi hatunu götürdü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 15 Nisan 2013; 22:04:12 >
  • İlk bölüm itibariyle dizi ne çok iyi, ne de kötü. Fena değil. Zamanla daha da iyi olabilir. Ancak konunun geçtiği mekanın İtalya olması, benim bu diziyi 'fena değil' yaftasından ötesi ve daha iyisiyle değerlendirmem için yeterli. O topraklarda geçen ne olsa izlerim. Ki mekan dışında da, konuya da az çok aşinayız hani.

Da Vinci konusunda, açıkçası ben, veya başkaları; Da Vinci'yi gerçekte sanki gençliğini hiç yaşamamış bir adam gibi hayal etmiştim. Hep o ağır duruş, saç-sakal birbirine karışmış bir görünüm vs. Kafasında Da Vinci'yi hep böyle canlandıran kişiler için dizinin yapımcılarını Da Vinci yorumu alışılmadık olmuş elbet. Zamanının çok ötesinde, neredeyse güncel duran; şekillendirici sürülmüş saçlara, deri cekete sahip, sürekli espriler/şakalar, lakayıt bir Da Vinci. Narsist bir yöne de sahip. İlginç olmuş. Tabii Da Vinci'nin detaylıca nasıl bir kişiliğe sahip olduğu bilinmiyordur elbet; orası kişilerin, yapımcıların yorumlamasına kalmış.

İlk bölüm itibariyle, pek çokları gibi ben de
    kuş sahnesini
    çok beğendim. Ve sahne demişken; itiraf etmeliyim ki
    Da Vinci'nin hesaplamalarının tutmadığı parşömeni şömineye attığı sahnede o parşömenin alevlerin üstünde süzülmesini ve Leonardo'nun aklında bir ışık çaktırmasını
    bekledim bir an için.

• Valla o çatıları gördükçe aklıma assasins creed geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

İlk bölüm itibariyle dizi ne çok iyi, ne de kötü. Fena değil. Zamanla daha da iyi olabilir. Ancak konunun geçtiği mekanın İtalya olması, benim bu diziyi 'fena değil' yaftasından ötesi ve daha iyisiyle değerlendirmem için yeterli. O topraklarda geçen ne olsa izlerim. Ki mekan dışında da, konuya da az çok aşinayız hani.

Da Vinci konusunda, açıkçası ben, veya başkaları; Da Vinci'yi gerçekte sanki gençliğini hiç yaşamamış bir adam gibi hayal etmiştim. Hep o ağır duruş, saç-sakal birbirine karışmış bir görünüm vs. Kafasında Da Vinci'yi hep böyle canlandıran kişiler için dizinin yapımcılarını Da Vinci yorumu alışılmadık olmuş elbet. Zamanının çok ötesinde, neredeyse güncel duran; şekillendirici sürülmüş saçlara, deri cekete sahip, sürekli espriler/şakalar, lakayıt bir Da Vinci. Narsist bir yöne de sahip. İlginç olmuş. Tabii Da Vinci'nin detaylıca nasıl bir kişiliğe sahip olduğu bilinmiyordur elbet; orası kişilerin, yapımcıların yorumlamasına kalmış.

kuş sahnesini
    Da Vinci'nin hesaplamalarının tutmadığı parşömeni şömineye attığı sahnede o parşömenin alevlerin üstünde süzülmesini ve Leonardo'nun aklında bir ışık çaktırmasını
    bekledim bir an için.

Bende Şömine sahnesinde onu bekliyordum AC 2 etkisi sanırım

• Cevremden iyi tepkiler aldim yarin ilk bolumunu izlerim

• quote:

Orijinalden alıntı: selcuktrkylmz

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

İlk bölüm itibariyle dizi ne çok iyi, ne de kötü. Fena değil. Zamanla daha da iyi olabilir. Ancak konunun geçtiği mekanın İtalya olması, benim bu diziyi 'fena değil' yaftasından ötesi ve daha iyisiyle değerlendirmem için yeterli. O topraklarda geçen ne olsa izlerim. Ki mekan dışında da, konuya da az çok aşinayız hani.

kuş sahnesini
    bekledim bir an için.

Bende Şömine sahnesinde onu bekliyordum AC 2 etkisi sanırım

Aynen aynen.. Önce afyonu çekerken dedim bişey olacak sıcak havayla ilgili olmadı.. Sonra şömine sahnesinde işte burada olacak derken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castamere -- 15 Nisan 2013; 22:53:30 >

• diziyi beğendim ama biraz karışık gibi
  • Beğendim, takip edilir bu dizi
  • Da Vinci’s Demons'tan Rekor Açılış

12 Nisan Cuma akşamı prömiyerini Starz'da yapan Da Vinci's Demons, rekor bir açılış ile başlangıç yaptı. Dizinin cuma akşamı yayınlanan ilk bölümü 2.14 milyon izleyici sayısına ulaşarak Camelot'u geride bıraktı. Şimdiye kadar rekor, 2.09 milyon ile Camelot'un açılışına aitti.
  • Da Vinci acayip modern bir tip gunumuzden cikmis gibi ama bunun bilincli yapildigini dusunuyorum cunku o digerlerinden her yonuyle farkli bir insandi. Ama tip hala garip geliyor tabi. Insan sakalli bir sey bekliyor

• TÜRK varsa izlenir.. Bir Türk Vatikan'a bedel sonuçta.

Da Vinci'nin artiz tavırları benim pek garibime gitmedi ama, hikaye açısından fantastikleşecek sanırım. Bir iki bölüm sonra anlaşılır ne olacağı büyük ihtimalle. Her ne kadar nargile çekmiş olsa da Da Vinci, ilk bölümden kendine bağlayamadı beni dizi.
  • Bir ben beğenmedim sanırım büyük beklentiyse izledim Belkide ondandır
  • Da Vinci karakteri bildiğin Jr Robert'ın Sherlock Holmes'ü.
    Modern bir hava katmışlar Da Vinci'ye, ancak Tom Riley olmamış, daha ağır bir adam lazım.
    Efektlere ve şehir tasarımlarına hiç girmiyorum, Assassin's Creed oyunundan yürütmüşler sanki, çok basit olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.