Şimdi Ara

d925 mi yoksa x 3800 mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalar yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum,bi arkadaşımda d 925 işlemcili bir sistem var,4 mb ön bellek var işlemci de ama bana performansı pekte iyi gözükmedi,AMD X3800 işlemci ile fiyat farkı yok.Sizce hangi işlemci daha iyi performans gösterir elimdeki para ile bu iki işlemciden birini alabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum

• tabiki 3800
  • eğer ikisinden birisini seçmek zorundaysan x2 3800+ daha iidir ama yerinde olsam en azından e4300 almanı tavsiye ederim
  • D işlemci çok gerilerde kaldı. x2-3800 alman mantıklı.

Arkadaşında dediği gibi E4300'ün fiyatı makul seviyede.
  • arkadaşlar X2 3800"e karar verdim ekran kartı olarak PALİT GF 7600 SONİC alıcam(98$+kdv).Anakart olarak MSI K9N NEO-F-NF550 (83$+kdv)düşünüyordum ama SLI destekli anakart almak daha mantıklı olacak sanırım SLI destekli olarak buldugum en ucuz anakart GİGABYTE M55SLIS4 NF4 SLI (98$+kdv) sizin bu konuda görüşlerininz ne olur,teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: sayi77

arkadaşlar X2 3800"e karar verdim ekran kartı olarak PALİT GF 7600 SONİC alıcam(98$+kdv).Anakart olarak MSI K9N NEO-F-NF550 (83$+kdv)düşünüyordum ama SLI destekli anakart almak daha mantıklı olacak sanırım SLI destekli olarak buldugum en ucuz anakart GİGABYTE M55SLIS4 NF4 SLI (98$+kdv) sizin bu konuda görüşlerininz ne olur,teşekkürler

o fiyat aralağında 8500gt ler satılmakta hem dx 10 desteği var
  • hmm evet 8500 GT de dx10 desteginin yanı sıra SLI destegide varmış bu da güzel bir kart,peki dx10 destekli oyunlar cıkınca diger ekran kartları kullanılamayacak mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.