Şimdi Ara

D820 o/c yaptım bi bakın nasıl degerler!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gigabyte dq6 board aldık biraz oc yapalım dedim pentium D820 2.80 ghzden 4.00 ghzye cıkardım
    http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=254855
    işte bi kaç ss alayım dedim hava sogutma ile ve dandik 420w psu ile aldım bu degerleri

• DQ6 nın kalitesindendir bence =P

Anakartın çok iyi olsa gerek, hangi muhterem insandan aldın ki, skor güzel bu arada hava soğutma ile, normalde ısınan bi işlemci bu
  • Tabiki senden
    yha bide psuyu versen iyi olack bana 10ytllik psu baglı sistemde
    duman cıkacak die ödüm kopuyo günlük 3.5ghzde kullanıyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beycoast -- 15 Ekim 2007; 12:29:41 >
  • 1.55 işlemciye volt verirsen 4.2-4.3 e kadar çok rahat çıkarsın o işlemci ile :)
  • biostan 1.55v ayarlı zaten daha da gidiyoda psuya güvenemiyom scak sıcak üflemeye baslıyo psu ram alıp devam etmeyi planlıyom
  • o işlemciler normalden az veriri voltajı ben 1.7 ye verdiğimde 1.55 veriyodu :D
  • dogrudur 1.55de 1.43-1.45 falan oluyo psum saglam olsa güvenip kasacamda daha güvenemiyom 10ytlye aldıgım psuya
  • quote:

Orjinalden alıntı: combata

o işlemciler normalden az veriri voltajı ben 1.7 ye verdiğimde 1.55 veriyodu :D

cemil elleşme adama bozacan
  • ali güzel değerler kanka voltaj vermeden dene 4.2 yi sonra gelirisi gelir....bu arada gerçek 300 aopen işini görür ben 250 fsp ile neler yapıorum
  • koray psuyu ver
    taygun sende celeron d mi geri sat oc yapacam
    4.2 stabilite bozuluyo neden psu gibime geliyo benim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Beycoast

koray psuyu ver
    taygun sende celeron d mi geri sat oc yapacam
    4.2 stabilite bozuluyo neden psu gibime geliyo benim

psu dandır neden olcak benim yetmediğini anladığım nokta oyunlarda salak salak fps 30 dan 13 civarlarına düşerse PSU dandır ( mesela cod4 , CRYSIS) ...

Celeron d Benim bak 5 ghz işlemci kış neyse yazda öyle buz ve senin verdiğin o fanla hala süper 27- 28 derecelerde geziyor alırsam D955 falan EE edition satarım geri sana git al kadıköyden dediğim gibi 300/350 w psu harbiden işini görecektir , sonuçta 2900XT kullanmıyorsun
  • kanka işlemcimi geri ver 6 ghz yapayım onu
    o fan da bekledigimden bayabi iyiymiş valla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.