Şimdi Ara

D600 - K750i ve 1MP'lik Kamerasıyla 7610 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: burasineresi

quote:

Orjinalden alıntı: AOK

arkadaşım bunların topiclerinde bulabilirsin videolarını ve karşılaştırabilirsin..

Ya ben pek video bulamadım özellikle d600'e ait hiç video bulamadım. imkanınız varsa çektiğiniz görüntüleri burdan paylaşalım. Bu arada d600'e sms sayacı yüklenemiyormu, ses kaydı yapılamıyor mu bu telefonla

d600 için sms sayacı programı yok galiba,yada ben bulamadım.ses kaydı ise var!
  • eyvallah mussa. acaba sms sayacının yüklenip yüklenemeyeceğini öğrenebileceğimiz bir yer warmı?
  • quote:

eyvallah mussa. acaba sms sayacının yüklenip yüklenemeyeceğini öğrenebileceğimiz bir yer warmı?

sms sayacı maalesef java tabanlı telefonlar için yok,sadece symbian için var!
  • K750i'dede symbian yok ama onda sms sayacı var diyorlar acaba symbian olmayınca sadece sonradan mı ekleme yapılamıyor??
  • quote:

K750i'dede symbian yok ama onda sms sayacı var diyorlar acaba symbian olmayınca sadece sonradan mı ekleme yapılamıyor??

K750i de standartta var zaten,bu sms sayacı özelliği zaten tüm SE larda var,mesela bende t68i var ve onda da standartta var,aslında çok güzel bi özellik.ben de böyle bi özelliğin olmasını isterim!
    symbian olmayınca sms sayacı programını yükleyemiyorsun,belki ilerde java telefonları için de bi program yaparlar!
  • Çok sağol Mussa, ya biraz takıntılıyım bu konularda. onun için karar vermekte çok zorlandım. Telsim için sms sayacı gerekli biraz onun için üstünde durmuştum ya çokta önemli değil aslında. D600 bir adım önde benim için
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.