Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.489
Cevap
39
Favori
83.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Hayır daha onunla tanışması için önünde 20 yıla aşkın bir süre var, 1503 yılı gibi başlandığı biliniyormuş tarihte, ancak şu an daha 1480'li yıllarda dizi.

Dizide Mona Lisa'yı annesi yapabilirler diye bir teori okumuştum. Mantıklı geldi aslında yıllar sonra kavusurlar Leo da resmini yapar ve bu sefer bitirir falan.

Bende hep o şekilde düşünüyorum, çünkü hep o mesaj verildi dizi boyunca. 'Bir kez görmem yeter, her şeyi çizerim.' tarzı replikler geçiyordu dizinin ilk bölümlerinde. Tarihte Mona Lisa tablosunu çizdikten sonra onu hiç bir zaman yanından ayırmamış, onu her zaman nereye giderse gitsin yanında taşımış gibi söylentiler mevcut. Dizide 8 bölümde tanıdığımız Da Vinci bunu sadece annesi için yapar gibi geliyor bana. Göreceğiz bakalım, dizinin bu kadar uzun arası can sıkıcı.

• cülyanoya yazık oldu ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arrow.-

Arkadaslar izlemeye başlamalı mıyım ?

bence başlama.ben beğenmedim.zaman geçirmek istiyorsan olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

quote:

Orijinalden alıntı: Arrow.-

Arkadaslar izlemeye başlamalı mıyım ?

bence başlama.ben beğenmedim.zaman geçirmek istiyorsan olabilir.

İlk sezon bitti bile Ben gayet beğendim
  • Saçma yerde bitirdiler onun dışında dizi gayet iyi başlamak isteyenler için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riario bir tek banamı karizmatik geliyor. Adamın ağır bir karizması var dizide. saç tipim bunu gibi ama tam benzetemiyorum

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ

• off ya buda girdi araya adam gibi bişi kalmadı. guilanoda tam kurtuldu derken bu sefer tam öldü.tam heyecanlı yerinde bitti dizi bi 15dksı daha vardı gibibide bu papalar ne böle adamlar içinde kılıç taşıyo bide din adamı olacaklar
  • Bence dizinin en esrarengiz karakteri, ağır bir karizma ve gizem yüklü. Özellikle 'artistaaa' diyişi.

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ
  • bende başladım çoğu dizi tatilde olduğundan bu diziye acayip sardı.2.sezonu merakla bekliyenler arasındayım
  • 3 bölüm peşpeşe izledim harika diziymiş
  • Zort diye bitti lan dizi en heyecanlı yerinde, yeni sezon ne zaman başlayacak,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Zort diye bitti lan dizi en heyecanlı yerinde, yeni sezon ne zaman başlayacak,

1 sene sonra
  • Şaka yapıyorum de 1 yıl sonra başlarm hiç

• En erken 2014'te hocam

Yine ilkbaharda başlatır starz efendi
  • Yabanci dizilerde cok ara veriyor. Arrow, walking dead, supernatural, game of thrones, da vinci. Hepsi 1 yil civari arada yeni dizilere başlamak lazım artık

• Arkadaşlar dizideki ana karakter kızın gerçek adı nedir,
  • Orada mı bitirilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Arkadaşlar dizideki ana karakter kızın gerçek adı nedir,

Laura Haddock
  • Dizi güzel bitti heycanın dogrugunda bakalım nolacak gelecek sezon.

Leonarda da Vinci Pi sier rolünü oynayan aktör rolün altında eziliyor büzülüyor resmen cok agır onun icin. (Kanımca.)
  • 4 bölüm gerçekten iyiydi.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.