Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
2.492
Cevap
42
Favori
79.602
Tıklama
Giriş
    539 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dexlab

çok ilginç biryerde sezon finaline girdi...Bence vinci kaçacak guiliano ölür gibime geliyor.... sabırsızlıkla bekliyoruz
    quote:

çok ilginç biryerde sezon finaline girdi...Bence vinci kaçacak guiliano ölür gibime geliyor.... sabırsızlıkla bekliyoruz

Senin için bir sakıncası yok spoileri açabilirsin. Son bölümü izlemeyenler bakmasın.

Giuliano zaten öldü. Delik deşik ettiler adamı. Sanırım sen Lorenzo'dan bahsediyordun. Spoiler yemek istiyorsan alttakini aç.

Burada ölmüyor. Yıllar sonra ölecek. Assassin's Creed 2 oynadıysan bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victarion -- 9 Haziran 2013; 23:48:58 >

• Teğmen
    162 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Victarion

quote:

Senin için bir sakıncası yok spoileri açabilirsin. Son bölümü izlemeyenler bakmasın.

Giuliano zaten öldü. Delik deşik ettiler adamı. Sanırım sen Lorenzo'dan bahsediyordun. Spoiler yemek istiyorsan alttakini aç.

Burada ölmüyor. Yıllar sonra ölecek. Assassin's Creed 2 oynadıysan bilirsin.

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: Silence26

quote:

Giuliano zaten öldü. Delik deşik ettiler adamı. Sanırım sen Lorenzo'dan bahsediyordun. Spoiler yemek istiyorsan Vikipedi'den bakabilirsin. Ya da Assassin's Creed 2 oynadıysan da bilirsin.

aynen karıştırmışım lorenzodan bahsediyordum...Maalesef oynamadım ondan bilmiyorum

Vanessa'yı çok beğeniyorum be...
    |
    |

• Binbaşı
    1658 Mesaj
    Türklerle bu kadar ilgilenilmesini garip karşılamamak lazım, çünkü anlatılan dönemin en büyük hükümdarı Osmanlı ve bu şekilde dile gelmesi doğal.

Sezon finali olarak inanılmaz sönük kaldı, 8 bölüm boyunca ortaya bir dolu puzzle parçaları attılar ancak daha sadece bir kaçını birleştirerek dizinin sezon finaline girdiler. Finalin sonunda ki saçmalıkta bir o kadar garipti. Lorenzo boynundan neredeyse öldürücü bir darbe almış, onu ölümden Da Vinci kurtarmış, kaçamak yaptığı hatun için atar gider yapıyor birde Da Vinci'ye. Dizinin en azından 12 bölüm olup, 4 bölüm boyuna geniş geniş çoğu açık kalan yerleri birleştirip, son bölümde gemiye bindirip Da Vinci'yi yaprak kitabına doğru yolculuğa çıkartılmalıydı sanki ve o şekilde de 2. Sezonu daha güzel bir şekilde beklerdik.
    |
    |

• Yüzbaşı
    380 Mesaj
    Arkadaşlar bu dizinin gerçek metin sözlerini nerede bulabilirim? Senaryo sözlerini?
    sezon finalinin sezon finali olmuş resmen ama bu arada anlamadığım bir yer var yılanı kestikten sonra anlatmaya çalıştıkları kötü sonu anlamadım 1. dünya savaşından mı bahsediyor haçlı seferlerinden mi neyden bahsediyor
    |
    |
    2 bölüm izledim daha. Şu yorumda bulunacağım. 2.bölümün sonunda güney amerika kıtası gösteriliyor. Da vinci haritayı bulduğunda cristof colomb daha amerika kıtasını keşfetmemişti!!! Davinci 25 27 yaşlarında gözüküyor filmde. colomb 41 yaşında keşfediyor amerikayı. Ortaya tek sonuç çıkıyor...

Amerika daha önceden Osmanlılar türkler() tarafından ya da başka bir soy tarafından keşfedilmiş :) Ya bunu iddaa ediyorlar yada film hatalı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: sportifsan

Arkadaşlar bu dizinin gerçek metin sözlerini nerede bulabilirim? Senaryo sözlerini?
    quote:

İngilizce altyazıları indirip Subtitle Workshop programıyla aç.
    |
    |

quote:

İngilizce alt yazılarını indirebilirsin. Yabancı siteler tarafından hazırlanmış.
    |
    |
    Da Vinci'nin not defteri, yani bilimsel çalışmalarının yer aldığı belgeler benim inanılmaz ilgimi çekiyordu dizi boyu, bugün oturdum bu belgelerin asıllarına dair fotoğraflar araştırdım güzel şeyler var. İnanılmaz bir çizim yeteneği...

Spoiler içinde veriyorum ki çok yer kaplamasın.

• Yarbay
    3883 Mesaj
    1x8

Tam Guiliano kurtuldu ulan işte bu derken, 2. darbeyi çok fena vurdular Ayriyetten ayindeki dövüşte kurtarmaya Ezio gelecek diye bekledim. Ezio'nun rolünü Da Vinci üstlenmiş Giuliano kalbimizdesin!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 11 Haziran 2013; 0:22:34 >
    |
    |

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj
    2014te sezon mu başlar arkadaş 6 ay napıcaksınız insan sorar
    |
    |
    3. bölümü bitirdim dizi çok güzel gidiyor. havacılığa gönül vermiş biri olarak da vincinin bugünleri sırf uçağa binebilmesi için isterdim açıkcası. dizide de çok vurgu yapmışlar uçma sevdasına. neyse son sayfalara bakmıyorum aman spoiler yemeyeyim.
    |
    |

Guliano Başkan kurtuldu derken gitti adam delik su şişesine çevirdiler
    |
    |

bu casus kadin mi mona lisa portresindeki kadin?

#EvdeKal
  • Yarbay
    3019 Mesaj
    Küfür eder gibi bir sezon finaliydi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Hiç sezon finali gibi değildi. Güzeldi yine de. O değilde bütün diziler tatilde sıkıntıdan ölüyorum.
    quote:

Hiç sezon finali gibi değildi. Güzeldi yine de. O değilde bütün diziler tatilde sıkıntıdan ölüyorum.

Hannibal'ı izle izlemiyorsan.
    |
    |

• Yarbay
    25619 Mesaj
    quote:

quote:

+1

Breaking Bad izliyorum ama yetmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    317 Mesaj
    Aga çok sarmıştı ya özlemeye başladım 2. sezona çok var daha
    |
    |
    "İnsanlar sevilmek için yaratıldılar, eşyalar ise kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların sevilmeleri ve insanların kullanılmalarıdır." Hayatını, Türk irfanına adayan, münzevi ve mütecessis bir fikir işçisi; Cemil Meriç.
  • Binbaşı
    1658 Mesaj

Hayır daha onunla tanışması için önünde 20 yıla aşkın bir süre var, 1503 yılı gibi başlandığı biliniyormuş tarihte, ancak şu an daha 1480'li yıllarda dizi.
    |
    |
    Onur!.. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Mobilya Takımları
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.