Şimdi Ara

Da Vinci's Demons (2013-2015) | BİTTİ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.489
Cevap
39
Favori
83.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • guiliano öldü ya ne küfrettim o papazlara

sezon çok soru işareti ile beraber bitti.
  • Bakmak lazım bu diziye
  • Papazlar ,papaz eriği yiyemediği için epey sinirliydi bölümde ,sanırım eleman eriklerini çalmış ondan sinirlenmişler bu kadar
  • Gitti dev gibi adam
  • Oh be 1080p uyumlu altyazı çıkmış.
  • Geçen haftaki bölümü de izleyemedim.. Gece yarısına doğru iki bölümü birden izleyeceğim.
  • Finale bak ya yazık..
  • Güzel bölümdü ama bir final bölümü değildi sanki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Byfe

guiliano öldü ya ne küfrettim o papazlara

sezon çok soru işareti ile beraber bitti.

Aynen önce kurtarıp sonra öldürdüler ama tarihte de pazziler tarafından ayin sırasında öldürülmüştür tabi ne kadarı dizideki senaryoya uyuyor bilemem.

• papazlara kıl oldum
  • 2. sezon ne zaman başlayacak bilen varmı. Ne kadar takip ettiğim dizi varsa hepsi tatile girdi.

twd, american horror story ardından bu. ne yapıcaz koca yaz aylarında.
  • Dizideki din adamlarına kıl oldum resmen.

Diziyi de öyle bir yerde bitirdiler ki 2. sezon hakkında tahminde bulunmak zor. Lorenzo'nun kardeşini de en sonunda öldürdüler.

2. sezonu merakla bekliyorum.
  • ne zaman başlayacak peki devamı.

9.bölüm için tarih varmı
  • Öyle bir sezon finali yapmışlarki, çok pis sövdüm.
  • Ben de yeni başladım ve başladığım gibi bitti zaten bu gavurlar sezonluk bölüm sayısını giderek azaltıyor 8 bölüm ney la Ayrıca ben bize bir hakaret göremedim. Adamın düşmanından kötü bahsetmesi normal. Mohaçta 2 saatte yendik diye barbar ilan edilmiştik. Aksine Roma'nın ve Vatikan'ın pisliklerini gördük dizi boyunca. Tüm bölümler güzeldi de finale

• çok ilginç biryerde sezon finaline girdi...Bence vinci kaçacak guiliano ölür gibime geliyor.... sabırsızlıkla bekliyoruz
  • Yo finalde çok güzeldi de şehrin üzerine karanlık çöküyor deyince ben baya bir şeyler olucak sanmıştım ama onun haricinde çok güzel bir bölündü ikinci sezonu sabırsızlık la bekliyorum umarım spartaküs gibi bozmaz yeni sezonda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexlab

çok ilginç biryerde sezon finaline girdi...Bence vinci kaçacak guiliano ölür gibime geliyor.... sabırsızlıkla bekliyoruz

Senin için bir sakıncası yok spoileri açabilirsin. Son bölümü izlemeyenler bakmasın.

Giuliano zaten öldü. Delik deşik ettiler adamı. Sanırım sen Lorenzo'dan bahsediyordun. Spoiler yemek istiyorsan alttakini aç.

Burada ölmüyor. Yıllar sonra ölecek. Assassin's Creed 2 oynadıysan bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victarion -- 9 Haziran 2013; 23:48:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Silence26

quote:

Orijinalden alıntı: dexlab

çok ilginç biryerde sezon finaline girdi...Bence vinci kaçacak guiliano ölür gibime geliyor.... sabırsızlıkla bekliyoruz

Senin için bir sakıncası yok spoileri açabilirsin. Son bölümü izlemeyenler bakmasın.

Giuliano zaten öldü. Delik deşik ettiler adamı. Sanırım sen Lorenzo'dan bahsediyordun. Spoiler yemek istiyorsan Vikipedi'den bakabilirsin. Ya da Assassin's Creed 2 oynadıysan da bilirsin.

aynen karıştırmışım lorenzodan bahsediyordum...Maalesef oynamadım ondan bilmiyorum

Vanessa'yı çok beğeniyorum be...

• Türklerle bu kadar ilgilenilmesini garip karşılamamak lazım, çünkü anlatılan dönemin en büyük hükümdarı Osmanlı ve bu şekilde dile gelmesi doğal.

Sezon finali olarak inanılmaz sönük kaldı, 8 bölüm boyunca ortaya bir dolu puzzle parçaları attılar ancak daha sadece bir kaçını birleştirerek dizinin sezon finaline girdiler. Finalin sonunda ki saçmalıkta bir o kadar garipti. Lorenzo boynundan neredeyse öldürücü bir darbe almış, onu ölümden Da Vinci kurtarmış, kaçamak yaptığı hatun için atar gider yapıyor birde Da Vinci'ye. Dizinin en azından 12 bölüm olup, 4 bölüm boyuna geniş geniş çoğu açık kalan yerleri birleştirip, son bölümde gemiye bindirip Da Vinci'yi yaprak kitabına doğru yolculuğa çıkartılmalıydı sanki ve o şekilde de 2. Sezonu daha güzel bir şekilde beklerdik.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.