Şimdi Ara

DA V4 birkaç değişiklikle almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese iyi günler diliyorum. Yaklaşık 5 yıl önce buradan tavsiyeyle Lenovo z510 laptop almıştım. Artık baya baya miladını doldurdu ve masaüstü oyun bilgisayarı alacağım. Biraz sistemlere bakındım ve almayı düşündüğüm sistem özellikleri şu şekilde:

- Sistem Montaj + Driver Kurulumu Hizmeti
    - AMD Ryzen 5 2600 AM4 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek İşlemci (fan dahildir) - Tray
    - MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart
    - XPG 16GB (2x8GB) Spectrix D60G RGB Gri 3000MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram
    - MSI Radeon RX580 ARMOR OC 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı
    - THERMALTAKE V200 600W 80Plus 3X Pure Plus RGB Fanlı Midtower Gaming Kasa
    - XPG 1TB SX6000 PRO NVMe M.2 SSD (2100MB Okuma / 1400MB Yazma)
    5004₺ fiyatı.(11.03.2020)

DA V4 birkaç değişiklikle almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

-Normalde bütçem 4000 lira fakat bu sistem bana baya iyi gibi gözüktü borç alacağım ve sonuçta eski laptopum beni 5 yıl beni götürmüş bu çok daha fazla götürür diye düşünüyorum.

-Bu sistemde şu ürünler sıkıntılı dediğiniz bir durum var mı?

-Başka sistem tavsiyeniz var mıdır?(4 bin civarında olur ise benim için iyi olur)

-İtopyadan almayı düşünüyorum Sakarya da yaşıyorum kargoyla mı almamı tavsiye edersiniz gidip elden teslim almamı mı?

Şimdiden teşekkürler.

• Eklemeyi unutmuşum itopya haricinde İnventusa baktım Unlost eco v2 kasaya istediğim gibi özelleştirdiğimde 5.500 lira yapıyor ve bu benim için yüksek.

Vatandan almayı düşündüm ama orada fiyatlar fark edilir şekilde yüksek geldi kampanya falan beklemek lazım sanırım onun için ama o da ne zaman olacak kim bilir.

Haziranı falan beklemeyi de düşündüm karne kampanyaları falan ama bir yandan da ne olacağı belli değil corona virüsünün ülkemizde ve dünyada üretim şekline nasıl etki edeceği. Bir süredir pcye ihtiyacım var ve tavsiye aldıktan sonra artık pcmi almak istiyorum.
  • Arkadaşlar tavsiyesi olan var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.